שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מונולוג לילי :)

מונולוג לילי :)
פורסם לפני 1370 ימים     מאת אחות_קטנה     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 1365 ימים

פתאום ראיתי סרטון נאום שלה באיזה כנס העצמה נשית או משהו כזה. היא השתנתה רק מעט, והסתכלתי עליה מבעד למסך, רחוקה כל כך. רק הצחוק שלה, מעין גיחוך כזה, פילח אותי, והחזיר אותי אחורה באחת. ליד הצחוק הזה הרגשתי פעם שייכת כל כך, הגיחוך הזה היה בין הדברים הכי קסומים בה. הרגשתי הכי בטוחה לידו.

משם כבר הקשבתי לה עם איזשהו חור פעור בלב, כי מעטות הפעמים היום שאני מרגישה בטוחה כל כך. היא דיברה על ההישגים שלה בחייה, על היציאה מהארון, על התהליך שמשפחתה עברה, על הזוגיות היציבה שהיא מתחזקת.. הרגשתי שעומדת מולי ההצלחה בכבודה ובעצמה. פתאום הרגשתי חסרת ערך וקטנה כל כך.

אני יודעת שהתחושה הזו לא נכונה, למרות שבא לי לבכות. אני מתמודדת קשה, ולמרות שאני לא יכולה לעמוד על בימת הנואמים עם סיפור חיי, זה לא אומר שאני לא מצליחה להשיג את המטרות שלי בחיי, או שהן פחותות ערך. נכון, עדיין לא רכשתי מקצוע, עדיין אינני מרגישה ביטחון בנקודת הנפש העמוקה ביותר, עדיין אינני יכולה לנפנף בחמש שנים של זוגיות יציבה, או ברצון מובהק לילד, למרות שאני אמא. אבל כן, אני גאה בעצמי, ואני חייבת להרים ראש.

לא יודעת מאיפה החולשה הזו תקפה אותי פתאום, אבל חשבתי שנכון לי לשתף.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)