שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אז איך עושים אץ זה

אז איך עושים אץ זה
פורסם לפני 1392 ימים     מאת anna12     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 1391 ימים

לנשואות / גרושות עם ילדים

איך אני אמורה להסתדר, להכין שבת לסדר את הבית ולשמור על הבנות ( שנתיים וחמישה חודשים)
כשהבעל החליט לצאת לעבוד, ולילה לפני לא יכלתי להתחיל להכין כי הייתי עם הבנות ערה עד 12 בלילה
וכבר לא היה לי כח לסדר מה שאני עושה בדרך כלל...
וגם לא הייתי יכולה להתחיל לבשל אתמול בצהריים כי גם הייתי בבית וסידרתי את מה שהיה שלשום והבעל הלך לסופר ששתי דקות ליד הבית לעשות קנייה קטנה של מקסימום חצי שעה אבל חזר אחרי שעתיים ...

ואז כשאני מתלוננת ומתעצבנת אז זה הולך לכיוון הזה של מה את לחוצה 12 ויש עוד זמן ( זה כזה מוזר ולא רגיל שאני רוצה להיות מוכנה נורמלי בזמן ולא בלחץ? לעבוד ברוגע ולא בדקה האחרונה ?) וזה הבעיות שאת צריכה לטפל בהם זה שאת מתפרצת ככה...
אולי יש לי בעיות שאני צריכה לטפל בהם אבל אם קצת עזרה אולי לא הייתי מגיעה למצבי קיצון כאלה

מה אם קצת התחשבות ועזרה , לא פשוט להסתדר אם 2 תינוקות...
אולי זה באמת אני שאני סתם מפונקת ולא יודעת להתמודד אם דברים רגילים נורמלית

מקווה שלא הצקתי לכן יותר מידי , סליחה
ושבת שלום

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0820)