שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

במה לכלבנות וכלבים גזעיים

ניתן לפנות למנהלות הפורום גם בדוא"לdesertsalukis@gmail.com

או hamsika@walla.co.il או במסרים אישיים.

תמונת השבוע:

בקשה לעזרה ברכישת מזון עבור הכלבים שבצל

בקשה לעזרה ברכישת מזון עבור הכלבים שבצל
פורסם לפני 3175 ימים     מאת desert salukis     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 3169 ימים

היי חברים !!
אני חושבת שרוב האנשים מכירים את הפעילות של הכלבים שבצל או לפחות שמעו .
דיברתי עם הבוס שלי (אני עובדת ביבואן בשם ה"מקור") ואושר לי לנסות לגייס 1520 ש"ח בתרומות ,
כרטיסי אשראי , העברה בנקאית וצ'קים כדי שנוכל אנו להעביר לבנות המקסימות האלו ולכלבים שמחפשים בית תחתיהן 16 שקי מזון סופר פרימיום .
המזון שיועבר אליהן הוא בשקים מקוריים , פשוט במחיר מסובסד שלנו (אחרת המחיר כמעט כפול) , כל שק של 15 ק"ג .
השקים הללו כרגע יכולים להוות הצלה עבור הבנות / הכלבים ואני אישית עוקבת אחרי עבודתן כבר תקופה ובאמת שמגיע להן עזרה !!!!

אודה מקרב לב למי שכן יכול לתרום בכרטיס אשראי ולו כל סכום שהוא , שיצור קשר ב 057-2300748
מי שיכול לבצע העברה בנקאית - צרו קשר לפרטים מלאים !

ברגע שנצליח לגייס 1520 ש"ח נדאג להעביר את המזון לפנסיון שמארח את הכלבים ולמשפחות האומנה ..

בלי קשר אני אישית תורמת שק של יורו פרימיום היום בערב , לבית אומנה בפרדס חנה שנתקע ללא מזון בכלל ... אבל עם 4 כלבים :(

אנא פיתחו את הלב .. למרות שזה נכתב פה לא מעט ...

הבנות במצב לא קל בכלל , בלא מעט חובות וקשיים

מודה לכולם אישית בשמן

קרן והחבורה

נ-ב נכון שזה פורום גיזעיים אבל דווקא פה זה המקום להרים את הכפפה ולהראות שאנחנו אוהבים את כל הכלבים !!!! שוב תודה קרן והחבורה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
משלוחנים , חנויות לבעלי חיים ושירותים נוספים
נשמח להוסיף נותני שירות נוספים עבור בעלי החיים שלנו כדי לתת לקוראי הפורום מידע רלוונטי .
25/1/2011
בתי גידול בעלי אישור FCI
רשימת בתי גידול בעלי אישור FCI אם אינם מופיעים ברשימה צרו איתנו קשר ונוסיף אתכם! *מטחנות גורים וסוחרים למיניהם לא יוספו לרשימה!*
10/2/2009
לוח מודעות כלבים גזעיים.
לוח מודעות לכלבים גזעיים בלבד
4/2/2009

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)