שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

לילה טוב אנשים יקרים...

נסירחלילה טוב אנשים יקרים...נסירח
פורסם לפני 3869 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 10     תגובה אחרונה לפני: 3868 ימים

עשיתי טעות חמורה... היה לי יום קשה אז הלכתי "לנמנם" ב-6.
שמתי לי שעון מעורר ב-8 אבל כמובן שהפסקתי אותו והמשכתי לישון.. והתעוררתי ב-1 בערך..
ועכשיו אני אשלם על העניין בלילה לבן ובטח אלך לישון ב-5 בבוקר. לא נורא אני אנצל את הזמן היטב... (פיקי אקמה מישהו לחש?... אה זאת רק אני...)
בכל אופן.. קלטו משהו...
נתקלתי במהלך שיטוטי בכנס שנערך איפשהו באסיה של מעריצות קאט טון שהיה ממש לא מזמן... תמיד עניין אותי איך פאנגירלז נראות בשאר העולם... אז מסתבר שהן נראות... ככה:
(זה מתוך כנס שהן קראו לו CARE FOR KIZUNA- שזה משחק מילים מה זההה המתוחכם על השירים של אקמה....אוני00 אהבתי!)

זה במהלך צפייה בREAL FACE של קאט טון או משהו...

וכן הם גם ביצעו קוספליי:

מחמם את הלב לא?... יש פאנגירלז בעולם שממש משקיעות בעניין, אני מרגישה כל כך לא תומכת בבנים שלנו... אוניביישן
אני בטוחה שהם יודעים שאנחנו אוהבות אותם גם מבלי להתחפש ולבצע גירסא ישראלית של "ריקוד מושחת" היפני שלהם...
אני פשוט חושבת שצריך לשמור אמונים למקור ואני לא רואה מי מאיתנו תרצה להיות ג'ין או קאמה...XD
טוב אז אני אאחל לכם לילה טוב וסופ"ש מקסים!!!...
אוניקיסואוניקיסואוניקיסו

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0664)