שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

Music Time

תו1תו2Music Timeתו2תו1
פורסם לפני 3866 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 3861 ימים

היום מעבר לכמה המלצות נחמדות אני ממש רוצה לחפור לכם על תוכנת פלאים..שהיא למעשה אתר פלאים בשם LAST FM....

זה אתר שבעצם ממיין את הסגנון המוזיקלי שלכם ומזהה אילו שירים ואמנים סביר להניח שתאהבו וממליץ לכם עליהם..
בנוסף הוא גם מודיע על הופעות שיש בסביבתכם (במקרה שלי סימנתי שאני מיפן ככה שאני תמיד יכולה לדעת מי מהיפנים שלי מנענע את ישבנו על בימות טוקיו ואוסקה) ונותן קישורים להורדת שירים שנמצאים בחינם ברשת.
אחד הדברים היותר מגניבים הוא "הסקרובל" (אין לי כוח לכתוב באנגלית) זאת למעשה תוכנה שנפתחת יחד עם התוכנת מוזיקה שלכם (במקרה של וינאמפ) ופשוט "רושם" את השירים שאתם שומעים ומתעד אותם ככה שאתה יכולים לראות מין סטטיסטיקות של השמעות לפי חלוקה של יום, שבוע, חודשים ושנים אפילו.. (במקרה שלי חפרתי קצת יותר מדי על POKER FACE ... זה שיר ממכר מה אני אעשה?...)

הוא גם עושה מיון לאמנים הכי נשמעים אצלכם:

--------
מעבר לזה יש גם מלא קהילות חברתיות שאפשר להצטרף ולהנות מתחומי עניין משותפים (במקרה שלנו
מלוכסנים... וניתן להכיר מלא אמנים חדשים ושירים של אמנים אהובים שלא הכרנו...
אם לדוגמא אני מחפשת את ווטאדה היקארו אני יכולה לראות איזה שירים שלה הם הכי מושמעים בין
משתמשי האתר ואז ניתן להוריד את השירים האלו ולהכיר שירים שלה שלא הכרנו...סמיילי_ליצן2

-------------------------
בקיצר, זה חתיכת אתר מגניב... ושווה ביותר, הכרתי דרכו מלא שירים חדשים (למרות שזה נראה כאילו אני שומעת את צביקי באובססיביות--נו טוב.. שמעתם את השיר הזה??!!!סמיילי_מתבייש)
אז אני מאוד ממליצה להוריד את התוכנה הקטנטונת ולהירשם באתר!!...
לבבות

http://www.last.fm/

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0586)