שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

קאט טון בטוקיו דום-DAY 1

צ17קאט טון בטוקיו דום-DAY 1צ17
פורסם לפני 3777 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 3769 ימים

*כל הנכתב למטה הוא תוצאה של אי שפיות באשמת אקאמה... אני לא אחראית על נזק שיגרם!

טוב אז אחרי לילה כמעט ללא שינה וכשאני אכן במצב של אי שפיות מתקדם קצת דיווחים על מה שהלך שם... האמת שאני פשוט חייבת להוציא הכל כי אם זה ימשיך ככה אני אמות ואני אקח כמה מכן איתי לתהומות הטוקיו דום!!!
אז אתמול בשעה טובה התחיל סיבוב ההופעות של KAT TUN שימשך עוד 9 ימים בטוקיו דום...
כמובן שכמה שעות אחרי שהוא נגמר כבר התחילו הדיווחים... לא יודעת אם לצערי או למזלי היו מיליון דיווחים והם כולם סיכמו בערך את אותו הדבר: היה מדהים ויהיה מאוד קשה להתעלות על המופע הזה....
מה היה שם:
טוב אז נתחיל בעיקר... לא היה אקאמה... היה כל השאר, אבל אקאמה לא היה...אוניבכי2

הסולו של קאמה היה מהמם, הוא הופיע בתוך כלוב (כן כן כלוב) שטיפס למעלה ואז עשה כמה נענועי צב כמו שאנחנו מכירים ואוהבים.. ואז... הוא יצא מהכלוב ונפל... לא קפץ... נפל...
וזה היה מדהים!!!
אחר כך הוא עלה לבמה לבוש בקימונו אדום ופרחים בשיער (כן או הו כן!!!דימוםאף) והיה סופרררר נשי... ואז הוא התחיל להתפשט ומשם אני כבר לא זוכרת אלוהים שיעזור לי פשוט תראו בעצמכם.. היה שם גם הרבה מאוד מים ומזרקות ומריחות של ליפסטיק אדום...זה אומנם מטושטש אבל עדיין זה משתק מוחות:

משתק מספר 2: הסולו של ג'ין.. הסולו הסודי של ג'ין.. בסופו של דבר התברר כשיתוף פעולה עם קריסטל קיי-למי שלא מכיר:

כמובן שהשיר כולו היה באנגלית.. קוראים לו WONDER.
אני מאוד אהבתי אותו עד כמה קיטשי ואמריקקי שהוא נשמע.. אחלה שיר! מצפים לסינגל... ג'ין היה מוקף בבחורות (אלא מה?) שאיתן הוא עשה מדי פעם דברים שאין לו רשות לעשות... כובע, שיער, ג'ין... מה עוד צריך אלוהים מה?.. הנה תחזו בפלא:

דיווחים מעניינים:
אקאמה וקוקי דיברו על הסרט גוקוסן שצביקי צילם והם דיברו על זה שהדמות של ג'ין לא הופיעה...
היה שם דיאלוג מאוד עצוב בין ג'ין לקאמה על זה שהדמות של יאבוקי-מי שהוא גילם בגוקוסן 2 כנראה מתה.. .ואז הוא צחק ואמר שהוא בטח נסע ללמוד בחו"ל ב-LA.. (חה חה כמה מצחיק ללמוד בחו"ל מאוד מצחיק אקאמה!!!!!!!!!!)
בקיצררר... זה היה עצוב לי... מאוד עצוב..
הדיאלוג:
About Gokusen Movie
Kame: I had a lot of pressure. When we were filming, we wanted to show off and picked our own clothes right?
Jin: Um
Kame: Everyone's like that now
Koki: How about Hayato?
Jin: Hayato..died *laugh*
Koki: Don't kill yourself so easily! *laugh*
Jin: Didn't he go study aboard in LA? *laugh*
Kame: That's yourself! *laugh* Also it's Ryu who studied aboard
Jin: Iyaiya, that changed t

----------
האורחים לערב היו.. .יאמאדה ריוסקה הג'וניור החביב עליי ועוד אחד קטן.. שאני לא זוכרת.. הם שרו את השיר שלהם עם "צ'רי".... והיה מאוד חביב.. ריוסקה מאוד גדל!!! יאללה עוד כמה שנים אתה איידול בפני עצמך...! גאנבאטה!

-------------------------------
מאורו היה אמור לעשות קפיצת באנג'י כדי לכפר על הפעם שהוא השתפן בתוכנית שלהם. הוא עלה למעלה, קאמה גרם לכולם לספור אחורה מ-10 ו... כלום... מאורו לא לא קפץ... ספרו שוב... ו... לא לא.. הוא לא קפץ... השתפן!
טוב יש לו עוד הזדמנויות לכפר.. בסוף הוא יקפוץ אין לו ברירה.

-----------------------------------
תמונות שמכרו שם ועוד שטויות להנאתכם:

הדום-הוא עוצב בסגנון של כוכבי לכת... מדהים ביותר... השקעה עצומה וכל חבר להקה קיבל כוכב על שמו שיהיה כאילו "הנושא" של הערב. אתמול הקונצרט היה באחריות מאורו.. כל יום מישהו אחר.

דיווחים וצילומים קצת יותר טובים על מה שהיה:

אפילו המנחה בהלם!! XDDDD
------------------------------------------------------
וקצת FANCAM של השירים... איכות חרא אבל זה מה שיש בינתיים...

-------------------------------------------------
---------------------------------------------------
עוד תמונות:

לסיכום... היה מושלם, הם אכן עמדו בציפיות כמו שחשבתי... נתנו את כל מה שיש להם וזה עוד רק מהדיווחים שהגיעו בלילה...
יש לפניהם עוד 9 ימים של הופעות רצופות ועוד כמה ביוני שיבואו.. ואין מה להגיד.. היפנים יודעים לשחק אותה ובגדול!!!
נורא עצוב לי שאני לא יכולה להיות שם, כי זאת חתיכת הופעה היסטורית, לא היו דברים כאלה אף פעם ביפן אבל.. אני אאלץ כמו רובנו להסתפק בדיווחים של ברות המזל שכן הלכו...
אני אמשיך לדווח כי אני חייבת איכשהו לפרוק מתחים... אחרי ששיגעתי חצי עולם במסנג'ר...
אה.. וקחו בחשבון שאני אהיה לא שפויה בזמן הקרוב...
העובדה שאקאמה איננם עוד (אני עוד לא מספידה אותםםםם.... לא לדאוג!!!) בשילוב כל ההפתעות האלה והידיעה שכל יום זאת הופעה שונה עם תפאורה שונה ושירים שונים... משאירה אותי במצב לא נורמלי כל כך.. אבל יהיה טוב!!!
אני חושבת.....

מת11מת11מת11מת11

תוקן על ידי Kiwi85 16/5/2009 13:29

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)