שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

בוקר טוב פורום יקר!

חי2בוקר טוב פורום יקר!חי2
פורסם לפני 3773 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 3770 ימים

אנשים יקרים שלי.. בוקר טוב...!
היום אני במצב רוח מעולה...! כולם יכולים לראות שהפורום פה קצת חסר חיים אבל תנו לי להגיד לכם שמתחת לפני השטח הפעילות פה לא עוצרת לרגע!צ2
עידכונים כללים: ג'ן ג'ן עידכנה פוסט נוסף למי שעדיין לא יצא ללכת לקרוא-קישור בטאגליינס.
ג'ן ג'ן גם ממשיכה לעדכן במרץ את התרגומים של האנה יורי דנגו 2. בקרוב יעלה פוסט לבלוג תרגומים עם קישורים ישירים לפרקים ולתרגומים...
כפי שכל מי שנכנס לפה יודע, התרגום של ליטר הושלם והתחלתי לעבוד על פרוייקט אחר... בקרוב יגמרו לי הפרוייקטים...פיצ2 כן זה בהנחה שאי פעם הם יפסיקו לעשות דרמות!!!.. לא בזמן הקרוב קיווי.... בכל אופן אני אפרט קצת יותר כשיהיה על מה לפרט.

בקשה אישית שלי: הסתובבה בפורומים של אסיה בתפוז הודעה על אישה שעוזרת לילדה שחולה בסרטן והילדה מאוד אוהבת את דרמות קוריאניות ומאסיה בכלל. (היא לא מכירה בכלל את העולם היפני כי היא ביקרה רק בפורומים בתפוז ושם עוד לא ממש גילו את הפלא היפני מה שנקרא... מצד שני אנחנו כמעט ולא מדברים על קוריאנים.... חלוקה נאה, חלוקה נאה....צ15)
בכל אופן חזרה לנושא! היא רוצה שנביא לילדה כל מיני סרטים ודרמות שמתורגמים לעברית. בעיקרון כל הדרמות והתרגומים כבר אצלי ואם לא אצלי אז אצל ג'ן ג'ן שלמזלי מספיק קרובה כדי שאני אוכל להתקרצץ לה כל שבוע...
אבל במידה ואתם יודעים על איזשהו סרט או דרמה שמתורגמים ויודעים איפה ניתן להשיג אותם בבקשה תגידו לנו כדי שנוכל להביא לה גם.... אריגאטו אנשים!!!

עוד הודעה מרגשת (היום זה יום חפרני...)
אתמול היה לי במכללה יום "שובר מסך" מלא מפורסמים הגיעו להרצות לנו ובסוף היום הייתה תחרות סרטים ומופע של אסי וגורי...
אני ערכתי סרט לשתי בנות שהשתתפו בתחרות... האמת שממש לא חשבתי שיש להן סיכוי כי סטודנטים משנה ג' משתתפים ובסה"כ ממש לא חשבתי שזה יקרה אבל....
אכן.. מקום ראשון... כבוד כבוד. אתם יכולים לצפות בסרט הקצר ולהנות.
http://www.facebook.com/v/82608779521
ועכשיו יש לי ברזומה-סרט זוכה!...
(יש לכם מהההה זההה מזל שאתם מכירים אותי אנשים, יום אחד אני אהיה קיווי סופר דופר מפורסם!!!פיצ3)
-----------------------------------------------------
טוב אלו כל העידכונים (השפויים) יש עידכונים גם בגיזרה הלא שפוייה אבל נשאיר את זה לאחר כך!!..
שיהיה לכולם יום נהדר!!! קיטי2

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)