שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

בוקר בוקר...

בוקר בוקר...אוהיו2
פורסם לפני 3815 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 3812 ימים

ווי שנים.... הפורום הקטן והצבעוני שלנו נותר בדד לבדו... אני מקווה שהוא לא כועס ומבין שאנחנו אנשים עסוקים אך אהבתנו לאסיה נשארה כתמיד...אוניבת
בכל אופן אני עוקבת אחרי רובכם בפייסבוק כדי לבדוק שהכל בסדר אז מי שעדיין לא הוסיף אותי-מוזמן...
תקופת מבחנים בפתח, אני מנצלת את השבוע, שבוע וחצי שנותרו לעשיית עבודות, הקלטת תוכניות, הקמת הרדיו היפני הראשון בישראל...אוניעטוף
היה לי חלומות בלילה שאנשים תובעים אותי בגלל נזק לאוזן ושיבוש שמה של איומה... אונילחץ
בכל אופן אני ממליצה לכל מי שיש לו קצת זמן לקנות מיקרופון ולהתחיל לעשות פודקאסטים בכל תחום שמעניין אותו-זה כיף לאללה ואני באמת מאמינה שזה ה-דבר הבא!...
בגזרת יפן-אני בפרק 8 של LIAR GAME. אחת הדרמות הכי מעניינות שיש... ואני פשוט לא מסוגלת להפסיק להתלהב מהפתיחה כל הזמן! היא אחת המגניבות... בהחלט מומלץ למי שעדיין לא ראה. (איזה כיף שעוד לא ראיתי!!!)אונידד
סיימתי לראות האנה יורי דנגו עם השותפה שלי... היא מתרפקת על זכרונותיה לג'חנון... אבל כדי להשתיק אותה התחלנו את טטה של צביקי.. למזלי היא קבעה שצביקי הוא "כוסית" ולא משנה שנותנים לו לעשן ולשתות בירה כל הדרמה הגבות שלו יותר מדי דקות לטעמה.. אז...אונייאטה אני לא צריכה לחשוש...
זהו, אני בדרך לעוד יום לימודים מפרך... אלוהים יודע מתי הוא יגמר...
מקווה שכולם בסדר.. תשתו הרבה הרבה מים ואל תהיו בחוץ יותר מדי זמן... זה ממש כמו גיהינום!!!!

אוניבייי

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0508)