שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מה רואים?

בר3מה רואים?בר3
פורסם לפני 3800 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 28     תגובה אחרונה לפני: 3795 ימים

אוף... כמה זמן לא עשינו את זה אה???.. טוב מבחינתי זה כי לא ראיתי כלום...XDDDD
האמת שראיתי אבל לא היה לי כוח לחפור... למה עכשיו יש? כי תקופת מבחנים התחילה ויחד איתה תלווה אותי דרמה שתקל את כאבי בלילות כשהלימודים יסתיימו...
אז אני יודעת שנצנץ חולה על הדרמה הזאת והיא בטוחה שראיתי אותה מזמן אבל לא... רק עכשיו התחלתי...

אני רואה את הדרמה summer snow .. כבר 3 פרקים ליתר דיוק והיא באמת דרמה נהדרדת!!!..
קודם כל יש לנו את Domoto Tsuyoshi בתפקיד הראשי שמי שלא מכיר זה אחד מצמד הקינקי קידס.. פה הוא צעיר ומסוקס.. טוב מסוקס לא כל כך אבל הוא אחת הדמויות הכי חמודות שיצא לי לראות!
הראשית היא אחת המתוקות ובחורה די עסוקה, הצצתי לה ברזומה והיא עבדה באיזה מילארד דרמות שהאחרונה בהן היא המיסטר בריין של קובי יקיר הפורום... Hirosue Ryoko שמה...
טוב הדובדבן שעל הקצפת פה זה כמובן אוגורי הקטנטן שבטח היה פה בן איזה 16-17 לא יותר והוא משחק נהדר נער עם ליקוי שמיעה ודיבור.. פשוט מדהים!...
וההפתעה של הדרמה הוא לא אחר מאשר טסובאסה החצי השני של טאקי שנראה לי בן 15 כאן...XDDD אבל הוא כל כך חמודדדדדד.....
הדרמה, לפי מה שאני מבינה עד כה מגוללת את הסיפור של המשפחה שבראשה עומד האח הגדול נאטסו (דומוטו). האבא והאימא מתו והוא נשאר להשגיח על האחים שלו. הוא פוגש בבחורה חמודה שעובדת בבנק והם כנראה מתאהבים.. לא יודעת, הם איטיים ואני רק בפרק 3...XDDDD
אבל מה שמיוחד בדרמה עד כה ממה שאני מבינה היא שעוסקת בכל מיני נושאים, יש פה מגוון עלילות ולא מתמקדים רק בנושא אחד ספציפי... ושוב, אני רק בפרק 3!
הסיבה האמיתית שאני כותבת את זה כי הייתי חייבת לצחוק עם מישהו על השיר סיום הזה.. הפרקים לפעמים נגמרים בכזאת דרמה ופתאום יש בסוף שיר מקפיץ ושמח בזמן שכולם בוכים בסוף ועצובים... וזה פשוט....XDDDDDDD יפני!!! בקיצר תתארו לכם את השיר הזה מתחיל להתנגן ברגע קורע לב!

אני מאוד נהנית בינתיים, היא מצחיקה, מרגשת, דרמטית ומעניינת ביותר...
מומלץ בחום!!!...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)