שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

BOYS LOVE

Heart_01BOYS LOVEHeart_01
פורסם לפני 3715 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 3713 ימים

כן אני גם בעד להחליף את השם של הפורום לזה...XD
אונידדאונידדאונידדאונידדאונידדאונידדאונידד

לא לא... אנחנו נדבר גם על דברים רגילים.. למרות שבסופו של דבר גם העניינים הרגילים נהפכים לקונספירציות של יאוי...XD

היה לי השבוע מין התקף חרדה של "אין מספיק סרטי BL בעולם!!!" אז יצאתי לחיפוש ברשת והורדתי איזה 4,שמתוכם כבר ראיתי 3 והאחר היה מעפן ברמות (וסיני...שזה נורא בפני עצמו).
עכשיו היה בלבול נורא נחמד שיצחיק את ג'ן ג'ן מאוד מאוד!!!!

רציתי לראות סרט שיצא לא מזמן בקולנוע ביפן ושיהיה ברור-הם מקרינים ביפן סרטי BL בלי להסס בכלל, בבתי קולנוע מלאים ואנשים הולכים וקונים פופוקורן ויושבים לראות את זה כמו ילדים טובים טוקיו... אוני00
זה סרט ההמשך לסרט Soshite Harukaze ni Sasayaite שזה סרטים שמבוססים על המנגות של הסופר טאקומי משהו משהו.. ועכשיו בגלל שקוראים לו טאקומי משהו משהו וכולנו יודעות ומכירות את סאיטו טאקומי המהמם שמשחק בסרטים שכאלה יצא שהורדתי את הסרט במחשבה שהוא משחק בו..
עכשיו יצא שזה הסרט הזה-הסרט הראשון בסדרה:

וזה לא שלא ראיתי אותו כבר, פשוט לא ממשראיתי אותו כי איפשהו היה כתוב שאיזשהו איבה משחק שם אז לא יכולתי להתמודד עם זה ופשוט העברתי את הסרט לסוף, אז התחלתי לראות וישבתי ולא היה לי מוכר כי לא ראיתי... ואז הוא הופיע-

אם יש לכן ספק על מי אני מדברת אז זה השמאלי... ונורא הצחיק אותי שהם קראו לו "גיי"XD הוא שיחק במיי צ'אן??!!!

הסרט היה חביב והכל, נורא מנגתי אבל בהחלט רומנטי וחביב למרות שיותר מדי דרמטי לטעמי אבל בסופו של דבר לא התחמקתי וגם הוא הופיע:

ואז הבנתי שחששתי לחינם! זה לא איבה הנוראי של אראשי!!! למה חשבתי כך????XD כנראה שכל הקשר לשם איבה עושה לי רע אז פשוט פסלתי את הסרט עוד לפני שראיתי...
הוא באמת מקסים ומיוחד...

בנוגע לסרט, באמת חביב... לא מי יודע מה קורה שם משהו-אם אתם כבר עושים סרט של בנים אז לפחות תתנשקו כמו שצריך!!!! והחרג'וק ששיחק לצידו של "גיי" (XD) כעור ביותר לפי דעתי...
הנקודה החשובה היא.. וסוף סוף הגעתי אליה.. היא שעכשיו יצא סרט ההמשך שבו הסיפור מעמיק קצת יותר והוא נראה סרט הרבה יותר טוב מהראשון..

החליפו את השחקנים... לפחות החרג'וק נעלם.. זה טוב!
הנה הטריילר-נראה מעולה...

ותמונות מהפוטובוק שיצא לסרט... אחח... כמה כסף הם עושים על בחורות מסכנות כמונו...XD

אה ובונוס ללולי-שיחק שם הכעור הזה עם השיניים שמשום מה את חושבת שהוא יפה... לא יודעת מאיזה כיוון את מסתכלת.. יפה הוא לא.. מקסימום חביב וזה רק אם הוא לא פותח את הפה...אונירטוב

מעבר לכך נהניתי, כי היה משעשע שרק אחרי שעה וויתרתי על כך שטאקומי יופיע פתאוםXD
ובנימה חיובית יותר...
סרטי BL RULZZZZZZZZ!!!!!!אונייאטה
(לא כמו הסרטים של פיצי ושותפים... אבל לפעמים צריך רומנטיקה...XD)

תוקן על ידי Kiwi85 17/7/2009 21:13

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)