שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

פינת יאוי ה...(18+)

הידדפינת יאוי ה...(18+)הידד
פורסם לפני 3713 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 27     תגובה אחרונה לפני: 3707 ימים

אני לא מציינת אם היא יומית,שבועית,חודשית או שנתית כי אני לא יכולה להתחייב.. אני פשוט אומר שכשיבוא לי אז אני אשים פה המלצה ליאוי טוב שקראתי... במידה ואתם לא יודעים בכלל מה זה יאוי, צאו מכאן.. תאמינו לי, ברחו כל עוד אתם יכולים והצילו את נפשותיכם התמימות... אוניאדום
לכל אותם חכמים שהגיעו למסקנה שהחיים קצרים מדי ושאי אפשר לפספס כזה תענוג, בואו הצטרפו אלינו!
אם כך נתחיל...!
חומרים דרושים: הבנת הנקרא בסיסית באנגלית..למרות שזה לא חובה. במילא 70% מהטקסט שם מסתכם ב-
AH,HO,HI,HA וחבריהם.... ובהחלט אפשר להבין את העלילה גם מבלי לדעת מה כתוב בבלונים החביבים.
פוזיציה נוחה על המיטה או על השולחן כי לעיתים מה שהולך שם גורם לעיוותים בלתי רצוניים מה שמוביל לאיזה ברך שנדפקת בצ'ופצ'יק של השולחן או ביד שנופלת בפתאומיות ומובילה לחבטות רציניות בחלקי הגוף הרגישים וכדומה...
בקבוק מים למקרה של התייבשות מוחית.
אה... נכון.. אני צריכה להבהיר את זה. אני תמיד שוכחת.. מדובר פה ב-BOY X BOY להלן סיפור אהבה בין בנים... אבל.. וזה אבל גדול, תמיד הבן הכנוע יותר נראה כמו בחורה אז אם זה מציק לכם ועדיין בא לכם להנות מהסיפור החביב פשוט תעמידו פנים שהוא בת, בסיפור הנוכחי במילא זה יהיה לכם קל לאור העובדה שהוא בלונדיני, קטן ועם שיער ארוך...
-------------------------------------
אז הסיפור להיום נקרא WILD ROCK.... כן כן.. תגחכו לכם חופשי מהשם, הוא באמת מצחיק... וכך גם רב שמות המנגות בתחום... אני לעולם לא אשכח את היום שבו מצאתי את המנגה:I'll-tie-you- up,-kiss-you,-and-fuck-you כן.. היפנים האלה בהחלט אוהבים להגיע לפואנטה חד וחלק...XD וזה היה סיפור כזה רומנטי ולא ראוי לשם הנורא הזה...
בכל אופן הסיפור הנוכחי מתרחש בג'ונגל באיזה שבט נידח שבו הבן השברירי של מנהיג השבט-יונאן או יואן או יוניון... מה שלא יהיה יוצא למשימה חשאית.. הנה הוא הבלונדיני מלמעלה.. כמו שאמרתי נראה לחלוטין כמו בחורה..

אז מה שמו יוצא לג'ונגל במטרה לארוב לבן שבט אוייב בשם אמבה (ועכשיו כולם ביחד:פחחחחחחחחחחחח) שלהלן תמונה שלו מקרוב כי הוא ראוי לכך:

אהה.... נו? נכון שיש יתרון ליפנים מצויירים??? בהחלט כן...!
טוב איפה הייתי? אה כן.. אמבה ויוניון... XD
אז יש ליוניון משימה שבה הוא אמור "לרמות" את אמבה ולגרום לו להתקרב אליו כדי שיוכל להביס אותו ולהשתלט על משהו שלא היה לי כוח להתעמק בו כי הם נראים כמו שהם נראים ולמי אכפת..
הפואנטה היא שכמובן שיוניון באמצע המשימה מתאהב באוייב שלו לכאורה וכבר לא נעים לו לרמות אותו ואז מתחיל הקונפליקט של מה לעשות... אני לא אגלה לכם, לכו תקראו!
זה סיפור מאוד מאוד רומנטי ויפה... יתרונות רבים לו.. אך בואו נדון בחסרונות...
באמצע המנגה, באיזה פרק 4 ככה יש פתאום סיפור לא קשור, עכשיו המגנסיטים או איך שלא מכנים אותם תמיד עושים את זה ותוקעים סיפור וואן שוט (ONESHOT כאילו סיפור שלם בפרק אחד) שלא קשור למה שהיה או מה שיהיה בהמשך.
אז מצאתי את עצמי פתאום מבולבלת ולא מבינה מי אלה הדמויות. ומה שהיה יותר מבלבל הוא שלא הבנתי למה הם כל כך דומים לאמבה ויוניון... אבל זה לא גרע מהעובדה שזאת מנגה נהדרת ומענגת ומאויירת באופן מאוד מפורט ונחמד..
מי שמחפש פה רק סקס ולא עלילה-כן אתה ניר, יהיה קצת מאוכזב כי העלילה בהחלט מרכזית ותופסת חלק חשוב... מי שחשוב לו קצת הרומנטיקה בנוסף לכל הדברים הלוהטים שהולכים שם.. יהיה מאוד מרוצה.. אין מה לעשות-בנות לפעמים צריכות ערך מוסף.אונימלא
דירוג קיווי: 4 מתוך 5
----------------------
את המנגה תוכלו למצוא בשלמותה כאן:
http://www.4shared.com/file/38436763/dfdc4c52/Yaoi_Takashima_Kazusa_Wild_Rock__complete__Obsession.html?s=1
ומעט תמונות למי שעדיין לא השתכנע:

כן זה ספויילר אבל נו באמת.. למי אכפת?

וזהו... זאת הייתה סקירת היאוי הראשונה שלי.. אני בטוחה שנהניתם.. לי היה תענוג!
נתראה בפעם הבאה!אונייאטה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)