שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

19/09 יום שיזכר בספרי ההיסטוריה... (18+)

19/09 יום שיזכר בספרי ההיסטוריה... (18+)
פורסם לפני 3714 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 20     תגובה אחרונה לפני: 3689 ימים

עוד ג'וני נפל.. והפעם, זה אחד האהובים עליי...
תמיד אמרתי שהוא זונה.. תמיד אמרתי שהוא מניאק אגואיסט וחסר התחשבות ולמען האמת? אין לי הרבה זכויות להתבכיין כי ידעתי שזה הולך לבוא..
גם שנה חדשה (ברור שהוא הולך לפי הספירה היהודית-אם לגרום סבל אז רק ליהודים!), גם ג'ן פיללה למצב כזה (טוב לא בדיוק כזה אבל די דומה), גם הצלחתי למכר את רב המכרים שלי אליו ולהסביר להם שהוא רעיל ומסוכן לציבור אך יחד עם זאת ממכר... כל זה יחד עם השמועות של אקאמה חוזרים/נפרדים והשיער שהוא גידל וטיפח לו על הפנים יכלו להגיד רק דבר אחד-ג'ין עומד להתפשט!! אבל... בכל ימי הקצרים, שהתקצרו להם עוד קצת בגלל זה לא חלמתי ולא חשבתי שהוא יעשה את זה "פורן סטייל"... זה היה קשה, זה היה כואב, זה עדיין כואב ועדיין קשה גאד דאמט אבל יופי כזה חייבים לחלוק.. אז עדיין אין באיכות טובה אבל למען השם..זה התחת של ג'ין אקאנישי-אתם תתמודדו עם הLQ...
ובשם אלוהים.. תתרחקו... אל תתקרבו ליפנים.. לא יודעת מה אתם חושבים שאתם יודעים, או אם יש לכם או אין לכם ניסיון בפאנגריליות של סלב כלשהו.. אל.. ואני חוזרת אל!!! תתמכרו ליפנים.. פשוט אל...
ועכשיו... ג'ין אקאנישי.. כביום היוולדו-נולד מושלם וכך נשאר עד עצם היום הזה:
--------------------------------------------------

ו....

------------
וכן.. אף מילה על העגולת עיניים היא לא שם... זה קאמה...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0742)