שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אז מה אתם רואים בכלל?...

פיצ9אז מה אתם רואים בכלל?...פיצ9
פורסם לפני 3651 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 16     תגובה אחרונה לפני: 3571 ימים

נעלמנו נעלמנו אבל השעון ממשיך לדפוק... ולמרות שיש לי תכנונים לדרמות ל10 שנים הבאות לא יהיה אכפת לי להוסיף לאוסף עוד קצת.. אז מה שאתם לא רואים.. תשפכו, תשפכו...
אולי אני אחזור לראות איזה קוריאנית?? צ2
ובינתיים אני אחפור!!!
------------------
טוב אז אני בתור שגרירת יפן המכהנת.. או קיסרית? אני רוצה להיות נסיכה בכלל!! יש להם?.. יהיה להם מעכשיו!! טוב בכל אופן אני נשארת עם היד על הדופק ורואה את הדרמות שמשודרות עכשיו בארץ השמש העולה...
אז יש לנו את באזר ביט כמובן, שהיא בהחלט ממתק העונה:

אני בפרק 9 כבר.. מחכה שכל הפרקים ישודרו ויהיו זמינים מתורגמים כדי לעשות מרתון "סוף דרמה" ואני כל כך אוהבת אותה! היא מתוקה ורומנטית ויאמאפי גם הוא הלך ונהיה לי גבר גבר...
פשוט תענוג.. הסיפור מאוד מעניין ואני ממש שמחה שלא עשו ממנה "דרמת ספורט" כי הייתי ממש מתבאסת אם כל פרק היה מלא בכדורסל... הדרמה מלאה בעיקר ברומנטיקה ומשולשי ומרובעי אהבה בדיוק כמו שאני אוהבת..
היא אכן מאוד "טלנובלית" כמו שאיילונת הגדירה אותה בתחילה וזה די מרענן לראות כזה דבר בז'אנר שלא ידוע בטלנובליות שלו...
אני רק מקווה שזה לא יהפוך לטרגי.. הם יפנים-לכו תדעו!
ממה שראיתי עד כה מומלץ לאוהבי הקליל והמתוק... והיאמאפי... ומי לא אוהב את יאמאפי?

---------------------
והדרמה השנייה שאני דוחסת לסדר יום העמוס שלי היא הדרמה של החבר/אקס חבר של יאמאפי ריו צ'אן.. (איזה חמודים הם עושים הכל ביחד.. דרמות... שפעת החזירים.. פשוט מתוקים!)

פה הגעתי רק לפרק 3 וחצי... דרמה עשויה מאוד טוב.. קודם כל העלילה מרתקת:
יש לנו את ריו שהוא הבחור הטוב והרגיש שניחן בכוח על טבעי שמאפשר לו להרוג אנשים במגע יד בלבד ומצדו השני יש לנו את טאקי ההורס שמשחק את הבחור הרע (בכישרון רב כרגיל) שניחן בכוח ההפוך-להציל חיים בעזרת ידיו...
הקונפליקט שנוצר פה עם כל הטוב/רע והכוחות המאוד לא מתאימים להם יוצר דרמה מאוד מותחת... עד כה הצוות שחקנים מאוד מושקע ואפילו הקטנטן מHSJ יאבו נותן פה הופעה של סרסור ערס ממש מאיים! הפתיע אותי לטובה...פוז
אין לי עוד ממש על מה לבסס את הדעה שלי אבל נורא נהניתי מה-2 פרקים הראשונים, היו מאוד מותחים וריו כרגיל משחק מדהים.. וטאקי כמו תמיד מספק את הסחורה (ולא מוותר על לגעת בקטין תוך כדי.. ברור שנתנו לו את הכוח להציל חיים ככה הוא יכול לגעת בהם יותר זמן!)
מומלץ לאוהבי המדע בדיוני/אקשן/מותחנים פסיכולוגים
-------------
שתי הדרמות האלה כבר על סף סיום, אם אני לא טועה באזר ביט מסתיימת אוטוטו והדרמה של ריו גם... דרמות הסתיו כבר קבועות ואיזה כיף!! עונה שנייה ל-LIAR GAME!! בהחלט הדרמה הכי מצופה של הסתיו מבחינתי!!!

טודה טודה!! שוטה שוטה!! איזה כיף!! עוד נוסחאותלפתור!! עוד טוויסטים מפתיעים!!! YATTAAA!
רוצים לדעת איזה עוד דרמות יפניות הולכות להיות הסתיו:
http://wiki.d-addicts.com/Upcoming_JDrama
ויאללה.. נזרוק עצם לאוהבי הקוריאניותצ15
הנה עונת הסתיו:
http://wiki.d-addicts.com/Upcoming_KDrama
אני אמשיך לחפור פה מדי פעם על כל השטויות שאני צופה בהן... ואתם מוזמנים לשתף גם!!
(למרות שבנינו.. אני לא רואה הרבה... כל הספרות מופת שאני קוראת לא משאירה לי כל כך זמן לצפייה...צ15)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)