שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

הודעה מנהלתית

פיצ3הודעה מנהלתיתפיצ3
פורסם לפני 3669 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 3650 ימים

הודעה מנהלתית שבאה בעיקר בשבילי...XD כדי שאני אהיה רגועה...
אנחנו יודעות שהפורום נטוש... אנחנו מודעות לעובדה שאנחנו מזניחות ללא בושה את
הפרויקטים שלנו ולא מייצגות כראוי את אהבתנו האין סופית לאסיה. (לפחות לא פה... אבל
פייסבוק רועש וגועש!)
אנחנו מודעות לכך וזה בסדר.
התחביב הזה שאנחנו כל כך אוהבות אכן קצת ירד מראש הפירמידה וזאת בגלל שהוא פינה את עצמו
לדברים אחרים ושלל פעילויות מגוונות שיובילו (אני מקווה) בסופו של דבר לפריחת האהבה
האסייתית המחודשת שתבוא יום אחד.
אני רק רוצה שכל מי שעוד מבקר פה מדי פעם יוכל להרגיש חופשי להשתמש בדפי הפורום ובמידע
שהוא מציע איך שבא לו, יש לכם פה מקורות מידע מאוד טובים לכיצד ואיך אפשר להנות מעולם
הבידור האסייתי ואיפה ניתן למצוא תרגומים בעברית לדרמות, סרטים וכדומה. (וג'ן ג'ן תמשיך
לעדכן אותכם בחוויות שלה מהטיול יפן-קוריאה המדהים שלה)
אני יכולה לומר בכנות כרגע שאין לי זמן להשקיע בפורום או בתרגום כמו שהיה לי בעבר, אני
בשנה הכי עסוקה בחיים שלי ולמרות שאני מאוד מתגעגעת לפעילות השוטפת ולתרגומים אני מאוד
נהנית מהעובדה שאין לי זמן לכלום!
אני יודעת שאנשים באו והלכו ועברנו הרבהההההה (יש יאמרו יותר מדי) בשנה, שנתיים
האחרונות וזאת היא לא הודעת פרידה למרות שזה נשמע ככה.. אני לא יכולה להעיד על שאר
האנשים בסביבה אבל אני תמיד זמינה לשאלות או פטפוטי יפנים (אם יש שם מישהו שעוד נשאר
נאמן להם כמוני!!!)
אני בטוחה שאני אחזור לתרגם, לכתוב, להיות חברת פורום פעילה איפשהו מתישהו (אולי אחרי
התואר, אחרי יפן, אחרי תואר שני על יפן ונישואי ליפני מסוקס) אבל אני מקווה שהתקופה
שעוד בוא תבוא תהיה פורייה, נעימה, מלאה בחברים חדשים וחוויות מלוכסנות חדשות...
אני באמת באמת אוהבת את האנשים שפגשתי פה ואתם חלק בלתי נפרד מחיי ואני תמיד אהיה פה
בשבילכם...
אז תודה לכל מי שלקח חלק בחוויה שלי של גילוי אסיה... אני מבטיחה שעוד תשמעו ממני.
קיווי
(שבכלל באמצע כתיבת עבודה לסמינריון וצריכה עוד חצי שעה לצאת לעבודה, ולעשות לג'ן את
המטלה באקסל ולסכם על חנה יורי דנגו וייצוג הנשי של מאקינו בעיניי ג'חנון...XDD)

אוסאגי1

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.2344)