שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מאמן כושר שיקומי

מאמן כושר שיקומי
פורסם לפני 1437 ימים     מאת viktor     סה"כ תגובות: 1     תגובה אחרונה לפני: 1437 ימים

שמי ויקטור זיתון, בוגר קורס מאמני כושר לאוכלוסיות מיוחדות ולאוכלוסיה הכללית מטעם מכללת וינגייט, מאמן אומניות לחימה- ג'יו ג'יטסו ברזילאי וקיקבוקס אירובי מטעם מכון וינגייט.

אני מאמן כושר שיקומי ובעל ניסיון של שנים בטיפול ושיקום נכים.
עבדתי בקליניקה פרטית לשיקום נכים בגני תקווה, שם למדתי את השיטה הדנית ורכשתי ניסיון בתחום.
מגיעים אליי לא מעט מטופלים אשר ניסו מגוון של שיטות שיקום, אך ללא הצלחה משמעותית.
מטרתי לסייע ככל האפשר בשיקומו של המטופל. אני מאמין בעבודה אינטנסיבית והתמדה שתוביל לשיפור עצמאותו ואיכות חייו של המטופל.

בשל הקושי המובן של יצאה מהבית, הדורש זמן התארגנות רב מהרגיל, אני מגיע אל המטופל עם כל הציוד הנדרש ובכך נחסך למטופל זמן יקר.
אני מאמין שכמו שאדם רגיל ההולך לחדר כושר על מנת לשפר את כושרו הגופני במשך שעה, אדם נכה חייב לקבל את זמן האימון המקסימאלי ולכן אורך הטיפול השיקומי נמשך שעה עד שעה וחצי.
במידה ויתפרסם מחקר פורץ דרך בשיקום חוט השדרה, מטופלי יהיו במצב גופני הטוב ביותר בכדי להשתתף במחקר.
בשל הנסיבות המיוחדות, אופי הטיפול הינו אישי תוך מתן תשומת לב מרבית, רגישות והקשבה למטופל ולצרכיו.

כל שיפור במצבו של המטופל הוא ניצחון אישי שלי!

אתם מוזמנים להתרשם באתר ולקבל טיפול ראשון חינםhttp://www.viktorzitun.co.il

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)