שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהפעילות ומסלולים


פעילות ומסלולים
פורסם לפני 1534 ימים     מאת מאיר שפירא     אין תגובות    

שמתי לב שלא התייחסתי לדמי קדימה.
ובכן זה מקובל אצל חלק קטן מהתיירנים ובעיקר בעלי בתים פרטיים. השאלה היא גם יש לך קשרים, כי אצלי אם מישהו דורש דמי קדימה, הסוכן משלם ביודעו שאני בוודאי לא "אבריז" לו (לא אחרי קשר של למעלה מ-20 שנה), אבל רוב המקומות לא מבקשים דמי קדימה.

אם היה לך את הספר שלי (הודעה ראשונה בפורום) היו לך את כל התשובות (יש בספר 14 מסלולי טיול במחוז רתימנו ו-29 מסלולי טיול במחוז חאניה).

השקיעה בכרתים תלוי ביום זה 2030-2130 .
להיכנס לאוירה של כרתים נוסעים לאיזור כפרי. מכל מקום האקואריום לא רחוק.
הנסיעה מגורנס לפאנגאלוחורי שזה כ-95 ק"מ זה לפחות שעה וחצי נסיעה כיוון שרוב הכביש המהיר מותר לנסוע 80 קמ"ש ורק בקטעים החדשים 90 קמ"ש.

בחאניה יש הרבה יותר אתרים לבקר (לספר שלי מצורפת מפה עם דפי עזר כמו למשל מסלול הכניסה לעיר,חניה ויציאה,מסלול אתרים בעיר העתיקה וכו).
לא מקובל לפנות שמאלה בכביש מהיר (הקנס 300 יורו), לכן את אגם קורנה/ס עושים בחזרה. מה זה וינסס? האם הכוונה ל-ווריסס, אזי חוץ משני בתי קפה על גדת הנחל אין שם שום דבר מיוחד. כבר עדיף בהלוך להיכנס לכפר האבן ובחזרה להוסיף את מצודת אפטרה.

יש לך פארק מים מדרום לחאניה "לימנופוליס" ליד הכפר וריפטרו (3 ק"מ דרומית לכפר איה). תוכלו לברר במלון אם הוא פועל.

יש בעיית חניה באיוס-ניקולאוס, תצטרכו למצוא חניה או במפרצים בכניסה הצפונית לעיר או בחוף המזרחי.

הירידה לחוף פרבלי נמצאת לפני המנזר. אפשר לנסוע עד המנזר השלישי הגדול, לבקר בו (להגיע לפני 1200) ואחר כך לחזור (אין המשך לכביש) להתרשם מהאנדרטה, להגיע לפיצול ימינה ולרדת למגרש החניה (בתשלום) וממנו יש שורת מדרגות לרדת למטה לחוף ה(משהו כמו שלוש קומות), אותן יש גם לעלות בחזרה.

לגבי מיני גולף לא זכור לי שראיתי (היה פעם בפארק שעשועים בדרום כרתים אבל הוא סגור) לעומת זאת ליד פארק המים ווטרסיטי יש מגרשי גולף של ממש.
לגבי לונה פארק, היה פעם ליד פארק המים של חאניה, צריך לברר אם נשאר.


אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
תוקף דרכון
עידכון ל-2013
23/6/2014
בית הכנסת
ביקור בבית הכנסת היחידי בכרתים
24/2/2012
מתי פתוחות החנויות?
בעונת התיירות כל מה שקשור לתיירות פתוח כל היום כל יום ויש כאלו שגם רוב הלילה.
10/2/2010
סוכני תיירות בכרתים
אתם רוצים לטייל לבד. קניתם את הספר "שפירא חוקר ומטייל בכרתים" עם המפה המעודכנת , אתם מסודרים.לשכור כלי רכב וחדרים במלונות, יש לכם בראש ובראשונה את חברת "זקרוס טורס".את הטיסה מזמינים מהארץ והחל מ-2009 ישנה חברת אגאין היוונית שאיתה טסים לכרתים דרך אתונה או בטיסה סדירה ישירה בחודשים יוני-ספטמבר, או בחברות שכר ישראליות בטיסה ישירה.רכב ומקומות לינה מכל הסוגים מומלץ דרך סוכנים כרתיים בהזמנה מראש. לכן הרשימה, ופרטי האגודה האלפיניסטית לסניפיה למי שמתכוון ללכת לטייל בהרים.
8/2/2010*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר כרטיסים למופעים, הצגות ופסטיבלים Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0391)