שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהטיפים לטיול בכרתים - למאיר


טיפים לטיול בכרתים - למאיר
פורסם לפני 1362 ימים     מאת סייר מדבר 1     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 1361 ימים

מאיר שלום
ביום שני זוגתי ואנוכי ממריאים לכרתים. נשתכן במלון בחרסוניסוס. לרשותנו שלושה ימי טיול מלאים ובכוונתנו לעשות את זה ברכב וברגל (עדיפות לרגל). שכרנו רכב אצל זקרוס ועכשיו כל האפשרויות פתוחות.
בשנה שעברה ביקרנו בכרתים בפעם הראשונה, בתקופה הזאת. התרכזנו בחבלי חאניה ורתימנו (ביצענו את הסמריה ובהמשך הכנסתי לפורום את השירשור המצולם על הטיול בקניון).
בכוונתנו להתרכז הפעם בחבלי הרקליון ולאסיתי.
אם זה אפשרי, ברשותך, אודה לך אם תצייד אותנו בכמה טיפים, אתרי טבע, מוקדי טיול ובעיקר מסלולים להליכה רגלית (רצוי מעגליים). אנחנו כשירים למסעות רגליים הכוללים הליכה רבה בהרים, המשלבים טיפוסים אנכיים של כמה מאות מטרים.
בתודה מראש.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
תוקף דרכון
עידכון ל-2013
23/6/2014
בית הכנסת
ביקור בבית הכנסת היחידי בכרתים
24/2/2012
מתי פתוחות החנויות?
בעונת התיירות כל מה שקשור לתיירות פתוח כל היום כל יום ויש כאלו שגם רוב הלילה.
10/2/2010
סוכני תיירות בכרתים
אתם רוצים לטייל לבד. קניתם את הספר "שפירא חוקר ומטייל בכרתים" עם המפה המעודכנת , אתם מסודרים.לשכור כלי רכב וחדרים במלונות, יש לכם בראש ובראשונה את חברת "זקרוס טורס".את הטיסה מזמינים מהארץ והחל מ-2009 ישנה חברת אגאין היוונית שאיתה טסים לכרתים דרך אתונה או בטיסה סדירה ישירה בחודשים יוני-ספטמבר, או בחברות שכר ישראליות בטיסה ישירה.רכב ומקומות לינה מכל הסוגים מומלץ דרך סוכנים כרתיים בהזמנה מראש. לכן הרשימה, ופרטי האגודה האלפיניסטית לסניפיה למי שמתכוון ללכת לטייל בהרים.
8/2/2010
הנהיגה בכרתים ורשיונות-נהיגה, ודו"חות תנועה.
השכרת רכב, זהירות ממתחזים, מהירות מותרת, תשלום קנסות, נימוסי תנועה, חגורת בטחון, חניה.
8/2/2010*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)