שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום תוצאות סקר אחרון קישורים שימושיים
צפניה כותב על glee ועוד...

צפניה כותב על glee ועוד...
פורסם לפני 3356 ימים     מאת שושנת העמק     סה"כ תגובות: 51     תגובה אחרונה לפני: 3346 ימים

http://tzfanya.com/

האמת היא שסוף סוף התחלתי לצפות בסדרה הזאת מההתחלה. כלומר לא בדיוק מההתחלה אלא החל
מהפרק השביעי או השישי כי משום מה הממיר התחיל להקליט רק מהפרק השישי ככה שלא ראיתי את
הפרק הראשון אבל זה באמת לא כל כך חשוב כי כבר הבנתי את הפואנטה. טוב, אז הסדרה חמודה
ונורא כיף לשמוע את הביצועים לשירים שאת רובם ככולם אני מכירה, אבל אני לא יודעת אם זה
בגלל גילי המוקדם או המאוחר, אני לא מצליחה ליפול מהרגליים. הדבר היחיד שטוב בסדרה הזאת,
זאת העובדה שהם יודעים לשיר והם בוחרים שירים נהדרים, אבל חוץ מזה אין בה משהו שלא ראיתי
קודם. אין בה איזו פריצת דרך. יש כמה דמויות מעניינות ודי נחמד לי מדי פעם בפעם לשלוף
מההקלטה את אחד הפרקים ולנקות איתו את הראש מעמל היום, אבל תכלס בואו נגיד שהייתי יכולה
לחיות את חיי גם מבלי לדעת שglee הפציעה לעולם ושום דבר לא היה נגרע ממנת המשכל שלי...

אה ועוד משהו,
אני מרגישה די לבד כאן בזמן האחרון.
נשארנו שלושה, אני כוכביתה וארול.
אני לא כל כך מבינה למה זה כך, אבל אני זוכרת שב-YNET לא היתה לי שום בעיה לעורר את
הפורום. מילה אחת עם ניחוח גזעני היתה מיד מעירה את כל החתולים והכלבים ומיד היה מתפתח
בפורום דיון ערני וצבעוני כמו שאני אוהבת. לצערי, המקום הזה סטרילי למדי ולא מסתובבים
כאן חתולי רחוב ולא כלבים משוטטים, ככה שאין אפשרות לזרוק עצם ולקוות שמישהו יבוא לרחרח.
צר לי שגם סקרלט וגם אסול נטשו, שלא לדבר על כל השאר.
לצערי אני לא טובה בלהביא לינקים וקישורים לכל מיני כתבות ואולי אני לא ממלאת את תפקידי
נאמנה. צר לי אבל אני טובה רק בשיחות חולין או בניתוחי שולחן מסובכים. חבל שזה כך, אך
נקווה שיבואו ימים טובים יותר ויהיו כאן אנשים רבים יותר.
בינתיים, לא נותר לי אלא להגיד כאן לילה טוב, מחר יום חדש
Day_Night

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
קישורים שימושיים
לגלישה ישירה לאתרי התוכניות
1/4/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)