שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום תוצאות סקר אחרון קישורים שימושיים
רגע לפני שאני פורשת

רגע לפני שאני פורשת
פורסם לפני 3251 ימים     מאת שושנת העמק     סה"כ תגובות: 18     תגובה אחרונה לפני: 3248 ימים

אריאנה מלמד מדברת על 'מחוברים' ולא מצטערת שזה נגמר.
אני מודה שלא ראיתי אבל כתבתי תגובה:

מודה שלא ראיתי את המחוברים. הכל מוקלט. מחכה לשעת כושר לצפות בהם במרתון של איבוד לדעת.
הספקתי לראות רק את הקטע ההזוי שבו גולדן מדבר על יעל בר זוהר. הזוי לגמרי. אני קוראת את
אריאנה מלמד ומסכימה עם כל מה שהיא כותבת גם אם לא ראיתי את מחוברים. אני לא צריכה לראות
כדי להבין שבעידן הנוכחי יש אלוהים אחרים. אלוהי המדיה והתקשורת שאליהם אנחנו מקריבים את
הקורבן התורן. ככל שנראה על המסך יותר בשר רוטט קרוע עד עצם, וככל שנראה יותר דם מהביל
העולה מהקורבן, כך נבוא על סיפוקנו מהר יותר וכך יצמיח עורנו עוד שכבה ועוד שכבה עד כי
שום רצח משפחה כמו משפחת אושרנקו ושום השלכת ילדים מהמרפסת ושום רצח על כבוד המשפחה ושום
אונס קבוצתי של נערה ושום תאונת דרכים מזוויעה, לא תחלחל יותר מבעד לבשרנו. אנחנו נהפוך
לקהי חושים.
שמירה על פרטיות תהפוך למשימה בלתי אפשרית. תשאלו את הראל סקעת. בעידן המחוברים לא היה
לו שום סיכוי לעמוד מול עדת הזאבים המבקרים אשר רצו לראות דם ובשר פתוח עד העצם.
המחוברים. בשביל מה זה היה טוב?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3976218,00.html

אז זהו, גם לי נגמר הסוס. אלוהים עדי שאני לא אוהבת לדבר עם עצמי, מקסימום אני מדברת
איתו כשאין לי שומעים.

תודה רבה לכולם,
אני מחזירה את המפתחות,
וכמו ששוש כתבה:
לפעמים החגיגה נגמרת

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
קישורים שימושיים
לגלישה ישירה לאתרי התוכניות
1/4/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.8438)