שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום תוצאות סקר אחרון קישורים שימושיים
רוקדים עם כ...

רוקדים עם כ... אוי ווי בראוו
פורסם לפני 3274 ימים     מאת הילהילה     סה"כ תגובות: 36     תגובה אחרונה לפני: 3259 ימים

רוקדים עם כרישים

אם מותר לרקוד עם כרישים, אז כנראה מותר לרקוד עם כל אחד... נגינה בגיטרה
לצפות בסרט עד סופו קטעי השיא הינם לקראת סוף הסרט... לא לשכוח להפעיל רמקולים...

ובהזדמנות זו אני כותבת לשושנת העמקים היקרה ולכולם, אני רוצה לענות שלא נעלמתי וכידוע לך וכפי שהודעתי בפורום, אני לא חסידת הריאליטי, אלא אם כן משהו תופס אותי במיוחד.
בעיקר האח הגדול שמה-4/12 ודאי שוב "ישבית" אותי 404 317 וכוכב נולד. אני מודה שגם מאסטר שף הצליח "ללכוד" אותי. לא חשבתי שיצליח במשימה זו 320, אבל מה שטוב וחשוב בתוכנית מעבר לאייל שני המרתק והמצחיק, זה שאני שואבת כל מיני רעיונות ומקבלת טיפים חשובים בענייני בישול ואפייה שנראה שלא אלמד בשום מקום אחר.

אבל בכל זה אני לא ממש מקפידה לצפות כי אני עסוקה בריאליטי משלי "כוכב נולד" משלנו... 495

בסוכות זכתה המקהלה/חבורת זמר שלנו, "שרים מהלב" בניצוחו של יאיר קלינגר, במקום שני ב"סולם מיל"ה" מתוך 24 מקהלות שהשתתפו. זה נחשב מדליית זהב. לא... לא מקבלים פרס... חחחח... אבל הכרה ממוזיקאים נחשבים מקבלים ועוד איך, ולא מאחת כמו מרגול...
הבוחנים היו מהשורה הראשונה: אלדד שרים (המוכר מרוקדים עם כוכבים), והשאר פחות מוכרים אך נחשבים מאוד בתחום המוסיקה: אהרון חרל"פ, ד"ר מיכאל וולפה ומיכאל שני.
יש בידי את הציטוטים של דברי השופטים, אך בגלל שזה קצת ארוך, לא צרפתי. אם תבקשו אשמח לצרף בהודעה אחרת.
אני מצרפת קישור לביצוע אחד השירים מהמופע, שהוקלט בתנאים פשוטים מתוך האולם, כך שהאיכות לא מושלמת (באולם זה נשמע מדהים וזאת ללא רמקולים, אקוסטיקה נהדרת). זו רק טעימה קטנה. אגב, אני שרה ב"אלטיות". השיר -לילה- בביצוע -שרים מהלב-
מצורף גם קישור של הדירוג באתר מיל"ה. תוצאות סולם מילה 2010

בעקבות הזכיה, כל 10 הראשונים מוזמנים להופיע באירוע שמתקיים כל שנה בטבריה בשם "סובב כינרת". אנו גם מבלים שם סוף שבוע נחמד. זה יתקיים ב-2/1/11.
חוץ מזה לפני כן ב-12/12/2010 מתקיים אירוע "יום מקהלות בינלאומי" ובכל העולם מתקיימים מופעים ואירועים לכבוד זה. אנו נופיע בבית יד לבנים בראשל"צ. אז מי שרוצה לבוא, מוזמן ללא תשלום. צריך רק להודיע לי כדי שאזמין כרטיסים. 4 חבורות הכי טובות של יאיר קלינגר יופיעו שם בנוסף לחבורות אחרות של מנצחים אחרים.

ולך שושנת יקרה, אנא אל תתנתקי. את באמת משהו מיוחד - אוהבת אותך. 488 אני מבקרת מפעם לפעם, אך לא מוצאת כוח לכתוב, אלא אם כן יש לי משהו מיוחד לומר ואם זה באמת חשוב וכמובן אם יש לי חדשות כמו היום... tv45 שאפו ובכלל אני ממעטת לכתוב גם בפורומים אחרים. אשתדל להגיב יותר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
קישורים שימושיים
לגלישה ישירה לאתרי התוכניות
1/4/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)