שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום תוצאות סקר אחרון קישורים שימושיים
The Voice Of America - הפינאלה

The Voice Of America - הפינאלה Spoiler_09
פורסם לפני 2911 ימים     מאת כוכביתה     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 2911 ימים

WOW!! הנאה צרופה של ערב! ביצועים מעולים. כל אחד יותר טוב מהשני. חתיכת רמה בלתי בלתי....

ממש קשה היה לי לבחור איזה ביצוע אהבתי יותר. וזה לא מאפיין אותי כלל וכלל. בדרך כלל אני יודעת מעולה מה הכי אהבתי. אבל הפעם, כל ביצוע היה מעולה בדרכו, כל ביצוע ריגש באופן אחר. ההופעות אתמול הראו מעל כל צל של ספק שחוויאר הוא זמר ענק עם קול שמחליק כמו יין טוב וערב לאוזן עד מאד מאד, והביצוע שלו, לשיר שלו (אני לא בטוחה לגבי הלחן, אבל המילים שלו) "Stitch by stitch" היה מצמרר, ויקי ובברלי פרפורמריות מהאגדות וסוחפות גם את האדישים ביותר, דיה מיוחדת ומעניינת. הביצוע שלה לשיר שלה היה נפלא, וגילה לעולם שיר יפהפה.

גם הדואטים היו מעולים, אבל הדואט המצטיין בעיניי היה של כריסטינה עם בברלי לשיר של כריסטינה - "Beautiful".
זה היה מרגש ובמיוחד כשבברלי שרה:
I am beautiful no matter what they say...או I am beautiful in every single way... והמילים פתאום קיבלו משמעות נפלאה, ובסוף ה- Don't you bring me down today היה חזק מתמיד כשכאילו פנתה אל המצביעים בבית שלא יאכזבוה, לא
היום.

האייטיונז אגב מגלים שדיה במקום ראשון וחוויאר במקום שלישי (עדכון, הוא עלה למקום שני).
http://musicchartfeeds.com/itunes-chart/

הנה הדואט הנפלא של בברלי וכריסטינה:

אין טעם שאעלה כאן את כל הסולואים שאהבתי. באמת שהתמוגגתי מכולם.
אז הנה, כאן, בבלוג של MJ, אפשר לצפות בכולם:
http://is.gd/NyRMU9

ובאמת שקשה לחזות מי יזכה. חשבתי שיכולתי, וחשבתי שנראה כמעט בוודאות פיינל 2 בין ויקי לחוויאר, אבל אני כבר בספק גדול. ככה זה כשהרמה בשמיים. אין לי בעיה עם אף זוכה, למרות שהלב שלי היה רוצה לראות את חוויאר זוכה, אבל באמת, כל נצחון יתקבל בברכה.

בשורה התחתונה, ערב של הנאה מובטחת.

תוקן על ידי כוכביתה 29/6/2011 19:39

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
קישורים שימושיים
לגלישה ישירה לאתרי התוכניות
1/4/2010

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)