שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהבקרוב בערוץ 10 - "מה לא ללבוש"


Vאדוםבקרוב בערוץ 10 - "מה לא ללבוש"
פורסם לפני 3666 ימים     מאת אסף     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 2561 ימים

טריני וודוול וסוזנה קונסטנטין, הסטייליסטיות הבריטיות שמשנות לאנשים את הדרך בה הם מתלבשים, יגיעו לישראל במסגרת תוכנית מיוחדת שתופק לערוץ 10.
וודוול וקונסטנטין יגיעו לישראל בנובמבר הקרוב ויחלו בצילומי תוכניתן החדשה עבור ערוץ 10, בהפקת חברת "אבוט רייפ המאירי" ("הישרדות", "היפה והחנון") ובעריכתו של יונתן קוניאק.
השתיים יסיירו ברחבי הארץ ויחפשו אחר נשים שרוצות לעבור שינוי אופנתי, או שקרוביהן ממליצים על אחד כזה, כאשר הן עושות זאת באנגלית מהוקצעת ובריטית אך גם עם פה גדול, שהפך לאחת הסיבות להצלחתן בעולם.

השתיים, בשנות הארבעים לחייהן, התפרסמו בעקבות תוכניתן המיתולוגית ברשת ה- BBC, "מה לא ללבוש", וכבר למעלה מ- 16 שנה מתפקדות כשם של ממש בכל הקשור בסטיילינג ואופנה ברחבי העולם.
תחילת דרכן הייתה בטור בעיתון אך במהרה הגיעו אל הטלוויזיה ומכאן גם אל קו אופנה משלהן, ספרים ופינה בתוכניתה של אופרה וינפרי.

בשנים האחרונות הרחיבו השתיים את פעילותן ויצאו מגבולות בריטניה ובתוכניתן "טריני וסוזנה עושות את אמריקה", ששודרה גם בארץ, שוטטו ברחבי המדינה והגיעו לשנות את חייהן של נשים שונות.
בחורף הקרוב, כאמור, הן יעשו זאת גם בישראל כאשר התוכנית עצמה צפויה לעלות לשידור במהלך השנה הבאה.

כך זה נראה באמריקה:


אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מונה המבקרים בחסות Postool
*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)