שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

תמונות חדשות מהחווה

תמונות חדשות מהחווה
פורסם לפני 2830 ימים     מאת bmartab     סה"כ תגובות: 18     תגובה אחרונה לפני: 2829 ימים

גולת הכותרת הרוד איילנד רד - RHODE ISLAND RED

עוף יפיפה ששמו נקשר לאחרונה בכל עוף מעורב שמטיל ביצים חומות ש"שופר" ו"שודרג" .ויסלחו לי מראש כל הקופצים שנעלבים בשם
העופות שלהם ומבקשים ליצור זנים חדשים בשם "רוד איילנד ישראלי" ,"קוצ'ין ישראלי", "ברהמה ישראלית" או בקיצור HYBRID.
בבקשה תרשו לי להשתחצן ברוד איילנד המקורי בלי להיעלב.

ססקס מנוקד -SPECKLED SUSSEX

עוף מדהים ומרהיב. זן חזק ושרדן בעל רמת תטולה גבוהה מאד.

ססקס צעיר שגידלה אורנה חברתי

סולטן שחור -BLACK SULTAN

מקורו של עוף מדהים זה בתורכיה. בארץ כבר הספיקו לערבב את שחור הגזעי עם לבנים ספק גזעיים והתוצאות לא פחות ממחרידות. לשמחתי הקו שלי 100% גזעי וניתן לראות זאת מיידית בהסתכלות על הדור השלישי. הסולטן השחור הינו עוף נוי אצילי שמאד מזכיר פולני אבל בעל 5 אצבעות ורגליים מנוצות עם VOLTURE HOCKS.

דור צעיר

מרנס -BLACK COPPER MARANS

הסטנדרט הצרפתי, שמשם מקור המרנס, קורא לרגליים עם ניצוי .המרנס ידועים בעולם בזכות ביצי השוקולד שנחשבים
אצל השפים כביצי דליקטס. הזכרים של המרנס ענקים עדינים ומדהימים ביופיים. הרעמה החלודה על גב השחור מקנה להם את השם BLACK COPPER. הזן קיים במגוון צבעים כולל כחול,לבן וכו..

ברהמה בצבע BUFF שהובאו מגרמניה

מיותר לציין שמצב הברהמות בארץ בכי רע. אני טרם פגשתי ברהמה ברמה איכותית שעונה על כל הקריטריונים הנדרשים.
תוצאות עירבובי הברהמות עם מלינס (היסטוריה למי שמכיר),קוצ'ין סטנדרט והעירבובים בינם לבין עצמם נפוצו בארץ לכל עבר. התוצאה- רק ברהמות שמוברחות מחו"ל (וגם לא תמיד) יכולות להקרא ברהמה.

פקינים - בארד,מילפלור,שחור

קו דם אנגלי שטופח באהבה רבה והופץ בהצלחה ע"י חבר קרוב. למרות שיש פקינים גזעיים למכביר עדיין ממשיכים לערבב אותם עם זנים מעורבים (קוצ'ינים ישראליים? חחחח) על מנת לשבח את הגזע המעורב (אם זה לא היה מצחיק זה היה טרגי).

פקין קולומביאן לבן מחפש כלה

והזוג הוותיק שלי פקין סלמון

שאבו בצבע BUFF -
JAPANESE BANTAM

זן ננסי עם רגליים קצרצרות וכנפיים שמוטות שנוגעות ברצפה. מטילים אין סוף. זן חזק ושרדן חברותי ויפיפה.
מקשטים כל גינה.

אורפינגטון בצבע BUFF

כולם צאצאים של האורפינגטונים של גיל-חייקוש. כל הקווים בארץ אחים ובני אחים. רצוי מאד שמישהו יביא קו דם חדש אחרת
סופם יהיה החלשות גנטית.

ולקינוח ויינדוט כסף -SILVER LACED WYANDOTTE

עוף משק מהיפים ביותר שקיימים. הזכרים ענקיים והנקבות ממש מכונות הטלה. כמה לא מפתיע שגם עוף זה הספיקו לערבב
(אלוהים יודע למה) וליצור מוטציות מכוערות. הקו הזה נותר נקי ונרכש לאחרונה מהמגדל המקורי.
תמונה שווה אלף מילים לכן התאורים מיותרים.

מקווה שתהנו

מרתה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)