שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

שלשולים+מחלה

שלשולים+מחלה
פורסם לפני 1080 ימים     מאת erang13     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 1064 ימים

שלום. אני מחזיק 15 תרנגולות. בחודשיים האחרונים חלו אצלי 4 תרנגולות, בכל פעם אחת אחרת בהפרש של כשבועיים. התופעות היו: חוסר תאבון וכעבור יום, אי יכולת לעמוד וחוסר שיווי משקל. כמו כן בשלב המחלה הצואה הייתה בצבע ירוק "זרחני". כל התרנגולות הבריאו בעזרת טיפול באזניל.
את התרנגולת האחרונה שחלתה לקחתי לוטרינר בתחילת המחלה. הוטרינר זיהה בצואה קוקסידיוזיס. קיבלתי פלאג'יל, לתת בפה וסולפה לשים במי השתייה במשך שבוע. נתתי את הטיפול לכל התרנגולות בלול. התרנגולת מתה למרות הטיפול. הווטרינר לא אהב את העובדה שסיפרתי לו ש"אזניל" כבר הציל 4 תרנגולות ולא נתן לי מרשם ל"אזניל" שלהערכתי היה מציל גם את התרנגולות הזאת מכיוון שהמחלה התפתחה בצורה דומה כמו אצל התרנגולות שחלו קודם.
כרגע סיימתי את הטיפול ועדיין יש שלשולים בלול. יש לציין ששלושה שבועות קודם נתתי 2 טיפולי ורמוקס בהפרש של שבוע.
הווטרינר לא מעונין להתעסק בתרנגולות. אני רוצה להבין מה המחלה אשר תוקפת אותן בידיעה שאזניל עזר והתרופות האחרות לא.
מחפש תשובות, אם מישהו יכול לעזור.
תודה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0156)