שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהפודלה ביץ'


פודלה ביץ'
פורסם לפני 1142 ימים     מאת anatdahari     אין תגובות    

טסנו לנופש לכרתים למלון פודלה ביץ' דרך השטיח המעופף. תחילה לא נאמר לנו שאלו חדרי נופש . היציאה מהחדרים היא אל הרחובות הצרים ובהם ישנן הסעות בקלנועית מהחדרים אל פארק המים למעלה או אל הלובי למטה- אלא אם שפר מזלכם והתארחתם בחדרים שלמטה. מי שלא - צריךלעלךות אוו לרדת מדרגותרבות(אנו ספרנו 54 לחדרנו מהכביש). פארק המים מהמם. אוכל טוב(למי ששומר כשרות יש בעיה גדולה משום שמרבית הזמן אי אפשר היה לדעת מה בתוך המזון. אין הופעות רבות וצוות הבידור לא מי יודע מה. חוף הים מהמהם. פעילות ימית בתשלום קרובה מאד. בריכות מדהימות. בקיצור - לאחר שהתעקשנו וצעקנו לעבור חדר (שנראה כמו של אכסניה) והצלחנו - עברנו לחדרים נאים ומאז נהנהנו מאד.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
תוקף דרכון
עידכון ל-2013
23/6/2014
בית הכנסת
ביקור בבית הכנסת היחידי בכרתים
24/2/2012
מתי פתוחות החנויות?
בעונת התיירות כל מה שקשור לתיירות פתוח כל היום כל יום ויש כאלו שגם רוב הלילה.
10/2/2010
סוכני תיירות בכרתים
אתם רוצים לטייל לבד. קניתם את הספר "שפירא חוקר ומטייל בכרתים" עם המפה המעודכנת , אתם מסודרים.לשכור כלי רכב וחדרים במלונות, יש לכם בראש ובראשונה את חברת "זקרוס טורס".את הטיסה מזמינים מהארץ והחל מ-2009 ישנה חברת אגאין היוונית שאיתה טסים לכרתים דרך אתונה או בטיסה סדירה ישירה בחודשים יוני-ספטמבר, או בחברות שכר ישראליות בטיסה ישירה.רכב ומקומות לינה מכל הסוגים מומלץ דרך סוכנים כרתיים בהזמנה מראש. לכן הרשימה, ופרטי האגודה האלפיניסטית לסניפיה למי שמתכוון ללכת לטייל בהרים.
8/2/2010*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר כרטיסים למופעים, הצגות ופסטיבלים Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0430)