שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהפורום מפלגת שינוי החדש
הפורום הרשמי של מפלגת שינוי במשכנו החדש, לשעבר פורום שינוי בתפוז
עדכון לגבי הבחירות


עדכון לגבי הבחירות
פורסם לפני 4411 ימים     מאת אנדרי ז     סה"כ תגובות: 73     תגובה אחרונה לפני: 4401 ימים

טוב, אני אתחיל מהשורה התחתונה כדי לא למתוח לכם את העצבים: ניסינו, התאמצנו, אבל בפעם הזאת זה כנראה לא יתאפשר. הקרקע לא ערוכה לא מבחינת היכרות הבוחרים איתנו, לא מבחינת התעניינות הבוחרים בנושאים שאנחנו מדגישים במצענו, ובמיוחד לא מבחינת ההתחייבות הכספית שנדרשה מאיתנו לצורך הריצה המשותפת עם שלמה גלבוע, כנגד התחייבות זהה שהייתה מתקבלת ממנו. ולמה כנראה לא ולא בטוח לא? כי המועד האחרון להגשת הרשימות הוא ראשון הבא בחצות, ובפוליטיקה כמו בפוליטיקה...

אז מה כן? החלטנו אתמול בכל זאת לשתף פעולה עם שלמה גלבוע לצורך בחינת הקונספט שהוא מציע לנו (תיכף נגיע לזה) ולהתחיל להיערך כבר מעכשיו בקצב קצת יותר שפוי אבל רציני למערכה הבאה. בנוסף יש כוונה אולי כבר בישיבת המועצה הבאה לרענן את השורות ע"י אישור חברות מיידית במועצה לחברי שינוי פעילים שמסיבות בעיקר טכניות אינם כיום חברים במועצה.

ועכשיו לקונספט של גלבוע. בישיבה אתמול הובאה בפנינו מצגת שמדגימה את המערכת שהוא פיתח, לדבריו בעלות ניכרת וכקונספט ייחודי בעולם. מדובר על מערכת אינטרנטית שמאפשרת השתתפות פעילה בתהליך קבלת ההחלטות של המפלגה ע"י כלל חברי המפלגה. על פניו רעיון מעניין שבקרוב נתחיל להריץ פיילוט שלו, שאופיו אני מקווה ייקבע בקרוב.

אז אנחנו עדיין כאן, נאלצים לעמוד בפני המציאות, בעיקר הכלכלית, ולבצע נסיגה טקטית לצורך המערכה העתידית המוצלחת. לא קיימת במערכת הפולטית אלטרנטיבה רצינית ואמיתית לשינוי. דווקא זה הזמן לקחת את עצמנו בידיים ולהתחיל לעשות את העבודה בצורה שורשית ורצינית ולהקדיש לכך את המאמץ הראוי מצד כל אלה שמוכנים להירתם אליו.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מצע מפלגת שינוי
שינוי היא מפלגה דמוקרטית, ליברלית, ציונית, חופשית ושוחרת שלום
16/1/2009
תקנון פורום שינוי

16/1/2009המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0918)