שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהפורום מפלגת שינוי החדש
הפורום הרשמי של מפלגת שינוי במשכנו החדש, לשעבר פורום שינוי בתפוז
תמונה עגומה


תמונה עגומה
פורסם לפני 4163 ימים     מאת גילגמש     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 4150 ימים

אני מסתובב בפורום הזה פרק זמן קצר - לא הרבה יותר משבוע. יחד עם זאת, התמונה שמצטיירת היא עגומה. במקום להתעסק במשהו אמיתי - גיוס תומכים והשפעה על דעת הקהל הפורום מקדיש את מרבית זמנו לתלונות (לפי מה שראיתי בעיקר תלונות על הפורומים השכנים ותלונות על מה שקראו בעיתונות). הרבה יותר מתלונות אין פה.

בלי מעשים אמיתיים שחורגים מהמרחב הווירטואלי, בלי לקום ולעזוב את המקלדת שום דבר לא יקרה. צריך לכנס פעילים, לאוורר את המצע ולחדש את הפעילות. אני לא יודע כמה כניסות יש לפורום הזה, אך הן מעטות.

כדי לסחוף את הקהל צריך להופיע במדיום המשפיע באמת - טלוויזיה. צריך להרחיב את הפעילות הווירטואלית. למשל - צריך לחדש את אתר המפלגה. כרגע מופיעה בו "חדשה" מלפני חצי שנה. צריך להקליט סרטונים ולעלות אותם ליו טיוב (שם יש חשיפה גדולה).

סתם לשבת בפורום ולהלין על המצב לא באמת יעשו משהו. בהתאם להצעתה של TIMELESS פניתי במייל למפלגה, אך כמובן שלא קיבלתי תשובה. ניסיתי לצלצל, אך גם הטלפון לא עונה. המוסדות בתרדמת, המפלגה מרוסקת והנושא החילוני האזרחי מקבל את תשובתו החלקית במר"צ בפעילותו של הח"כ הורוביץ. במצב זה האג'נדה הליברלית לא תוכל לחזור למרכז המפה הפוליטית.

אני שוב קורא למשתתפי הפורום להשתתף במפגש כדי לנסח קוי פעולה אפשריים ומאמץ משותף לשינוי ולקידום העניין החילוני והליברלי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מצע מפלגת שינוי
שינוי היא מפלגה דמוקרטית, ליברלית, ציונית, חופשית ושוחרת שלום
16/1/2009
תקנון פורום שינוי

16/1/2009המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)