שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהטיולים ואתרים
פורום הטיולים שלנו.

מפות התמצאות


מפות התמצאות
פורסם לפני 3006 ימים     מאת אילנה ב     אין תגובות    

שמתי לב לנוהג הרווח כאן בפורום להתחיל דיווח על טיול עם מפה. אני אשתדל להמחיש איפה הייתי, אבל נצטרך להסתפק בעזרים ידניים, כי אני לא מסתובבת עם ציוד ניווט משוכלל.
היום הראשון לטיול (שישי): פארק תמנע: הלכתי על שביל ישראל מהכניסה לפארק, דרך נחל אלכסון, עלייה להר תמנע, ירידה לכיוון עמודי שלמה, ומשם לכיוון הפטרייה (עצירת נמנום, על ההפסקות הללו אני ארחיב בהמשך), פטרייה וחצי, גבעת בורג וחזרה לכניסה לפארק - חזרה למכונית שחיכתה לבד בשמש.היום השני לטיול (שבת): מחניון הר יהורם - תצפית הר יהורם - טיפוס להר שלמה - ירידה מההר לנחל המפלים - נחל נטפים עד עין נטפים (עצירת נמנום) וחזרה למכונית. נסיעה קצרצרה לתצפית מהר יואש, בשעה של השקיעה. חניתי במגרש שבאמצע הדרך וחצי דרך טיפסתי ברגלהיום השלישי לטיול (ראשון): נסיעה מאילת על כביש 12 לכיוון הר ברך, כולל נסיעה מטלטלת על דרך עפר גרועה עד המפגש עם השביל הירוק של נחל מתק.
המשכתי ברגל להר ברך ומשם בשביל הנופי לאורך המצוק עד לבאר מלחן, ומשם דרך נחל מתק (איפזהו באמצע עצירת נמנום) חזרה למכונית. בתור בונוס, כי נשאר עוד זמן עשיתי סיבוב בקניון האדום (המסלול המקוצר)

היום הרביעי לטיול (שני): נסיעה מאילת לכיוון עמודי עמרם, שם השארתי את המכונית שתתבודד בנוף. טיפסתי עם השביל הירוק להר אמיר, תצפית, ירידה מהר אמיר חזרה לכיוון עמודי עמרם.ומשם נסיעה קצרה על דרך עפר סבירה לתחילת קניון שחורת. חציתי את הקניון ואח"כ המשכתי לגיא האבוד, הלוך-חזור על השביל האדום/שביל ישראלהיום החמישי לטיול (שלישי, כלומר היום): מסלול חמוד וקצר שלקחתי מהאתר של עמית, טיפוס על הר שחמון, מרחק נסיעה של כמה רחובות מהבית שלנתי בו. מסלול מעגלי, לא ארוך במיוחד אבל יפה. ואחריו התחלתי בנסיעה חזרה צפונה. בדרך עצרתי בחניון יוטבתה לגלידת "סיכום טיול" והיתה גם עצירה בנאות סמדר, לראות את בית האמנויות מקרוב ואח"כ עצירת נמנום קצרה במכתש רמון + קפה להתרעננות, עוד שעתיים + של נהיגה עד הקלפי, למצלא את חובתי האזרחית והביתה.

--- המשך עוד יבוא ---

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
משה מאירי סוקר את רמות ישכר
נופים, התיישבות,הסטוריה,מפות ואתרים, בשרשור מעמיק.
12/7/2016
אילנה מטיילת בדולומיטים האיטלקים
בלווי הגיגים והסברים.כל תמונה גלויה.
12/7/2016
תילי תילים בשפלה- PW יקירנו חד חידות באויר
בעזרת צילומי רחפן נראים התילים הארכילוגיים שונים מהמוכר לנו.זה לא הפריע לידעני הפורום לזהות אותם.
12/7/2016
שביל הבשורה ממזרח לנצרת-סייר מדבר וחבורתו
ביום קיץ לוהט מצפינים סיירי המדבר לגליל התחתוןמזרח לנצרת עילית, על הכביש בדרך לעין מאהל, בשביל ישראל בדרך להר דבורה, פסגת הר דבורה, ירידה והתחברות אל שביל הבשורה, משיכה צפונה עד נחל אזנות, עליה לגבעת הנ.ג. 532, עין מאהל.
12/7/2016
חיפוש בפורום
הכנסו לקישור (גוגל) ובשורת החיפוש הוסיפו את המילים שאתם מחפשים. שימו לב-הוסיפו, בלי למחוק את מה שכבר כתוב בשורה.
5/9/2014
מספר הטלפון של יוני-קרמבו 053-5240002
במידה ואתם לא מצליחים להכנס לפורום,אנא פנו ישירות ליוני.
4/6/2013
הטמעת תמונות
לחברים שטרם ניסו, לחברים חדשים ולכל מי שצריך ריענון-איך מטמיעים תמונות בתוך ההודעה בפורום.
4/1/2013המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)