שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהטיולים ואתרים
פורום הטיולים שלנו.

הפסקות נימנום


הפסקות נימנום
פורסם לפני 3005 ימים     מאת אילנה ב     אין תגובות    

אחד היתרונות בטיול בדד זה שאני מכתיבה את הקצב. בחמישה ימים הללו לא הייתי צריכה להזדרז ולתת גז כי שוב נשארתי מאחור. ולא הייתי צריכה להרגיש את התסכול הזה כשכולם סיימו את העלייה ואני עדיין מתנשפת "חכו לי... חכו לי..." ככה שאם התעייפתי ואם נשאר עוד מספיק זמן אני מוצאת מקום מוצל, מניחה את התיק על האדמה, וככה כמו שאני נשכבת על האדמה, עוצמת עיניים לאיזה נמנום קצר.
תראו בעצמכם איזה מקומות שווים מצאתי ל"עצירות נמנום" שלי...

הפטרייה בתמנע - אחרי השכמה מאוד מוקדמת, קרוב לארבע שעות נהיגה, טיפוס על הר תמנע וירידה לא פחות מתישה - הגיוני שאפילו אני אתעייף קצת. הצל שנתנה הפטרייה היה מושלם לעצירת הנמנום הראשונה בטיול הזה
עין נטפים - השעה מתקרבת לשלוש, היגעתי עד הלום ונשאר עוד כק"מ עד המכונית. אפשר להשתטח על האדמה, בצל שהקירות העצומים הללו נותנים. לוקח קצת זמן להתרגל לשקט. שקט מוחלט. מנוחה מוחלטת. כל הגוף סטאטי לגמרי. כמעט שנרדמתי, הרוח הנעימה שנשבה התחילה לקרר, הציפור שרה לי בציוצים מרגיעים.
הבעייה עם הנמנומים הללו היא שאחרי שאני פוקחת עיניים, מה שהכי בא לי זה קפה שחור. בניתי על השותף שיסחב את הגזייה, אבל הוא לא כאן והערכת קפה נשארה במכונית...איפשהו בנחל מתק, על האבנים המתנצנצות - זה מה שקורה כשלא ישנים טוב בלילה, מגיעה שעת הצהריים הבטרייה שלי מתרוקנת, בבת אחת. מצאתי מקום מוצל להישכב לנמנום קצר, להטעין את הבטרייה.

דרך אגב, מה הסיכוי שלי להיתקל בנחש תוך כדי נמנום? אני יודעת ששואף לאפס, כי נחשים פעילים בעיקר בלילה. מה גם שאם נחש יתקל בכל הגודל שלי, ששוכב ככה על האדמה ולא זז, הוא יבהל ויברח...


גיא אבוד - נראה כמו מקום קלאסי לנמנום, אבל אני במירוץ נגד הזמן, עד שהיגעתי... אני מחשבת כמה זמן לקח לי להגיע ויודעת שאני צריכה להזדרז לחזור למכונית לפני שיחשיך. חבל.
היה יכול להיות מקסים לנמנם שם, בתוך הגיא הפיצפון הזה. במקום אני עושה הפסקת פירות יבשים שיהיה לי כוח לטפס את מה שרק עכשיו ירדתי...
השביל לנחל גוונים, מכתש רמון - הדרך חזרה הביתה מתארכת, העייפות נותנת את אותותיה. אם השותף היה מגיע הוא היה מקבל את הכבוד לנהוג עכשיו במכונית... אני מבינה שאין מנוס מעצירה להתאוששות. במכתש סטיתי לשביל של נחל גוונים, נסעתי עד השיטה הראשונה שנתנה צל ושם עצרתי לקפה ונמנום חטוף שהופרע ע"ע זבובים שעקצו אותי בלי סוף.


הנמנום הוכיח את עצמו ומשם השמכתי בנהיגה רצפוה עד הבית (עם עצירה קצרה בקלפי)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
משה מאירי סוקר את רמות ישכר
נופים, התיישבות,הסטוריה,מפות ואתרים, בשרשור מעמיק.
12/7/2016
אילנה מטיילת בדולומיטים האיטלקים
בלווי הגיגים והסברים.כל תמונה גלויה.
12/7/2016
תילי תילים בשפלה- PW יקירנו חד חידות באויר
בעזרת צילומי רחפן נראים התילים הארכילוגיים שונים מהמוכר לנו.זה לא הפריע לידעני הפורום לזהות אותם.
12/7/2016
שביל הבשורה ממזרח לנצרת-סייר מדבר וחבורתו
ביום קיץ לוהט מצפינים סיירי המדבר לגליל התחתוןמזרח לנצרת עילית, על הכביש בדרך לעין מאהל, בשביל ישראל בדרך להר דבורה, פסגת הר דבורה, ירידה והתחברות אל שביל הבשורה, משיכה צפונה עד נחל אזנות, עליה לגבעת הנ.ג. 532, עין מאהל.
12/7/2016
חיפוש בפורום
הכנסו לקישור (גוגל) ובשורת החיפוש הוסיפו את המילים שאתם מחפשים. שימו לב-הוסיפו, בלי למחוק את מה שכבר כתוב בשורה.
5/9/2014
מספר הטלפון של יוני-קרמבו 053-5240002
במידה ואתם לא מצליחים להכנס לפורום,אנא פנו ישירות ליוני.
4/6/2013
הטמעת תמונות
לחברים שטרם ניסו, לחברים חדשים ולכל מי שצריך ריענון-איך מטמיעים תמונות בתוך ההודעה בפורום.
4/1/2013המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)