שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
כשהומו אומר לך שאת כוסית

כשהומו אומר לך שאת כוסית
פורסם לפני 4572 ימים     מאת קאיה כוכבית     סה"כ תגובות: 26     תגובה אחרונה לפני: 4571 ימים

לא התכוונתי לראות את זה בכלל. מבין שני הערוצים שיש לי היתה לי את מלוא הכוונה לא לראות כלום, ואם כבר, אז לראות את טכס (כך זה פורסם) הסיום של האולימפיאדה עם הבריטים. מתה על בריטים.
בכל מקרה,
מהרגע שזה התחיל הייתי די מזועזעת. לא היה שם דבר שלא היה מחריד לדעתי.

אני מודה - גם אני אחת מאלה שרוב החיים שלהן שונאות את הגוף שלהן, וזה שהיה להן אחד או שניים שאהבו אותו מאוד במשך כמה שנים לא ממש משנה, וגם לא זה שמיליון אנשים יגידו לי שאני נראית בסדר גמור ואני לא שמנה. כאנורקסית לשעבר, דימוי הגוף שלי איך לומר - מוטל בספק. בגלל זה הבחורה שהצטלמה לפרק הראשון נגעה לליבי. אבל בין להבין מאיפה היא באה ועל מה היא מדברת - לבין להשאר בתחתונים וחזיה מול כל המדינה...הפער גדול מנשוא.

לבחוש ככה בקרביים של פרייה (זה השם) - אישה מלאה (היא ממש לא הר) ששונאת את הגוף שלה - זה מגעיל בעיניי. מגעיל ועצוב, ממש עצוב. מחפצן, היו קוראים לזה באוניברסיטה. מנציח סטראוטיפים. זה לא שינה בעצם כלום חוץ מתספורת, ואת זה גם אורנה דץ יכולה לעשות. פרייה לא יצאה מזה סקסית יותר משהיתה לפני כן. לדעתי היא יצאה פשוט מביך. חשפה יותר מידיי בפני יותר מידיי אנשים ובעם הבאה שהיא תלך לים בבגד ים, היא לא תרגיש יותר כוסית מול כל השחיפיות שבדיוק סיימו להקיא את ארוחת הצהריים. הגעיל אותי איך שלי גפני המאפרת, כוסית-העל-חלל, ואיתה כל יתר הצלמים, גברים שאם היו צריכים לבחור היו מסתכלים לכיוון של שלי ולא של פרייה וזה ברור מאליו, עומדים ומתפעלים כביכול מהצילום של פרייה השוכבת על ספה מולם בערום, מכוסה בסדין מבריק, באינטימיות מעושה. אל תשחקו לי אותה. לא כאלה אתם מצלמים לפרסומות. לא אחרי כאלה אתם מסובבים את הראש ברחוב.

וכל הקטע הזה של לעמוד בתחתונים וחזיה...והקטע עם האמא שלה - חשיפה כזאת היא דבר שצריך להעשות בארבע עיניים, בטיפול מקצועי. נכון, היא בחרה להצטלם לסדרה. ועדיין, ההפקה בחרה איך להתייחס אליה ומה לעשות איתה. אני בטוחה במאה אחוז שגם בבית בין הצופים יש מספיק אנשים שיחשבו שהיא דבה מגעילה ורופסת. מעבר לזה שהחשיפה היתה מאוד לא פרופורציונלית וכל הקישקע שלה ושל אמא שלה היה בחוץ כאילו הם גילו את אמריקה או לפחות את הסיבה לזה שפרייה שונאת את הגוף שלה - אמא שלה והיא לא מסתדרות - אה, אז בגלל זה כל הסבל הזה? וואלה, זה לא כאילו שלתקשורת יש איזה קשר לזה שרק רזות נחשבות כוסיות. זה אמא אשמה. והצילום בערום היה בעצם צילום שלה מכוסה בסדין, מאופרת היטב ועם תספורת יוקרתית. לא שום דבר אחר.
מוכרים אותנו בזול. אותנו, את כל הנשים ששונאות את הגוף שלהן אם הוא לא עומד בתקן. שלא נכנסות לחנויות מסוימות כי יש שם עד מידה 3. שלוש! כאילו 4 זאת מידה גדולה. אמא אשמה, מה הבעיה? אביעד יסדר.

כן, הכי הרגיז אותי מהכל היה אביעד קיסוס, שכל קשר בינו לבין הבנה בגוף הנשי מקרי בהחלט. מי אתה בכלל שתגיד לה שהיא סקסית? שהגוף שלה יפה? נגעת פעם באישה? הרגשת את הפגיעות, את הבטן הרכה? בחיים לא. אין לך מושג מה זה אישה סקסית. מה זה לעמד בתקן המחמיר של גברים סטרייטים. אין לך מושג איך זה ללכת לים בתור אישה. אז גבר הומו רזה וחטוב וסלבריטי אומר לה כמה זה נפלא כשהיא עומדת בתחתונים וחזיה - בעיניי זה היה מתנשא ומשפיל.
כי אם הומו אומר לך שיש לך גוף יפה ואת נראית טוב - אולי הוא יכול להיות אחלה פרטנר לקניות או לים, אבל מה הוא יודע על הגוף שלך באמת? נאדה. בסופו של יום הוא הולך הביתה לחבר שלו, חבר, זכר, עם בולבול וקוביות בבטן.

אני מציעה שאביעד קיסוס יעשה את אותה תכנית לגברים הומואים, אלה שנכללים בתת הז'אנר המכונה "ברז" (דובים) - שעירים, שמנים, גוצים או גבוהים, מתקרחים, זקנים...מכוערים, בקיצור.
ואז נראה אותו מעמיד אותם בתחתוני טנגה מול המראה ואומר להם כמה זה נהדר, פשוט נהדר, איך שהכרס שלהם משתפלת עד הברכיים והשערות על הכתפיים מרקדות באויר המזגן הקריר של דיזינגוף סנטר.
נראה אותו אז אומר כמה זה נהדר, ומתכוון לכל מילה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1396)