שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
נר שלישי וגזעני במיוחד

H_C_3 נר שלישי וגזעני במיוחד
פורסם לפני 4100 ימים     מאת fred איש קריות     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 4099 ימים

*** קליק ***

רוקפלר 30

ליז למון צועדת בזריזות במסדרונות האולפנים, מקווה כי אף אחד לא יבחין בדלי "האגן דאז" שבאמתלתה, לצד גיליון של "כמעט 40 ורווקה". היא מצליחה לחמוק למשרדה, רק כדי למצוא את ג'ק יושב בכיסא שלה, מעשן סיגר ושותה ברנדי.

"זה לא קצת מוקדם מדי בשביל לשתות ברנדי?" שאלה ליז
"אני מעשן יחד עם הלקוחות של GE במקאו, אצלם עדיין ערב" ענה ג'ק ולקח שאיפה נוספת

ליז גלגלה עיניים ופרקה את מטענה על השולחן. היא סימנה לג'ק לקום בעוד זה האחרון לקח את המגזין של ליז כדי לקרוא את כתבת השער – "עשר סיבות למה אף אחד לא יתחתן איתך".

ליז: "מה אותה רוצה ג'ק?"
ג'ק: "דון גייס התקשר אלי, הוא אמר שהשנה אנחנו לא עושים ספיישל כריסמס"
ליז: "אנחנו לא?"
ג'ק: "לא, מתברר שאחוזי הרייטינג מהצופים הנוצרים בכריסמס לא שווים את ההשקעה. לכן גייס חושב שטוב יהיה אם נפנה לקהל היהודי"
ליז: "אז אנחנו עושים ספיישל חנוכה?"
ג'ק: "לא בדיוק. גייס אמר גם שאנחנו צריכים לפנות לשור העיוורים/חירשים. זה פלח שוק שאף רשת אחרת לא ניצלה עד היום"
ליז: "אולי כי הם לא יכולים לצפות ולשמוע טלוויזיה?"
ג'ק: "זה לא משנה לנו, אנחנו בNBC – אנחנו יודעים איך לפנות לקהל שלנו!"

ג'ק כיבה את הסיגר שלו על השולחן על ליז, למורת רוחה הפסודו-אקולוגית.

ג'ק: "אז מה שאנחנו צריכים זה שתכתבי ספיישל חנוכה לעיוורים חירשים כדי שנוכל להקליט את זה הערב. אני ארגנתי שישלחו לך יועץ מישראל לצורך העניין, הוא מבין בטלוויזיה מקומית. קוראים לו אבשלום... משהו, משהו יהודי. אני לא זוכר".

*** קליק ***

כבישי לוס אנג'לס, מכונית שחורה ואולטרה מגניבה דוהרת לכיוון לא ברור.

"...העולם הוא כמו קנקן מים. אני נשפך לתוכו, אך הוא מכיל אותי. אני סוער, הוא מאכלס. הקנקן... הוא אני! לשמיעת המשך ההרצאה, אנא הוצא את הקלטת והחלף צד"

צ'ארלי קרוז לחץ על כפתור ה"אג'קט" מהטייפ שלו וביצע את הוראות הגורו החביב עליו מהקסטות. דני ריס נחרה בבוז.

ריס: "יש לך הרבה מנהגים מוזרים קרוז, אבל הקסטות האלה... אין משהו נוראי יותר מהן"
קרוז: "את אומרת את זה מבלי ששמעת את צד ב'. ריס, מה עם ההארה מחכה לך בצד השני?"
ריס: "אף אחד לא יאשים אותי אם אני אחבוט בך"
קרוז: "כשאת חובטת בי, את בעצם חובטת בצ'אקרות של עצמך"
ריס: "ג'יזס, אני צריכה אלכוהול..."

המכונית של קרוז עצרה ליד זירת הרצח. במעמקי תעלת ביוב חיכתה גופה מבותרת לשמונה חלקים. ריס רכנה כדי לבחון את זהות הקורבן מקרוב. קרוז התעמק על טעמו של אגס.

ריס: "לפי כרטס הספרייה בארנק שלו קוראים לו אבשלום... משהו יהודי, אני לא מצליחה להבין את השם הזה. כתוב פה שהוא נולד בישראל"

קרוז (עם מלוא האגס בפיו): ~לועס~ "את יודעת ריס, זה אגס ממש טעים"

ריס: "יופי, כל ערב כריסמס אני צריכה לטפל בעוד גופה ולעשות בייביסיטר לג'ינג'י מחורפן"

*** קליק ***

פרבר אמריקאי מצוי.

טאי פדינגטון: "ש-לום לכם הצופים בבית, זה שוב טאי בעוד פרק חגיגי-מרגש-פטריוטי-סוחט דמעות של "אקסטרים מייקאובר"! ווהו! אמריקה! היום אנחנו נשפץ בחינם עוד בית של איזה אפס שלא הסתדר בחיים ונעשה ממנו מניפולציה אחת גדולה עליכם! עליכם! אמריקה! ווהו! אדום-כחול-לבן!"

המצלמה עושה זום אאוט כדי לחשוף את כל צוות הבנאים שלצידו של טאי.

טאי: "היום אנחנו נבקר בביתו של אבשלום... משהו לא ברור, שם ארוך אמריקה! ארוך! וכדי לעזור לו, למסכן, גייסתי את צוות הבנאים המורחב שלנו – ההומו שמחוץ לארון, ההומו שבתוך הארון, הבחורה שחברת ההפקה הכריחה אותנו לשכור והבחור עם המבטא שכולם צוחקים עליו! צחוקים אמריקה! חיילים בחזית ווהו!"

האוטובוס של הבנאים מגיע לפתח ביתו הפרברי הרעוע של אבשלום.

טאי מדלג החוצה כמי שמתאפק להשתין עוד מתקופת הצנע. תופס את המגפון המוכר שלו ושואג "בו-קר טו-אוב אבשלום שם נורא ארוך!!!!!!"

החוצה מדדה אבשלום מנומנם, "מה... מה קורה פה?" הוא שואל בין פיהוקים.
נחיל פועלים חובשי קסדות צהובות עושה צעדיו לכיוון החורבה של אבשלום, בעוד טאי וצוות הבנאים שלו מקיף את הברנש המסכן.

כעת מול אבשלום ניצב טאי. מול טאי ניצב מגפון.
טאי: ~שואג~ "אבשלום שם ארוך, אנחנו פה כדי לתת לך בית חדש! אנחנו מבינים לליבך ועל כל הצרות שנפלו עליך. אנחנו יודעים שזה לא קל להיות מטר שישים בעולם של גבוהים, לכן אנחנו נבנה לך בית שמתאים בול למידתך. ואנחנו נעשה את כל זה בשבילך בערב כריסמס!" ןאז טאי פונה למצלמה - "כריסמס אמריקה! כריסמס!"

אבשלום: "אבל אני בכלל יהודי"

טאי מסתכל מופתע, שתיקה רועמת. צוות הבנאים מסתכל במבוכה, כלל הפועלים עצרו את מלאכתם והסתכלו תמימי דעים. את המתח היה ניתן לפרוס בסכין גלאט-כשר

אבשלום: "זה בעיה שאני יהודי?"
טאי: "לא! מה... מה פתאום! פששש, בכיף, כל אחד והקטע שלו. אני רק צריך אה... להתקשר לעורכי דין של דיסני לבדוק אם זה חוקי לעשות פרק של "אקסטרים מייקאובר" על יהודי"

*** קליק ***

ליז מכנסת את צוות הכותבים, כמו גם את טרייסי וג'נה. הדיון על הפרק – ספיישל חנוכה

ליז: "בסדר אנשים, איך מערבבים את חנוכה עם עיוורים חירשים?"
פיט: "הלן קלר הייתה יהודיה, לא?"
ג'נה: "את יודעת ליז, אני פעם יצאתי עם יהודי, אז אני לתרום חלק מהידע הנרחב שלי בתחום"
טרייסי: "לא ליז למון! אני זה שצריך להנחות את הספיישל, אני ארבע חמישיות יהודי!"
ליז: "איך זה הגיוני אפילו?"
טרייסי: "סבא שלי היה טראנסג'נדר, אז הוא גם סבא וגם סבתא שלי. רגע... אמרתי יהודי? לא, התכוונתי צ'ירוקי"
ליז: "אף אחד מכם לא ינחה שום טקס. בשביל זה ג'ק סידר לנו את האבשלום הזה שינחה הכל"
ג'נה: "זה לא הוגן כלפי האגו שלנו, ליז!"

לוץ, חובש כובע רשת ועליו הכיתוב "I'm not a full blooded Jew, I'm Jew-ish" פנה לליז והציע: "את יודעת ליז, אפשר לעשות מופע מבוסס על "באנו חושך לגרש", כאילו גם בשביל העיוורים בעצם צריך לגרש את החושך, וזה הכול עניין של עבדות וחירות וכאלה..."

ליז: "לוץ, מה שהצעת עכשיו נשמע הגיוני לגמרי. אני מודאגת ממך".

כולם עיקמו פרצוף נוכח הסיטוציה, חוץ מטרייסי שנראה תוהה על משהו...

טרייסי: "צ'ירוקי? לא, התכוונתי ללטאה"

*** קליק ***

קרוז וריס נמצאים במשרד שלהם. ריס עוברת על דו"ח ניתוח חלקי גופתו של אבשלום. קרוז בוהה בחלל כמו איזה טמבל.

ריס: "אני לא מבינה את זה, האבשלום הזה טס כל הדרך מישראל לפה, ועוד בכריסמס, ואין עליו שום סימן שמראה מה הוא התכוון לעשות כאן"

קרוז: "טוב, הוא יהודי, בשבילם זה חנוכה. חנוכה הוא חג מבוסס אור, ואת ניצחון האור על החושך. ואם העולם מוצף אור, איפה החושך? למה אין חושך בלוס אנג'לס?"

ריס: "אלוהים אדירים! אתה נשמע כמו אלכס מ"הישרדות". בא לי למות!"

ריס עוזבת בסערה את המשרד. קרוז מביט בה עוזבת, שולף פסיפלורה מהכיס הפנימי של הז'קט, לוקח ביס וחוזר לבהות בחלל.

*** קליק ***

עשרות בנאים עמלים על בניית ביתו החדש של אבשלום. טאי פדינגטון מזנק אל מול המצלמה, חמוש במגפון, ומטריד את מנוחת השכנים.

"ברו-כים השבים אמריקה! אנחנו שוב ב"אקסטרים מייקאובר" ווהו! עכשיו הכל בסדר. ביררנו עם עורכי הדין של דיסני והם אישרו בניית בית ליהודי. אני שתיתי ארבעה קנקנים של קפה, והמפיקה החביאה לי הריטלין! וווהו! אמריקה! ניין אילבן!"

בצד נראה אבשלום מוטרד, הבית שלו מפורק לחלקים. טאי פדינגטון בא ונעמד לידו. נובח אל תוך המגפון על אף שאבשלום עומד ממש לצידו.

טאי: ולך, אבשלום, לך אני(!) אבנה חדר מיוחד, זה יהיה הפרויקט הסודי שלי! הסודי אמריקה! האזנות בסתר ווהו!"

אבשלום: "למה אתה מדבר ככה?"

טאי: "כי במקום דם זורם לי בעורקים רק רדבול! ובנוסף, ההורים שלי היכו אותי! ווהו!"

אבשלום: "הגיוני"

*** קליק ***

לסט של אולפני רוקפלר נכנס בחור שחום ונמוך. הוא מאתר את ליז ועוצר אותה בעודה מנסה להסתיר את הדונאט שהיא הוציאה מהפח כדי לאכול.

"שלום, את עליזה לימון?"

ליז: "אה... כן?"
אבשלום: "אהלן, אני אבשלום"
ליז: "אה, אתה הבחור מישראל שג'ק הזמין?"
אבשלום: "כן, אבל לפני שנתחיל, כדאי לומר לו שהבית שהוא סידר לי פה א משהו"
ליז.: "קרה משהו?"
אבשלום: "אל תשאלי, צרות צרורות... בכל אופן, הבנתי שאתם רוצים לעשות ספיישל חנוכה"
ליז: "כן, זה יהיה קסום. אנחנו עושים ספיישל בחושך"
אבשלום: "ספיישל בחושך?"
ליז: "כן, אתה תדליק את הנרות, ותברך, ואנחנו נצלם הכל בחושך!"
אבשלום: "NBC... הגיוני"

*** קליק ***

דני ריס וצ'רלי קרוז עומדים בסטייל בפינת רחוב יוקרתי בפאתי לוס אנג'לס. לפתע הסלולארי של ריס מצלצל. היא עונה.

ריס: "מדווחים שבזירת הרצח מצאו גם מכתב אישור התפטרות מNBC עם השם של אבשלום בפנים. זה יכול להיות רמז"

קרוז: "רמז מוביל לחידה. חידה מובילה לפיתרון. פיתרון מוביל למעגלי..."

ריס: "קרוז, בפעם הבאה שתדבר איתי על זן אני אחבוט בך עם אבטיח, אדחוף לך זיקוק לתחת ואבהה בך הופך לכדור אש ענקי!"

*** קליק ***

טאי פדינגטון בתוך חדרו של אבשלום, מה שנקרא "הפרויקט הסודי". הוא סוחב עימו בלוני גז כבדים ומבחין במצלמה. הוא פונה למצלמה, לוחש לתוך המגפון.

טאי: "ששששש! זה הפרויקט הסודי שלי, חדר השינה של אבשלום. בגלל שהוא יהודי, החלטנו לבנות לו חדר עם חנוכייה שתבער תמיד. בגלל שלהשתמש בדלק זה נורא לא אקולוגי, החלטנו לרשת את החדר של אבשלום בבלוני גז טבעי, שהם גם בריאים לסביבה, וגם נטולי כל סכנה ממשית. ששששש!"

המעצב (זה שעדיין לא יצא מהארון) ניגש לטאי ושואל "רגע, אתה בונה לאבשלום חדר סודי מלא בלוני גז"

טאי: "ששששש! אבל כן, זה מה שאני בונה"
המעצב (עדיין בארון): "אתה בעצם בונה למישהו יהודי תא גזים?"

טאי בוהה במעצב... מוציא סלולארי מהכיס ומחייג

טאי: "מר דיסני. זה טאי פדינגטון. זה בקשר למעצב ההוא שדיברנו אליו... לא, הוא עדיין בארון... הוא שוב שואל שאלות...."

*** קליק ***

אבשלום עמד לבדו באולפן החשוך. בחדר הבקרה ישבה ליז והנחתה אותו דרך מיקרופון מה לעשות.

אבשלום: "את בטוחה שזה חכם שאני מדליק חנוכיה בחושך?"
ליז: "מה כבר יכול לקרות?"
אבשלום: "אה... אני יכול להדלק ולהפוך לכדור אש ענקי?"
ליז: "תחשוב על העיוורים חירשים, אבשלום, תחשוב עליהם!"
אבשלום: "אני יכול לחשוב עליהם מבלי להיות בחושך? או מבלי שמישהו יתחכך בי מאחורה?"
טרייסי: "זה לא סתם מישהו, זה אני! טרייסי הנינג'ה רבי!"

טרייסי החל לקפץ עם חרב-אור סטייל מלחמת הכוכבים תוך כדי מלמולי יידיש ושאר צלילים לא ברורים. ולבסוף קפץ על אבשלום וצעק "אני נינג'ה!"

ליז: "לא טרייסי! תיזהר מהנרות!"

*** קליק ***

ריס וקרוז שוב ניצבו בחדר המתים, מעל גופתו המבותרת של אבשלום.

ריס: "אז אנחנו יודעים שהוא רצה להתפטר מNBC תוך כדי שהוא עבד שם על ספיישל חנוכה. אבל איך זה גורם לגופה שלו להגיע לכאן?"

קרוז: "כאן הוא לא יותר מאוסף נקודות על ציר הזמן והרגש. אנחנו עצמנו הם סך נקודות כאלה. כמו שחברי הצ'ירוקי אמר פעם... הוא היה אינדיאני? אני לא זוכר, אולי הוא היה לטאה... בכל אופן, כל מיקום הוא אין סופי, ולכן אני יכול להיות פה, אבל יכול להיות גם שם. אני רוצה להיות שם..."

ריס חבטה בצ'רלי, דחפה זיקוק אימתני בעכוזו והדליקה אותו למען יראו ויראו.

*** קליק ***

טאי: נהג אוטובוס! תזיז את האוטובוס!!!!"

~מוזיקה דרמטית~

יאדו נראה אדיש משהו נוכח הבלונים, המוזיקה, הקפיצות הקריפיות של טאי והבית החדש... שנראה בדיוק כמו הבית הישן.

טאי (חמש באולטרה מגפון): "קדימה אבשלום, רוץ לחדר הפרטי שלך שאני עבדתי עליו לבד כל השבוע, שן מחכה לך חנוכייה ושלושה נרות. מתנת דיסני! דיסני! ווהו! אמריקה! גוואנטנמו!"

אבשלום, או בשמו המלא יאדו (שם בדוי אבשלום), עלה בעצלתיים לחדרו, התעלם מהריח המוזר שאפף את חדרו החדש-ישן, הציב את שלושת הנרות בחנוכייה, נטל השמש בידו, בירך קלות והדליק.

*** קליק ***

יאדו עולה באש בתוך כדור אש ענקי

*** קליק ***

יאדו עולה באש בתוך כדור אש ענקי

*** קליק ***

צ'רלי קרוז עולה באש... על יאדו, בתוך כדור אש ענקי

*** קליק ***

*** קליק ***

*** קליק ***

"אוווווף!" רטן OKOK4 בכעס, "מה זה הזבל שיס משדרת בחגים? כוס אמו!". הוא תפס את השלט הדיגיטלי בידו, השליך אותו הישר למסך הטלוויזיה, אשר ללא כל הגיון התפוצצה לרסיסים בכדור אש ענקי. בין חרחוריה האחרונים, שאלה הטלוויזיה את OKOK4 – "יאדו, glee או לא glee?".

חג שמח

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0947)