שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
הדלקת נר פורומי חמישי על-טבעי

הדלקת נר פורומי חמישי על-טבעי H_C_5
פורסם לפני 4098 ימים     מאת miss bojarsky     סה"כ תגובות: 16     תגובה אחרונה לפני: 4097 ימים

חדר מוטל מוזנח בסמול טאון, אילינוי, ארה"ב, 15 לדצמבר 2009.

סאם רוכן מעל למחשב שלו, כשערימת ספרים לפניו, מנסה להתרכז. אבל משהו מפריע לריכוז שלו. המשהו הזה הוא צחוקו המתגלגל של אחיו, דין.
סאם (כשמבטו זועף): מה כל כך מצחיק אותך? יש לנו אפוקליפסה למנוע, זוכר?

דין: יאללה סאמי, תירגע, תשתחרר קצת, האפוקליפסה תהיה שם גם אחרי שתסתיים תוכנית הטלוויזיה הטובה בעולם.
סאם: אה באמת, איזו תוכנית? תחרות אכילת המבורגרים על ידי בחורות בבקיני?
דין: מצחיק מאד. אם כי, לא רעיון רע... אבל לא, זו טופ גיר, בוא, תראה קצת, אולי תצליח ללמוד סוף סוף איך נראה קרבורטור.
סאם נאנח בהכנעה ומצטרף לאחיו. הם צופים בתוכנית למשך דקה או שתיים ואז לפתע, תופס סאם את ראשו ועושה פרצוף של "כואב לי".
סאם: דין! היה לי חזיון!
דין: חזיון? לא גמרנו עם זה איפהשהו בעונה 2, מה חזיון עכשיו?
סאם נועץ בו מבט רצחני
דין: אוקי, אוקי, מה ראית?
סאם: ראיתי אנשים בורחים בבעתה, צורחים, והיה שם כדור אש ענקי. וגם איש קטן עם ווסט נורא מכוער. אני חושב שמשהו מאד רע עומד לקרות בתוכנית הזו, אולי זה קשור לאפוקליפסה. אנחנו חייבים להגיע לשם!
דין: אבל זה באנגליה, איך לעזאזל נגיע עכשיו לאנגליה?!
שני האחים מסתכלים אחד על השני לרגע ואז פולטים יחדיו: "קאסטיאל".

~~~~~~~~~~~

ענן כלשהו, שמיים

קאסטיאל המלאך פוקח את עיניו - דין שלו חושב עליו, הוא צריך אותו!

~~~~~~~~~~~

חדר מוטל מוזנח בסמול טאון אילינוי

דין וקסטיאל עומדים זה מול זה, במשך דקות ארוכות, מבטיהם רושפים תשוקה יוקדת ומודחקת.

סאם (מכחכח בגרונו): הממממ! המממ!
דין: אה כן,קאס, אנחנו צריכים שתיקח אותנו לאנגליה, משהו רע עומד לקרות בטופ גיר ואני לא יכול לתת לזה לקרות. זו תוכנית הטלוויזיה הטובה בעולם!
קאס (במבט אטום): תוכנית טלוויזיה? מה זה?
סאם: אין לנו זמן לזה עכשיו, זה יכול להיות קשור לאפוקליפסה.
קאסטיאל: הבה נלך אם כך.
דין: רגע רגע, אנחנו צריכים לחשוב על תוכנית, אם נציג תעודות FBI אמריקאיות בטופ גיר, יעיפו אותנו משם על טיל. באופן מילולי.
סאם: למה שלא ניכנס בתור קהל?
דין: אתה יודע כמה שנים אני כבר נמצא ברשימת המתנה להיות בקהל של טופ גיר?! זה בלתי אפשרי להגיע לתוכנית הזו. וגם צריך מספר שווה של בחורים ובחורות כשבאים לשם, אז אלא אם כן אתה רוצה ללבוש שמלה...
סאם: תשכח מזה. טוב, יש לי רעיון. אבל אתה לא הולך לאהוב את זה.
דין: מה שזה לא יהיה, אין לנו הרבה ברירות, אנחנו חייבים להגיע לשם. עכשיו.
קאסטיאל תופס את האחים ושלושתם נעלמים. הם מופיעים ליד האימפלה של דין. ונעלמים איתה שוב.

~~~~~~~~~~~~

אולפני טופ גיר, וויברלי, סארי, אנגליה

פתיח התוכנית רץ
ג'רמי (בקריינות רצף): הערב בתוכנית - אנחנו עושים הרבה שטויות, מכוניות יפות ויקרות יגרמו לכם להזיל ריר, ויש הדלקת נרות מיוחדת לכבוד החנוכה.

ג'רמי, ריצ'ארד וג'יימס יושבים על הכורסאות שלהם, עם נרות חנוכה מקרטון לראשיהם.

ג'רמי: היהודים חוגגים בימים אלה את חג החנוכה וישראל הייתה פעם שלנו, אז החלטנו לחגוג יחד איתם.
ג'יימס מתחיל לספר באופן מפורט על המקור לחג, וג'רמי זורק עליו סביבון מעופרת יצוקה. זה משתיק אותו.
ריצ'ארד: הבאנו לכם כאן כמה מתנות מיוחדות לחג של יצרניות מכוניות. למשל, יש פה מטבעות שוקולד של פרארי. מזהב טהור. כל מטבע עולה 200,00 אלף פאונד ולא מומלץ לנסות לאכול אותם. פורשה מוכרים חנוכייה בצורת מכונית, זה מאד מגניב, אבל אם תכננתם לקנות אותה עבור סבא ברל'ה שהיה באושוויץ, אולי כדאי לוותר. אני לא בטוח שהוא יעריך אותה. ולבסוף, יש פה סביבון של ביוגטי עם מנוע טורבו ממוזער, שעושה 100 סיבובים ב-2.5 שניות.
ג'רמי: אני חייב לנסות את זה!
לפני שריצ'ארד מצליח לעצור בעדו, הוא מפעיל את הסביבון, וזה עף היישר אל השמשה הקדמית של ביוגטי ווירון, שעומדת באולפן, ומנפץ אותה לרסיסים.
הקהל צוחק, ג'רמי מושך בכתפיו וריצארד וג'יימס מגלגלים את עיניהם. מפיק התוכנית לוקח שאיפה ממשאף הונטולין שלו.
לפתע, מתחילים אורות האולפן להבהב וצינה מורגשת באוויר. הדבר נפסק אחרי מספר רגעים.
ריצ'ארד: הממ... יש לנו כנראה בעיות חשמל וחימום. ככה זה בביביסי, אין תקציב. היה אחד, אבל אז ג'רמי החליט לבדוק אם הלבמורגיני החדשה יכולה לצלוח תהום. היא לא. הרי לכם עוד מידע חשוב של טופ גיר עבור צרכן המכוניות הממוצע.

בפינה אחרת של האולפן, עומדים סאם, דין וקאסטיאל יחד עם האימפלה. מכשיר ה-EMF שלהם מהבהב ומצפצף.
סאם: ידעתי שמשהו לא בסדר, מסתובבת כאן רוח רפאים, ללא ספק.

ג'רמי: נעבור הלאה. במסגרת פרק החנוכה שלנו, החלטנו לערוך ניסוי מדעי מעניין. האם סופגניות יכולות לשמש כדלק ואם כן, איזה הן הסופגניות הטובות ביותר למשימה?
יש לנו כאן שתי מכוניות זהות, באחת מילאנו את המיכל בסופגניות ריבה רגילות מהסופר, ובשנייה בסופגניות מיוחדות של רולדין. לצורך התחרות, מסרנו את שתי המכוניות לנהג המרוצים המאולף שלנו. יש האומרים שמוחו עשוי מלביבות בטטה. ושהוא זה שהמציא את המילים ל"מעוז צור". כל מה שאנחנו יודעים הוא, שקוראים לו הסטיג!

על מסך מפוצל רואים את שתי המכוניות נוסעות סביב המסלול. ברקע מתנגנת גרסת רוק של "באנו חושך לגרש". המכונית עם הסופגניות הרגילות טסה על המסלול ומסיימת אותו בדקה אחת ושמונה שניות. המכונית עם סופגניות הרולדין מפגרת אחריה ואז באמצע המסלול נעצרת.
ג'רמי: בהתחלה חשבנו שהסופגניות הרגילות מלאות בכל כך הרבה שמן, שהן מהוות דלק טוב יותר. אבל אז הסתכלנו על הצילומים וגילינו שהסטיג אכל חצי מהסופגניות של רולדין בזמן מילוי המיכל... הו, סטיגי. טוב, מי יכול להאשים אותו, יש להן מילוי וודקה! בכל מקרה, הרי לכם מידע חשוב נוסף מטופ גיר - אם נגמר לכם הדלק בזמן חנוכה, עצרו בסופר הקרוב אליכם.

אורות האולפן מהבהבים שוב.

ג'רמי (מתעלם): ועכשיו הגיע הזמן לשים כוכבים במכונית המתומחרת באופן סביר שלנו. התכוונו להביא את לכאן את נהג המרוצים בדימוס קני ברנשטיין, שידליק עימנו נרות, אבל באופן מסתורי הוא לא הגיע.
קני ברנשטיין (קשור עם סמרטוט בפיו בתוך ארון): ממממממממממממ!!!
ג'רמי: אל תתייאשו, מזלנו שיחק לנו ובמקרה הסתובבו ליד האולפן שני שחקנים צעירים, אשר עומדים לגלם את צמד האחים סאם ודין ווינצ'סטר בסרט, המבוסס על סדרת ספרי הפנטזיה המצליחה "על-טבעי". אז, קבלו את ..... רגע, איך קוראים לכם?
סאם: סאם
דין: דין
ג'רמי: אבל אלה השמות של הדמויות.
סאם: כן, אנחנו כבר בתוך הדמות, אנחנו מאד מחויבים לתפקיד.
ג'רמי: טוב... אז, אני מבין שהבאתם איתכם אימפלה 1967, שתגלם בסרט את המטאליקאר האהובה של דין. בואו ניגש לראות אותה.
ליד המוכנית עומדים גם ג'יימס וריצ'ארד.
ג'יימס: הידעתם שהאימפלה קרויה על שם אנטילופה דרום אפריקאית?
דין (נועץ מבט בג'יימס ובחולצתו הפרחונית הצעקנית): כמה גיי אתה?
ריצ'ארד (מלטף את האימפלה): איזו יפיפייה, הא? אימפלה 1967, מודל SS427, מנוע V8 טורבו-ג'ט, 7 ליטר, 385 כוחות סוס. הייתי מת לעשות עליה סיבוב. אפשר?
דין: תגיד, נפלת על הראש או משהו?
ריצ'ארד: הממ... בערך.

האורות באולפן כבים באופן מוחלט ומול עיניהם המשתאות של המנחים והקהל מתגלית רוח רפאים של איש הלבוש בטוגה, מקלל באנגלית במבטא יווני עתיק, וברקים ניתזים מידיו. הוא שולח אחד לכיוון הביוגטי. הקהל צורח. הביוגטי נחרכת, אך לא עולה באש.
אנטיוכוס: אני הוא אנטיוכוס הרשע! באתי להשיג צדק עבור עמי!
דין שולף מייד רובה ציד מארגז המטען של האימפלה ויורה על אנטיוכוס כדור מלח. זה לא עובד.
דין: מה לעזאזל?
קסאטיאל: דין, עכשיו אני מבין למה סאם ראה את החזיון. זוהי רוחו של אנטיוכוס, מלך יוון, צורר היהודים. רק אתה וסאם יכולים לנצח אותו.
סאם: למה רק אנחו?
קסאטיאל: אתם נצר למשפחתו של יהודה המכבי, מבית החשמונאים. הוא אשר ניצח את אנטיוכוס במאה השנייה לפני הספירה.
דין: אבל אנחנו לא יהודים.
ג'יימס: בעצם, אתם כן. אבות אבותיכם ירדו מהארץ לאמריקה לפני כמה מאות שנים.
דין: מאיפה אתה יודע את זה?
ג'יימס: זה כתוב בספר הרביעי בסדרת "על טבעי", עמ' 88, פסקה שנייה, משפט שלישי.
לפני שדין מספיק לשאול שוב את ג'יימס לגבי מיניותו, מופיע מולם אנטיוכוס, מנופף בברקיו.
דין: תגיד, אנטי, מה הבעיה שלך? מה אתה רוצה מהתוכנית הזו? לך ל"מופע המוטורי". תעשה לכולנו טובה, תכה את אלי אילדיס עם איזה ברק או שניים.
אנטיוכוס: אני באתי להשיג צדק עבור העם היווני! תראו מה הולך פה, לאן שלא מסתכלים, מכוניות תוצרת אויבנו הגדולים - הרומאים! פרארי, למבורגיני, אלפא רומיאו, רומיאו!!! יש גבול לחוצפה! למה אין פה מכונית על יוונית, הא? הא?!
דין: אולי כי ליוונים אין מכונית על, או, אתה יודע, מכונית?
אנטיוכוס שולח ברק לכיוונו, דין מתחמק, סאם מנסה לירות בו שוב כדור של מלח. זה עדיין לא עובד.
דין: סאמי, תעשה משהו!
סאם (חושב לרגע): יש לי רעיון! יש פה למישהו אבקת סוכר?
מפיק התוכנית ממהר לגרד אבקה מערימה של סופגניות ומגיש אותה לסאם, סאם עושה ממנה כדור, יורה באנטיוכוס, אנטיוכוס נעלם. הקהל מוחא כפיים בהתלהבות.

המנחים ההמומים מסתכלים על האחים.
ג'רמי: מה בדיוק קרה פה?
סאם: זה היה תעלול שלנו, לכבוד קידום המכירות של הסרט.
ג'רמי: מגניב. נעבור הלאה.
כבר אין לנו זמן למכונית המתומחרת באופן סביר שלנו. במקום זה נעבור אל הדלקת הנרות החגיגית. רק שבמקום נרות, יש לנו מכוניות. כל מכונית כוסתה בנוזל חסין אש ומסביבה בנזן. אנחנו נדליק את הבנזן והמכוניות יבערו, מבלי להיפגע.

המצלמה עוברת אל עבר חמש במות מוגבהות, כשמעליהן מתנשאת במה שישית, גבוהה עוד יותר.
על כל במה עומדת מכונית על. על הבמה הראשונה עומדת פרארי 458 איטליה אדומה

על במה השנייה עומדת אלפא רומיאו 8C לבנה

על הבמה השלישית עומדת אסטון מרטין DB9 כסופה

על הבמה הרביעית עומדת Joss Supercar כחולה

ועל הבמה החמישית עומדת למבורגיני מורצ'ילאגו SV כתומה

הבמה השישית עומדת ריקה.

ג'רמי: יש לנו בעיה קטנה. את תפקיד השמש הייתה אמורה לגלם הביוגטי ווירון, אבל היא קצת... אה... הרוסה. ואין לנו עוד מכוניות באולפן. מה נעשה?
עיניו נוחתות באותו הרגע על האימפלה של דין וחיוך מפציע על פניו.
דין (קולט את החיוך): הו לא, לא, לא, בשום פנים ואופן!
ג'רמי: אל תדאג, אנחנו יודעים מה אנחנו עושים. ג'יימס ערך את כל החישובים, ריצ'ארד כיסה את המכוניות בנוזל חסין האש ואני עומד להצית את הבנזן. כמה קשה זה יכול להיות?
ריצ'ארד: אל תגיד את זה!!!
דין מזנק, אך זה כבר מאוחר מדי, עובדי הבמה לוקחים את האימפלה אל במת השמש, מכסים אותה בנוזל חסין האש ושופכים סביבה בנזן.
קסטיאל מניח יד מנחמת סביב כתפו של דין המייבב.
ג'רמי לוחץ על כפתור וסביב כל מכונית בוערת אש. למרבה ההפתעה של כולם, שום דבר לא משתבש. שירי חנוכה מתחילים להתנגן ברקע, סופגניות מחולקות.
ג'יימס ניגש אל דין ומתחיל לפלרטט איתו.
ג'יימס: תגיד דין, מה אתה עושה אחרי התכונית, רוצה לקפוץ אלי הבייתה? אני אראה לך את אוסף הסביבונים שלי, תוכל לסובב אותם כמה שתרצה...
קאסטיאל שואג בזעם. שמישהו יתחיל עם דין?! דין שלו! שלו! הוא שולח ברק לכיוונו של ג'יימס, שמשכיל להתכופף בזמן. הברק עובר מעל לראשו של ריצ'ארד ופוגע ישירות בסטיג. הסטיג, מלא עדיין בסופגניות שהוא זלל, מתלקח מיידית והופך לכדור אש ענקי. האש מאכלת את קסדתו וסוף סוף נגלים פניו האמיתיות, והבוערות - הסטיג הוא יאדו! הקהל בורח בצעקות, האולפן כולו עולה באש וקסאטיאל תופס את דין, מקרב אליו את שפתיו.
דין: קאס, מה אתה עושה?! אנחנו לא יכולים להתנשק!
התוכנית שלנו משודרת ברשת, לא בכבלים.
קאסטיאל: דין, אנחנו בטופ גיר עכשיו, טופ גיר משודרת בבריטניה.
דין: נקודה טובה.
על רקע האש הבוערת דין וקאסטיאל מתנשקים נשיקה ארוכה, פראית וחושנית מאין כמוה.

ג'רמי (מסתכל על האולפן ההרוס, ואז על הזוג המתנשק): ועם הפצצה הזו, הגיע הזמן לסיים את הדלקת הנר החמישי!

~~~~~~~~~~~~

אפילוג

כולם הסתלקו להם. מנחי טופ גיר לביתם, דין וקאסטיאל למלון הקרוב, סאם ל...אנשהו. האש כובתה, ובאולפן שוררים דממה ופיח. באחת הפינות שוכנת ערימת אפר, שהייתה עד לפני שעה קלה היאדו-סטיג. משהו בה מתחיל לזוע ולרחוש ולאט לאט מתחילות לצמוח מתוכה נעליים לבנות, ואז חליפה לבנה ולבסוף, קסדה לבנה. הוא חי! אתם מבינים, היאדו-סטיג לא יכול למות, הוא שב ועולה מתוך הלהבות, כמו הפניקס. על שולחן בכניסה הוא מוצא קופסת סופגניות של רולדין, שהצליחה לשרוד את השריפה. הוא פותח את הקופסא ומוצא בה שמונה סופגניות במילוי וודקה. מאחורי קסדתו, הוא מחייך.

תוקן על ידי yaddo 15/12/2009 21:33

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)