שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
רחומות וחנונים.


רחומות וחנונים.
פורסם לפני 4569 ימים     מאת חתול-רובוט     סה"כ תגובות: 18     תגובה אחרונה לפני: 4569 ימים

הפרק של שבוע שעבר היה נהדר, אבל הגיע, לטעמי, מוקדם מדי. קצת מוזר לראות את כל החנונים/מושתלים-של-ההפקה עם תספורות מעוצבות ומחומצנות, לבוש אופנתי [ההפקה החליטה להחליף באחת את כל המלתחה שלהם, ואתמול הם כבר נצפו עם בגדים א-חנוניים בעליל, שלא נכללו במסע השופינג המטורף של הפרק שעבר], משקפיים של ערסים, ומיני פירסינגים. מוקדם מדי, אך גם מאוחר מדי, כי כך לעולם לא נראה את אדם המיזנטרופ בג'ינס של דולצ'ה וגאבאנה, קרדיגן של זארה ועגיל בלשון.

חזרתם המענגת של יואב המקסים ודניאל הדורסנית, אכן הייתה מענגת. חסרונם של ניר, הבן האובד למשפחת מוסרי, ושל אולה, שפנפנת-הפלייבוי-הלא-טיפשה-אלא-תמימה [איפה היא? מישהו רואה אותה? אולי מתחת למיטה?] לא הורגש. דניאל נשבעה לנקום. יואב המתוק אמר משהו מתחת לזקן שכבר אין לו, אבל לא שמעו את זה מבעד לרעש הבלתי-פוסק של דניאל.

אתמול היה פרק סביר. משימת היתרון של אימון הכושר הייתה חמודה, אילולי הביזיון שבבחירת אלון מזרחי לאחד השופטים - האדם הזה, שגם בהיותו שחקן כדורגל פעיל מעולם לא רץ יותר מעשר שניות רצופות, ונהג לבלות את רוב זמנו בעמידה שאננה ברחבת השש-עשרה של היריב, מחכה לכדור שיימסר ישירות לרגלו, לטאץ' אחרון [ונהדר, אין לכחד]. אז שהוא יקבע אימון כושר מוצלח מהו? לפחות הביאו לצידו את אלכס מץ, ג'ון לוק של ההתנחלויות. טל הישן התרגש שאדם שהוא ראה עד עכשיו בטלוויזיה מתגשם פתאום לידו, בשר-ודם. דניאל טרם סלחה לו על תקרית הברזנט. בסוף שחר ניצח, והוכיח שהסנדלר הולך יחף, הדייג שונא דגים, ורמת העברית של רוב המתמודדים ירודה עד מחפירה, בלי קשר לקבוצה אליה הם משתייכים. במילים אחרות, השגיאות הגסות של חלק מהחנונים מעוררות געגועים ללשון התקנית של לירון הברמנית, שלא לדבר על אדם בעל השם האירוני [למה לקרוא למישהו על שם הדבר השנוא עליו? זה כמו לקרוא לאסף 'חם', או לכנות את הלל 'דברים'].

משימת הבנים הייתה מעניינת. הם יצאו לדייטים-זריזים עם הבנות השוות מהמכירה הפומבית, שנראו הרבה יותר טוב מרוב בנות-זוגן לתוכנית, אם כי לרגע של חרדה הייתי משוכנע שאחת מהן היא לא אחרת מאשר מיתר, אלילת עלומיי. אבל זו לא הייתה היא. סתם זווית צילום ותאורה לא מחמיאות. הבנות תידרכו את הבנים באוזנייה. גאל לא סתמה את הפה, שיגעה את שחר, שכבר לגמרי שונא אותה, ובצדק מוחלט, וגרמה לו לענות לה במקום לבת-זוגו לדייט. טל וטל נחשפו כאסטרטגים האימתניים של התוכנית, אשר אינם מעוניינים לנצח, כדי לא לריב עם אף אחד. איציק [נצר, רבותיי! נצר!] נתקף שתיקות שהביכו, בעיקר, את רעות האוהבת. נמרוד החתיך המיס את בת-זוגו תוך דקות ספורות, וגרם לה ליצור מגע פיסי ראשוני, מה שהרתיח את רוקסן, שדלוקה לו על התחת, תרתי משמע [האם מסתמנת מקבילה זכרית למרינה קבישר?]. בסופו-של-דבר יואב החמוד הפתיע, ובסיוע צמוד ותומך של דניאל, עם אילתורים משל עצמו [לבו של מי לא נשבר כשבמקום מספר טלפון, הוא ביקש בסוף הדייט 'אני יכול לתת לך חיבוק?']. המגולח-הטרי זכה במשימה, ובצדק.

משימת הבנות הייתה להרכיב טיל ולשגר אותו לגובה, משהו שטל הישן עשה כבר בכיתה ב' בקייטנת המחוננים שלו [נקודה מעניינת: הוא לא ציין האם הדבר התרחש בין כיתה א' ו-ב', או כאשר הוא היה כבר בגדר עולה ל-ג', מה שמעורר חשד בקשר לכשירותו למשימה]. גאל הודתה בבורות מסויימת בכל הנוגע לטילים: היא יודעת שיש קטיושות, וזהו. את הטיל הרכיבו הבנות מחומץ, סודה, מיכל, סנפירים, ראש טיל ושאר חומרים מבהילים, אך האתגר הגדול שעמד בפניהן, מסתבר, היה לפתוח את הצלוטייפ עם ציפורניהן האימתניות. רוקסן הכריזה שהיא 'עושה הכול לפי החוק', ולכן לא צריכה להיות לה כל בעייה. הטיל שלה נכשל כישלון חרוץ, כמובן. נראה שאף-אחת מהבנות אינה צפוייה לקבל פנייה נרגשת מהתעשייה הביטחונית, ורובן התרכזו בלהתלהב ממשקפי-המגן הוורדרדות שחולקו להן, ולשגר את הטילים שלהן לרוחב, כלומר למכנסיים של איציק, נצר למשפחת מהנדסים, שקיבל זאת בנונשלאנטיות. טל הבת הביעה משאלה שאחד הטילים ישחית את פניה של אחת המתמודדות: 'זו גם שיטה לניפוי'. מקסימה.

לבסוף ניצחה דניאל, מה שאיפשר לזוג לקבוע שני מועמדים מהדחה, והזדמנות מצויינת לפרק את 'הקליקה' של גאל, רעות ומלאני. הבנות היו בחרדה עצומה, 'את מי דניאל תחליט לשלוח לניפוי', כאילו שליואב אין מילה. הייתה לו מילה, אחת, אבל לא שמעו אותה כי דניאל בדיוק דיברה. המתח בקליקה עלה על גדותיו, כולל מריבה מתוקשרת ביו שחר, החבר הטוב של דניאל, וגאל, הצ'ילבה שטוענת שדניאל המניפולטיבית רק משחקת ברגשותיו. הפעם לא זכינו ליותר מדי פניני רוקסן. אבל אצל עורכי התוכנית התקבלה ההחלטה הבלתי-נמנעת, להוסיף לכתוביות התרגום של התוכנית גם תרגום מרוקסנית לעברית, בתוך סוגריים, כך שסוף-סוף יכולנו לעמוד על דעתו של 'התפוז המתולתל' כפי שהגדירה אותה אחת הנשמות הטובות. כך, הכתוביות בישרו לנו ש'היינו מוזהרים [נזהרים]', או שהנמרוד היה 'מאוד נביך [מביך]'. חביב, אבל לא ברמה של מלך הרודוס.

כאן בא רגע ההחלטה על הניפוי, והספוילר:

ס
פ
ו
י
ל
ר
*
*
*
*
*
*
*
כ
ן
-
כן
.
.
.
ז
ה
ו
-
ס
פ
ו
י
י
ל
ר
:

למרבה ההפתעה, שני הזוגות שנשלחו לארוז את חפציהם היו מלאני וטל החדש; ואיציק ורעות. שחר וגאל העניקו את היתרון לראשונים, אך טל הפסיד אותו עם טעות אחת לעומת שתי תשובות נכונות של הנצר. הבנות נשאלו על בליסטיקה, שאלות שגם לי לא היה מושג מהי התשובה להן, ולבסוף הצליחה מלאני לגרד איזה תשובה נכונה. רעות ואיציק נפרדו בדמעות של רעות, שהתנצלה על כל עקיצותיה המרושעות. איציק נשאר ג'נטלמן עד הסוף, ויצא מהלימוזינה שלו כדי להכניס את המזוודה של רעות למכונית שהסיעה אותה. זה רק ריגש אותה יותר, כפרה עליה.

השניים הופיעו שוב על המסך כעבור כמחצית השעה, כשהתארחו אצל ליאור שליין, כפילו של איציק, ונראו מאוד חמודים ומיודדים. חבל שהם הודחו, ולא זוג אנמי כמו מלאני וטל, או מרגיז כמו שחר וגאל. התוכנית, בכל אופן, הולכת ומתחבבת עלי יותר ויותר. ברור שכל הדיבורים על 'שינוי' הם קישקוש מקושקש, אבל אפשר לראות שאחרי חודש וחצי ביחד, חל שינוי גדול לפחות ביחסים שבין הזוגות [למעט שחר והחברה של אבי עבדי, כמובן]. דניאל גאה ביואב, רעות מעריצה את איציק, טל וטל כה חמודים ביחד, רוקסן מאוהבת בנמרוד, טל החדש מאוהב במלאני, ואפילו פיני מסתדר לא רע עם טבגר. היפה והחנון זה הדבר הכי כיפי שיש עכשיו בטלוויזיה, והוא משלנו. בחיים לא הייתי יכול להתחבר ככה לביוטיס, לגיקס ולשאר מציאויות עכו"מיות. אם טרם צפיתם בזה, תנו להם צ'אנס. זה ממכר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0615)