שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
סיימתי את העונה הרביעית של הסמוייה [ספוילרים]


סיימתי את העונה הרביעית של הסמוייה [ספוילרים]
פורסם לפני 4311 ימים     מאת חתול-רובוט     סה"כ תגובות: 25     תגובה אחרונה לפני: 4282 ימים

היא הייתה מצויינת, כי זו הסמוייה. אבל לגמרי לא העונה הכי טובה של הסמוייה או של סידרה כלשהי, כפי שגורמים מסויימים טענו כאן. פרק הסיום היה מעולה, בהחלט אחד ה*פרקים* הטובים של סידרה כלשהי שראיתי, אבל עד שהעונה הזו תפסה אותי עבר די הרבה זמן, והיא הייתה פחות מוצלחת, לדעתי, מהשלישית או הראשונה.

בכל מקרה, היו בה הרבה רגעים גדולים, ורובם הגיעו לשיא בפרק הסיום המעולה והמתסכל. מייקל מאבד את האנושיות שלו והופך לגאנגסטר קר-רוח; כריס מאבד את קור-הרוח שלו ומכה למוות את אבא של באג בהתקף אמוק שחושף את הנשמה המצולקת שלו, הרבה מעבר למה שרצינו לדעת; הילד אלברט [?] מקלל את המורים ומשתולל, ומאוחר יותר מתברר שאימא שלו מתה באותו בוקר; המוות הצפוי כל-כך, הבלתי-נמנע, של שרוד, שהסניף את מנת-הרעל שהכין באבלס [והמונולוג הארוך של באבלס העליז בבוקר, בתקריב, כשאנחנו כבר מנחשים מה קרה, ולו עדיין אין מושג]; חילופי הדברים המהפנטים בין ווי-ביי וקולווין, שנושאים ונותנים על הנשמה של ניימונד; פרז[בו] נפרד מדוק[וואן]; עומאר מוכר לג'ו את הסמים שהוא שדד ממנו; באבלס נגמל ומתייפח; קארוור עושה הכול כדי להציל את רנדי ולכפר על הטעות שעשה - ונכשל; טומי קארקטי - סוג של ברק אובאמה לבן - מגלה שלהיבחר כנגד כל הסיכויים היה החלק הקל; הגן היפהפה שבו יושבים מקנולטי ובודי לאכול המבורגרים, סצינה שמסתיימת במבט עילי ממושך על ה- הזה, ובדיעבד על רגעי האושר האחרונים בחייו של בודי; התקף הזעם של בודי רגע לפני שהוא חוטף את הכדור, והקלוז-אפ הממושך והאילם, מעין הספד, על הגופה הירוייה שלו; וכרגיל בסמוייה - תמונת הסיום המצמררת: ניימונד על המרפסת בפרבר השליו, מביט על רחובות נקיים, ירוקים ונטולי סחר בסמים.

יאדו - אני מניח שההעדפה שלך לעונה הזו קשורה לאהבה הלא הגיונית ולא ברורה שלך לסדרות נעורים ותיכון. כנראה שאותי ילדים פשוט לא מעניינים במיוחד. אבל אשמח אם תקשר אותי למה שנכתב על העונה בזמנו [אני לא מצליח למצוא כלום בעצמי]. וגם על השלישית, אם מישהו מסוגל למצוא את זה. תודה.

ועכשיו לעונה החמישית. מתסכל שזה תיכף נגמר. אולי אצפה בשתי הראשונות פעם נוספת, כשאסיים. ושוב - תודה לכל מי שהצית בי מחדש את התשוקה לסידרה הנפלאה הזו.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)