שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
אאוריקה (בני האנרכיה 2x04)


אאוריקה (בני האנרכיה 2x04)
פורסם לפני 4190 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 4190 ימים

אח, איזה יופי, הבעבוע הזה בין ג'קס לקליי שהגיע לרתיחה ממשית הפעם כשהשניים מתווכחים שוב ושוב. אופי, הקרבן של קליי ללא ידיעתו, לוקח את הצד של קליי באופן עקבי עד כדי כך שנוצר מתח גם בינו ובין ג'קס. איזה כרסום נפלא בבשר החי של סאמקרו, שמגיע לכדי שיא כשלבסוף קליי מאיים על ג'קס שאם אי פעם יעלה שוב את עניין אופי ודונה - וזו הפעם הראשונה שאנחנו רואים אותו מודה בעובדה שידו הייתה במעל - הוא יהרוג אותו. אחרי ההלם הראשוני זה נראה כמו איום מעט ריק מתוכן, כי אם ג'קס ימות שאר החברים יידעו מצוין, או לפחות יחשדו מצוין, מיהו האחראי לכך. שלא לדבר על ג'מה. קליי לא יהיה במצב טוב יותר אם יהרוג את ג'קס, להפך. כך או כך, ממבטו נראה שג'קס חושש מהאיום הזה, הגם שקשה להאמין שהוא באמת ישעה לו. ההצגה חייבת להימשך.

רון פרלמן היה מעולה בפרק הזה, ובמיוחד בסצינה הזו. הוא נראה סובל מרגשות אשם על הרצח המיותר ועדיין מנסה לשקם את עצמו ואת השאר ולהיות המנהיג, ועל כל זה יש להוסיף את הצרות בבית. אני לא יכול להוציא מראש את התמונה שלו כאשר הגיע לזירת הרצח והליט בידיו את פניו העצומים. הידיים שלו רועדות עכשיו יותר מאי פעם. לא בכדי.

משהו מעניין שאמר אנסר לטארה: ג'מה ברחה בגיל 16 מהבית וחזרה עשור אחרי כן עם תינוק (מן הסתם הוא התכוון לילד כבן 6, אבל אני מחליק) ומועדון אופנועים. כלומר, ג'מה היא לא רק המטריארך של המועדון, היא זו שאחראית להגעתו לצ'ארמינג. פרט מידע די מדהים, אם שואלים אותי. אז בעוד הבנים משתעשעים להם בדרך, טיג במיוחד, היא עצמה עוקבת אחרי הבן זונה שאנס אותה. כמה ייחלתי לכך שהיא תירה בו כאשר יכלה. ליתר דיוק - ייחלתי שהוא יתקרב ויסתובב, מה שיאפשר לה לירות לו בביצים ולתת לו לדמם. אבל היא עשתה את הדבר האנושי וויתרה על הירי, חושפת בכך פרט מידע מעניין נוסף עליה - היא יכולה למשוך בחוטים שיפילו אנשים אחרים, אבל כשזה מגיע ללחיצה על ההדק, היא לא מסוגלת לעשות זאת. מצד שני, אולי היא חששה לעשות את זה כשהיא עדיין בגוב האריות/האריים.

על אף הדרמות, הפרק היה ממש מצחיק. האופנוע של בובי, ההרפתקה בבית החולים, טיג משתעשע עם חוטפיו, הבנים חוטפים אותו בחזרה - כולם סיפקו צחוקים רמים למכביר.תוקן על ידי yaddo 4/4/2010 11:32

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0234)