שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
שירות ("ילדי האנרכיה" 2.11)


שירות ("ילדי האנרכיה" 2.11)
פורסם לפני 4141 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 4140 ימים

איזה פרק הבראה מצוין, קצת נחת אחרי כל הלחץ הנפשי שהיה לנו עד כה. זה כמובן התחיל כבר בסוף הפרק הקודם, שאף נקרא "צרי" והמחיש לאן הרוח נושבת, אבל ברוח חשיפת הסודות המאכּלים, גם טיג לא יכול לשאת יותר את האשמה הרובצת עליו בשל רציחת דונה ומודה בפני אופי במעשיו ובמעורבותו של קליי. כמו בחשיפת דבר האונס, גם במקרה הזה האמת לא מעלה את המועדון באש השמימה. אופי אמנם משאיר את חותם טבעותיו על פניו של טיג, אבל כשהוא מגיע אל סטאל, הוא כנראה מסיק שעדיף לה לחיות עם ייסורי המצפון של העבר והלקח לעתיד - "לפושע הייתה חמלה" - מאשר להרוג אותה. סביר להניח שאם לילה לא הייתה בחייו בשלב הזה, התוצאה הייתה שונה בתכלית. אני תוהה אם היא תקח את העצה שהותיר לה אופי ותיישם אותה על משפחתו של צ'יבס, כי בינתיים לא ראינו את זה קורה.

הסודות שנחשפים משפיעים עמוקות על הנוגעים בהם, כמובן, וצ'יבס למזלו נמצא בצומת שלהם. כשהוא מדבר עם ג'מה על הבור שבו הוא נמצא ושואל מה לעשות, היא אומרת לו ללא היסוס בכלל, למודת ניסיון, "אתה מספר להם!". כלומר אתה לא נושא את הסוד בקרבך חודשים ונותן לו לכרסם בך ובמועדון. מהעבר השני אופי מתרה בקליי שלפני כל דבר אחר יקשיבו לצ'יבס ויאמינו למה שהוא אומר. קליי מקבל את זה בהכנעה ואנחנו יודעים שצ'יבס יהיה בטוח.

נראה ששימת הקלפים על השולחן היא המפתח לחיי משפחה בריאים. קליי עצמו הצליח לשקם את תדמיתו כבר מתחילת הפרק (המושלמת!), עוד לפני הפתיח, כאשר הגיע אל ג'קס. הוא החזיק את התינוק שלו, התנצל וסוף סוף הסכים לדרך שבה רצה ג'קס ללכת כל הזמן - לנקוט באסטרטגיה כנגד זובל, ולא סתם לצאת ולהכות. מאוחר יותר כאשר סיפר למועדון על ג'מה, הוא נשנק ושבר את הלב. זה היה שיקום אנושיות מהמעלה הראשונה, והוא המשיך לאורך כל הפרק גם עם שאר העצות שקיבל משאר החברים והפנים מיד, כולל אלה שצוינו להלן ובנוסף להם בנוגע ליחס שלו כלפי פייני אחרי שניסה להרוג אותו ("אל תיכנס לכאן שוב בלי הז'קט שלך"), וכלפי אשתו הדחויה. טיג הפגין רגישויות מפתיעות כשהבין לעומק ממה נבע אקט הפיתוי הבוטה של ג'מה, החשש שלה מכך שקליי לא ירצה בה. אנחנו הבנו אפילו יותר שבמובן מסוים היא גם משחזרת את האופן שבו נאנסה.

למרות שיקום התדמית וההתפייסות, בפועל החזית להפלת קליי ולשינוי מהותו של המועדון עדיין קיימת. אופי מצטרף אליה, ג'קס רוצה שהוא יקרא משהו. מכאן ואילך זה כנראה יהיה יותר אלגנטי. מתאים לי.


אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1172)