שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
וואו, אני מצטער (ספ')

וואו, אני מצטער (ספ')
פורסם לפני 3969 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

אבל זה נראה לי לגמרי לא העניין. הזבוב הוא בעליל המצפון שלו, שטורד את מנוחתו, את שלוותו וביומיים כמו אלה - גם את שפיות דעתו. וולט אמר את זה בבירור כשתיאר את אירועי הלילה שבו הניח לג'יין למות, מה שבוודאי מהווה את עיקר הנקיפות, ואת הזמן והמקום המושלמים שבהם יכול היה למות ולהימנע מכל מה שבא אחר כך וזיהם את חייו ואת חיי משפחתו. אבל הוא לא יכול היה למות כי עדיין לא הרוויח את הכסף שהיה צריך - שכבה נוספת של מצפון מעיק.

כל הרעיון הזה היה מאוד יפה ללא ספק. אין כמו זבוב - חיה מסריחה ומייסרת - כדי להמחיש את החמקמקות וחוסר הנלאות של המצפון, אבל כמו תמיד בסדרה הזו, זה נננננננננננננננננננממממממממממממממממממממממררררררררררררררררררררררחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. רבאק, שני שליש מהפרק הוקדשו למאמציו של וולט ולאחר מכן של ג'סי להרוג את הזבוב. אוקיי, אלגוריה, בסדר, אבל פאקינג תגיעו לפואנטה. מריחות הזמן בסדרה הזו הן רעה חולה מבחינתי. ממש. הן מייגעות ומרחיקות אותי מהסדרה כבר מהפרק הראשון שלה, וזו הסיבה שרק אתמול סוף סוף הבאתי את עצמי לצפות בפרק, שבוע וחצי אחרי ששודר, ובסופו של דבר קיבלתי כמעט חצי שעה של סבל.

ולא סתם סבל, אלא סבל צפוי. עצם המרדף הסמלי, הנעל שנתקעה בתקרה, הנפילה מהמרפסת העילית, הנעילה של ג'סי בחוץ. כן, היו כמה קטעים משעשעים בינות לרגעי הסקרובול הטפשיים האלה, והאפקטים היו מאוד נחמדים (כשוולט נפל מלמעלה על המיכל ואז על הרצפה, ריחמתי על הכפיל המסכן כי זה נראה ממש כואב. אבל אז המצלמה התקרבה במהירות והתמקדה בבראיין קרנסטון עצמו - WTF?) ואני מסכים שהגיע הזמן לאינטראקציה משמעותית בין וולט לג'סי כמו בעונות הראשונות, משהו שחסר מאוד בעונה הזו, אבל לא לפרק הזה פיללתי.

הדקות האחרונות של הפרק גאלו את קו העלילה, אבל עדיין לא הצדיקו את המצג המוגזם לחלוטין שהיה לפניהן. במהלכן חששתי שוולט אכן יספר לג'סי שהניח לג'יין למות, אבל שכלית ידעתי שזה לא יקרה כי יותר חשוב מה שוולט מרגיש מאשר מה שקורה בחוץ. ואכן, הוא לא סיפר ובהתאם הזבוב לא מגביל את עצמו אל מקום העבודה (שבו ג'סי נמצא), אלא רודף אותו גם בביתו, בחדרו, על יצועו.

וכמו תמיד בסדרה הזו, ואני חושב שיש לזה חלק ענקי בסיבה שאני ממשיך לצפות בה - בראיין קרנסטון פשוט מדהים מדהים מדהים. באמת מזל.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)