שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
יש הבדל בין דמויות פגומות למטורפות

יש הבדל בין דמויות פגומות למטורפות
פורסם לפני 4963 ימים     מאת backbeat     אין תגובות    

אז הם כולם קצת גזענים והומופובים ושוביניסטים, שון ומייק קצת סתומים, לבלאק שון יש סטנדרטים דתיים, ג'רי היה מהמר, ג'וני התאהב בגיסתו, למיק הייתה חברה בזמן שעדיין שרת ככומר וכו' וכו'. כולם אנושיים ברמה שאפשר להתקל בה. יש להם יחסים לא טובים עם ההורים, יש להם שדים, יש להם בעיה להיפתח, יש להם אלכוהול.

הנשים פסיכיות אחת אחת. ולא עם תעודות כמו הבת של צ'יף פיינברג אלא שכל אחת מהן מגיעה לאיזה שיא, והכל ביחד קצת מוגזם.
טאטום אוניל (האחות של טומי, לא זוכרת את שמה) עם העבר שלה וכל מה שהעבירה את שון האומלל; סוזן סרנדון חטפה ילדה ועכשיו מגדלת אותה כאילו הכל נורמלי; מאריסה טומיי במסעדה; ה"חברה" של טומי מסוף העונה הקודמת, שהבהירה לו על ההתחלה, שהוא בא לזיין ולעוף; התנודות של קולין מלסבית-לנוצריה מאמינה-ללחיות עם המוזיקאי הכושל תוך כדי ריקון החשבונות של אביה, שקרים, תככים, ניצול ואנוכיות בתוך שנים אחדות. והנה אחותה לא הולכת להיות נורמלית בהרבה.

שנים לא הבחנתי בכך, בתוך כל הטירוף שגם ככה הולך שם, בין הכאב לבין הבדיחות. אבל הייתה איזו סצינה אחת של טומי, העובר תוך כדי נהיגה משיחה ממתינה אחת למשניה בין הנשים בחייו באותה נקודת זמן: אשתו, אחותו, שילה, המורה של דמיאן שהוא שכב איתה אז (ואני לא זוכרת איך זה נגמר אבל היתה שם גם דוגמית של מדנס). ואז כצופה אני חושבת מה שהוא חושב - הוא מוקף מטורפות. אפילו ג'ניס שבשנים הראשונות הייתה השפויה יחסית השתגעה מתי שהוא.
מאז הסצינה הזאת וההכרה הזו לגבי דמות האשה בסדרה הנ"ל, לא יכולתי שלא להבחין בכך יותר. זה עובר כחוט השני בסדרה. זה אולי לא נראה ככה כרגע, כי גם אני לא זוכרת את כל המקרים כדי להדגים, אבל תאמינו לי שאני עוקבת אחרי זה כבר כשלוש עונות - זה שם!

על שילה אני מניחה שאין צורך לפרט.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)