שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
קיץ של אהבה - מד מן 4X8 [ס]


קיץ של אהבה - מד מן 4X8 [ס]
פורסם לפני 3887 ימים     מאת חתול-רובוט     סה"כ תגובות: 34     תגובה אחרונה לפני: 3856 ימים

איזה פרק משובב. אחרי שעונה שלמה אנחנו רואים את הדמויות הראשיות הולכות ומידרדרות מדחי אל דחי, במה שנראה כמו בור ללא תחתית, הנה מגיע פרק חמוד ואופטימי של התאוששות מסויימת, גם אם כל האופל עדיין נמצא במהותם של הדברים.

דון מתחיל לכתוב יומן, ומסתבר שהוא לא אדם ריקני כמו שנראה על פניו, ושבדימיון ובכישרון היצירה שלו הוא מסוגל להשתמש גם לא רק לשם עשיית כסף. זה אפילו מזכיר קצת סוג של חשבון נפש עם מי שהוא ועם העבר שלו [במיוחד כל המונולוג של 'אדם נכנס לחדר ומביא עמו את העבר שלו']. הוא גם מתחיל לעשות כושר גופני [ולפי איך שהוא נראה בפרופיל, כשהוא קם מהמיטה בבוקר, הוא בהחלט זקוק לזה]. ולשתות פחות. ולסרב למין סתמי שעלול לחבל במערכת יחסים משמעותית. ולהשקיע במשפחה שלו [אלא אם את זה הוא עושה כדי להוציא לבטי את העיניים, או לנקום בהנרי שהכריח אותו להגיע ולקחת את הדברים שלו מהמוסך, בגלל איזה 'סירה']. לא נשארו עוד הרבה פרקים בעונה הזו [והיא נגמרת כל-כך מהר, בלי ששמתי לב בכלל!], ונראה שכאן מתחילה-מחדש דרכו של דיק למעלה.

אבל היה גם הרבה עצב בפרק הזה. בת'אני והתיקוות שלה מדון, שאנחנו והוא יודעים שלעולם לא תתממשנה, אבל היא, משום מה, ממשיכה לטפח אותן [ואת דון. במושב האחורי של מונית. כשהנהג נוכח. מבחיל. האם בשנות השישים אנשים מן היישוב באמת היו זולים כל-כך?]. בטי שעוד לא החליטה סופית מה היא רוצה מהחיים שלה ועם מי היא רוצה להיות. ובעיקר פגי וג'ואן שלכודות בעולם גברי, שוביניסטי ואכזרי, ומנסות לעשות מה שהן יכולות עם הכלים שעומדים לרשותן. כשג'ואן אמרה את מה שאמרה לחבורת הלואולייפים, אחרי הסיפור המזעזע עם התמונה, הרגשתי את הדם שלי קופא לאטו, באחת הסצינות הכי חזקות ואפקטיוויות בעונה הזו עד כה. ועצוב גם היחס האגבי של דון לכל העניין, לא מתוך רוע אלא מתוך חוסר איכפתיות שנובעת בעיקר ממוסכמות התקופה. בהתחלה 'Boys will be boys', ואחר כך 'שיהייה, אז תפטרי אותו'. אבל אולי סוף הדייט שלו עם הדוקטורית-הבלונדינית מראה שגם היחס שלו לנשים מתחיל להשתנות קצת. מי יודע.

רוח חדשה נושבת בשדירות מדיסון. קייצית ונעימה. ואולי רק דון מרגיש אותה, ובגלל זה הוא העביר את המעיל [המחריד!] שלו לבת-זוגו המקוררת. לא ברור לאן זה הולך, אבל כל עוד יש תיקווה, אפשר להיות אופטימיים. איזה סידרה מעולה. אחרי הפיאסקו של הפרק הראשון של ילדי האנארכיה, אני תולה את מבטחי רק בה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)