שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
מחשבות אקראיות שצצו תוך כדי צפייה במד מן 4X10 [ס]

מחשבות אקראיות שצצו תוך כדי צפייה במד מן 4X10 [ס]
פורסם לפני 4288 ימים     מאת חתול-רובוט     סה"כ תגובות: 19     תגובה אחרונה לפני: 4270 ימים

שיט. איך הם דפקו את זה? חשבתי שסופסוף יש לנו סידרה אחת בוגרת, שלא תכניס את הקטע הנדוש, העלוב והמעליב הזה של היריון בלתי-מתוכנן, שחייב להופיע בכל סדרה שהיא בארה"ב. למה הם עושים לנו את זה? לפחות לא ראו אותה מקיאה בבוקר. גם זה משהו.

כרטיס לביטלס? גם אני הייתי מגיב כמו סאלי. אולי הייתי מתרגש יותר.

מה הקטע עם המיקי מאוס המחריד עם העיניים הצהובות שליין קנה לבן שלו? דבר כזה קונים רק למי ששונאים באמת. או ממש רוצים להפחיד.

לא בדיוק המסעדה שאני הייתי לוקח את אבא שלי אליה, אבל סחתיין על המקוריות.

בדיקת רקע מטעם משרד הביטחון? טוב שקינזי לא עובד שם יותר. לפחות בתחום בנות-הזוג השערורייתיות יש לו יורש במשרד.

'גרג שמת בוייטנאם זה לא פיתרון לזה' - ג'ואן ברגע של אמפתיה לבעלה שבמלחמה.

'קח את המעלית הבאה' - דון ברגע של אמפתיה לעולם.

שתי נשים אפרוריות בבגדים בצבע אדמה בחדר ההמתנה של רופא ההפלות, ומולן ג'ואן הג'ינג'ית בכחול זועק. אני לא באמת מתעניין בכל ענייני הלבוש בסדרה, אבל הפוטוגניות של זה משכה אפילו את תשומת הלב שלי.

נחמד לשמוע את דון מקיא. נחמד לראות אותו מבועת. נחמד לגלות שאחרי הכול הוא בן-אדם.

ליין ואבא שלו ['כשדוקטור האוס פוגש את דקסטר'] - סצינת האקשן הכי מגניבה עד כה בארבע העונות של מד מן!

טרודי קמפבל בדבר הוורוד הזה נראית כמו משהו שמבדר ילדים בקניונים בחול המועד. ופיט - כשהוא מדבר על אנשים שחיים בשקר הוא מדבר על דון או על עצמו? אה, כמובן שעל דון. מבחינתו, פיט קמפבל הוא האדם הישר ביותר ביקום. כיף לו, גם אני הייתי רוצה להרגיש ככה ביחס לעצמי.

דון מתוודה סופסוף. פתאום שמתי לב שמבחינה חיצונית, פיי די מזכירה לי את אנה. נראה שהוא חייב שמישהו בעולם ידע את הסוד שלו במלואו, בלי לשפוט אותו ובלי לשנוא אותו בגלל זה. ולא ידעתי שזה עד-כדי-כך גרוע מבחינת ההשלכות המשפטיות של זה. גורם לי לרחם עליו קצת, למרות הכול.

אחרי הבחורות היפות בפרק הקודם, הפעם יש לנו את הגברים הדפוקים, כולם בחדר הישיבות, כל אחד עם הצרה שלו [חוץ מקופר, אבל כנראה שהצרה שלו היא הגדולה מכולם, לאור הגילויים החדשים באוטוביוגרפיה של רוג'ר, שבטח חושב לעצמו ברגעים האלה, 'בשביל זה הייתי צריך להתחפש לסאנטה?!'].

דון לגמרי חסר שליטה על חייו. הוא תלוי בפיי שיודעת את הסוד שלו. הוא תלוי בפיט שחטף בשבילו את הכדור. הוא תלוי בהארי בשביל הכרטיסים לביטלס. לפחות זה הסתדר איזה יופי. ואז תמונת הסיום המפחידה - דון מסתכל במייגן בתשוקה, ויצר ההרס-העצמי המפותח שלו שוב גואה. אלה לא זמנים טובים להיות בהם דון דרייפר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)