שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
נושפים עשן ("מד מן" 4.12)


נושפים עשן ("מד מן" 4.12)
פורסם לפני 3855 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 22     תגובה אחרונה לפני: 3853 ימיםמספרים מספרים מ0פ7ים. בעוד 6-8 חודשים, אני שונאת את המספר 7, קוראים ליצירה "מספר 4". וכמו דון שמנסה לפענח את היצירה של מידג', אני לא מצליח להבין מהי המשמעות של כל זה. האם ליצוק לתוכם משמעות נומורולוגית? לשדך אותם אחד לשני כדי ליצור תאריך? 7.4.1968? או יום העצמאות האמריקני ב-1968? או אולי דון ימות באחד מהתאריכים ב-1986? מה שכן, השנאה המוזרה של סאלי כלפי המספר שבע משקפת בה משהו מאוד נון קונפורמיסטי, בעיניי. אני לא חושב שיש מספר יותר אהוב ופופולארי. הוא נחשב למספר מזל, מטאפיזי, מה ששוכן בכפיפה אחת עם תפישתה של סאלי לגבי המוות, היעדר גן העדן ואיבתה כלפי הנצח. גם בחלומות שבהם היא עפה היא עושה זאת בעמידה.

כמה עצוב היה לראות את מידג' במצבה הנוכחי. ראיתי את שמה של רוזמרי דה וויט כבר בקרדיטים בפתיח, כך שההפתעה שבהיתקלות בה הגיעה עבורי כבר אז ולא למראה פניה. אנחנו תמיד קולטים כמה זמן חלף כשאנחנו רואים אנשים שלא ראינו המון זמן. "כמה טוב שלא השתנית", היא אמרה לדון. כמה חבל שאת כן. אחרי ששילם לה היא שאלה אותו, "מה אתה חושב על היצירה?". "זה לא משנה", הוא ענה לה. היצירה לא חשובה כשנמצאים בתהום תחתית, משהו שיכול להעיד על האופן שבו דון תפס את עצמו כאשר נאבק עם האלכוהול.

אהבתי את המכתב של דון לניו יורק טיימס, מחוכם למדי. בבוקר שאחרי מייגן אמרה שבין כל הטלפונים התקשר גם אחד, אמרסון פוט, שמסתבר כי היה שותף במקאן-אריקסון ועזב אחרי שדו"ח של משרד הבריאות חשף את הקשר בין הסיגריות לסרטן ריאות. הוא עצמו הפסיק לעשן והפך לדובר חריף נגד עישון. אהבתי במיוחד את האופן שבו ג'ון האם מקריין את המכתב: שקט ושקול כשהוא כותב, נלהב ונמלץ כשאחרים קוראים אותו בבוקר.

למרות כל הבוקה ומבולקה במשרד בעקבות המכתב, נראה לבסוף שהוא עשה את שלו. קן מציין שיש הרבה אנשים חשובים בדירקטוריון של האגודה האמריקנית למלחמה בסרטן. איכשהו עלה בדעתי שאולי אחד מהאנשים החשובים האלה הוא קונרד הילטון, אז גיגלתי את שמו יחד עם "American Cancer Society" ומסתבר ש-א) אני ממש לא היחיד שחשב לקשר בין השניים, ו-ב) הילטון אכן כיהן בוועדת המידע לציבור של הגוף (כמו גם בלשכת המסחר של קליפורניה- ישראל, אבל זה כבר לא קשור).


אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)