שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
מד מן 1X02


מד מן 1X02
פורסם לפני 4255 ימים     מאת איימס     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 4213 ימים

גם בפרק השני, עדיין מנסים לאפיין את האנשים והתחושה, וההבדלים זועקים: פלירטוטים במשרד בלי חשש של האשמות הטרדה מינית, נושאי שיחה שהם טאבו (בטי שמספרת על אימה), טיפול פסיכולוגי כמשהו שיש להתבייש בו, ובעיקר ההבדל בין המינים.

בובי יכול להחבל ולהצטלק וזה יהיה בסדר, אבל אבוי אם זה יקרה לסאלי, כי היא תהפוך להיות סחורה פגומה. "יש נשים קופירייטריות" בתור ממצא נגיד ובלתי נתפס, ובכל מקרה כל השורה הזו היתה נסיון להתחיל עם פגי.

יותר מהכל, הפרק הזה היה הצצה ראשונה על מערכת היחסים בין דון ובין בטי האומללה, שמרגישה טרודה וכלואה במערכת היחסים ובחיי הפרוורים. ניכר שאכפת לה מילדיה, אבל איפשהו בדרך להבעת החיבה הזו הכל משתבש: היא זועמת על סאלי, שמגיעה אליה עם שקית נילון על הראש, על שהיא אולי הפילה את הבגדים מהניקוי היבש, היא הרוסה אחרי התאונה בגלל מה שהיה יכול לקרות להם, אבל גורמת לזה להשמע כאילו היה מפריע לה אם ילדיה לא היו מושלמים, וכאילו עדיפה להם פגיעה ממשית על פני זה.

חוץ מבטי אנחנו רואים גם את פגי, כשהיא נחשפת לעולם האמיתי של עבודה במנהטן. בתחילת הפרק היא מלאת התלהבות מכך, באמצע הפרק נמאס לה מהמבטים, ובסופו היא הולכת לבכות בשירותים, אבל מחליטה להיות חזקה מכך.

יותר מהכל, זו הבעיה בצפיה שניה. הפרקים הראשונים האלו שרק מציגים את כולם.
מעניין בכל זאת לראות את בטי של אז, לפני שהיא איבדה את זה לגמרי (שם היא באמת ילדה אבודה, עכשיו היא מלאת איבה לעולם), וגם את ג'ואן. כמה שג'ואן של הפרקים הראשונים נראית נבזית, היום אני מבינה איזה תפקיד מהותי היא לקחה (במודע, היא לא התגלגלה אליו במקרה), בהפיכתה של פגי לקופירייטר ולאישה עצמאית. להמשך קורותיה של פגי בעונה הזו ובכלל יש בזה חלק גדול, אבל לג'ואן תפקיד חשוב.
מעניין לראות שכבר מההתחלה פגי מתבדלת משאר המזכירות. הפרק היא עושה את זה כשהיא לא בוכה בשירותים (היא תבכה בשירותים אח"כ :)). בהמשך היא תבקש משרד משלה, למשל. זו נראית כמו קפיצה גדולה, אבל פגי הזו היתה שם כל הזמן.
עוד היה מעניין לראות את דון עם בטי. אין קשר בין אהבתו אליה ובין הבוגדנות שלו. ועולה המחשבה, איך הכל התדרדר עד כדי כך? בהתחלה הם באמת אהבו. היא עשתה טעויות, הוא עשה המון טעויות, אבל מעניין לעקוב אחרי השלבים בדיוק. אין ספק שהטיפול הפסיכולוגי, ואבדן האמון במטפל ובדון יחד, הועיל לכך.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)