שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
The Walking Dead 1x06 "TS-19"


The Walking Dead 1x06 "TS-19" ספויילר
פורסם לפני 4015 ימים     מאת Spidey_82     סה"כ תגובות: 22     תגובה אחרונה לפני: 4012 ימים

על פניו, אין הרבה נקודות להשוואה בין הפרק האחרון לעונה לקומיקס מאחר וכל עלילת ה-CDC חורגת לגמרי מהמקור. לשמחתי וכפי שציפיתי, העלילה הזו הסתיימה במהרה.

- חבל על ז'אקי (כך, מסתבר, נקראת הגברת שחורת העור). אולי עכשיו לטי-דוג וגלן יהיו עוד שורות דיאלוג. דילול שורות הקבוצה רק עושה לה טוב. אגב, איזו הרגשה רעה זה להבין רגע לפני שהחלטת למות שאף אחד לא מוכן להישאר ולשכנע אותך שהחיים - עדכ מה שהם נראים כרגע גרועים - עדיפים על למות? לא דייל (שאם כבר החליט להישאר בשביל אנדריאה לא יכל לזרוק איזו מילה לז'אקי?) ובטח לא טי-דוג, לא קראה "מותק" כשנפרדו, מה שאומר שהיה ביניהם איזשהו בונדינג בחודש האחרון.

- אגב דייל, בשבוע שעבר כתבתי בלבן על מה שקרה עם הדמות בקומיקס ונראה שהם בהחלט הולכים בכיוון הזה גם בסדרה. ספוילר: דווקא ציפיתי שינשק את אנדריאה כבר ב-CDC וחששתי שהיא תדחה אותו בהבעת גועל... (לא שזה קרה בקומיקס, כן?)

- אם ד"ר ג'נר ידע שתוך יום וקצת כל המתקן עומד להיטהר והוא ימות בשלווה, כדבריו, למה היה לו כל כך חשוב להצהיר בפני היומן המצולם שלו שיתכן וידפוק לעצמו כדור בראש למחרת בבוקר? הגילוי ש-"TS-19" היא אשתו (או מישהי שהיה קשור אליה רומנטית) היה צפוי עוד מהעיירה הדרומית הנבערת ממנה יצאו האחים דיקסון.

- עד עליית העונה הבאה אפשר לזרוק מיליוני ניחושים על מה ג'נר לחש באוזנו של ריק לפני עזיבת הקבוצה כרגע נתקלתי בשני הימורים מאוד הגיוניים המבוססים על מה שהתרחש בקומיקס. ספוילר: 1. לורי בהריון. אם ריק יעשה מעט חשבון הוא יבין מיד שבזמן היעדרו מישהי הייתה עסוקה בעוד משהו חוץ מלהימלט עם בנו היחיד מאימת הזומבים. 2. מגיפת הזומבים נטועה בכולם וגם במוות שאינו קשור בנשיכה הנפטר עלול לקום לתחייה.

- סצינת הפתיחה הייתה טובה והאירה לא מעט על הסיבות שבגללן ריק ננטש מאחור, כמו גם על דמותו של שיין. כמה חבל שהאחרון הרס זאת לחלוטין עם השתייה וניסיון הכפייה על לורי. ספוילר: ובכך, לדעתי, הגיע הזמן להיפטר מדמותו כמו בקומיקס. שמישהו כבר יתן אקדח לילד החמוד, לעזאזל! כן, ד"ר ג'נר, באמת כדאי להיזהר ממנו.

- נרשמה נק' שפל לדמויות המשנה כשבפרק האחרון הם יזכור רק בזכות החלטתה של ז'אקי להישאר מאחור ולמות. וקרול היבבנית. נשבע לכם, היא ממש לא ככה בקומיקס (גם נראית הרבה יותר טוב). אפילו דריל וגלן לא אמרו או עשו שום דבר מעניין (יופי, דריל, תמשיך להכות בגרזן דלת מתכת שהרגע אמרו לך שנועדה להגן מפני טילים).

- ושוב, מרל דיקסון נותר נעדר. הוא בטח עזב את הסט יחד עם קבוצת תסריטאי הסדרה.

- לסיכום: התחלה טובה, אמצע מעט מקרטע, גיחה קצרה ליעדים לא מוכרים ומיותרים וסיום מבטיח (בכך שהם עזבו את ה-CDC; רדו מזה, ריק ושות', העולם הישן מת ואיתו כל הגאונים שהיו עשויים לתקן את המצב). לשימור: ריק, גלן ודריל. לשיפור: דילדול העדר, לורי, פיתרון לסוגיית האחים דיקסון, כמות זומבים העולה על חמש בכל פרק, כובע רחב שוליים ואקדח לקארל הקטן.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0488)