שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
החום שלפני הסערה


החום שלפני הסערה
פורסם לפני 4813 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

תמיד אהבתי את הביטוי "קיץ אינדיאני", אני אפילו לא יודע למה. קראתי עליו עכשיו בעקבות הפרק וגיליתי שאחד מפירושיו הוא "קיץ מזויף". באופן מעניין, מי שטוען לראשונה שזוהי המשמעות הוא ה.ל. מנקן, שכתב ספר מחקר מקיף על השפה האנגלית בארה"ב. האם יש קשר לרייצ'ל מנקן?

זיוף והעמדת פנים מהווים מרכיבים מהותיים ב"מד מן", אבל הפעם נראה שהם נכחו ביתר שאת, שכל תכליתו של הפרק הייתה לדמיין שהכל בסדר כדי לדחות את הבלתי נמנע, וזה נעשה הן בידיעה של הדמויות והן בלעדיה.

דון אומר לפגי שלשניהם היה יום טוב - אחיו התאבד באותו בוקר והוא עדיין לא יודע את זה. רוג'ר בא כדי ליצור רושם שהכל בסדר בפני הגבירים הגדולים, לאקי סטרייק. ג'ואן מאפרת אותו כדי להסתיר את חוורונו, ורוג'ר אומר שזה מה שהם היו צריכים לעשות לניקסון בעימות הטלוויזיוני - שם הפרק הבא הוא "ניקסון נגד קנדי". השיחה עם לאקי סטרייק הייתה אף היא העמדת פנים שהכל במוצר שלהם בסדר נכון לעכשיו, נתמודד בהמשך עם הבעיות של החקיקה נגד עישון. יש לנו כמה שנים. המוצר החדש שעליו עבד צוות הקריאייטיב בעזרת פגי היה ניסיון להסתיר את מהותו האמיתית באמצעות הצגתו כמשהו שונה לחלוטין. ג'ואן נאלצה לטמון עמוק את רגשותיה האמיתיים ואת דאגתה לרוג'ר, גם כאשר שאלה את דון לשלומו וגם לנוכח התקף הלב הנוסף שלו במשרד. דון אוכל משתי עוגות והסימנים כבר מראים - בטי נותרת בודדה בבית ורייצ'ל נופלת יותר ויותר ברשתו ומנסה להבין לאן כל זה הולך.

דון גם מתגרה בפיט, ובלי ידיעתו לוקח צעד אחד יותר מדי כשהוא גורם לו להאמין שהוא עובר אל משרדו של רוג'ר ושגורלו של פיט בידיו. פיט המתוסכל, הן מתיעובו כלפי דון והן מעינו הצרה בהתקדמותה של פגי, לוקח מהשולחן של דרייפר את החבילה האישית שנשלחה אליו. מה יהיו התוצאות לכך נגלה בקרוב.לברט קופר יש נטייה להזכיר את איאן ראנד בכל פעם שהוא מדבר עם דון באופן שעושה חסד עם האחרון. כך היה כשהוא נתן לו את הבונוס לפני מספר פרקים ואמר לו לקחת שני דולר מתוכו ולרכוש את הספר, וכך גם הפעם כשקידם אותו לכדי שותף. הספר היחיד שלה שקראתי היה "כמעיין המתגבר" בנעוריי. אני זוכר שחשבתי שהוא יפהפה אבל גם פטישיסטי. מעניין יהיה לקרוא אותה שוב, הפעם גם בהקשרים של "מד מן".

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)