שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
"הסמויה" 1.03: הקניות


"הסמויה" 1.03: הקניות
פורסם לפני 4125 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

"המלך נשאר המלך"
(דיאנג'לו ברקסדייל)פתאום אני שם לב שזהו הציטוט השלישי ברציפות שמתנוסס בתחילת הפרקים עד כה שעוסק במשחק או שיכול להשתמע כך: "כשזה לא התור שלך". "אתה לא יכול להפסיד אם אתה לא משחק". "המלך נשאר המלך". מעניין לראות בפרקים הבאים אם זו מגמה שתמשיך, כלומר משהו מכוון, או שמא במקרה יצא כך שמשפטי העל הללו יכולים לחול גם על המשחק.

שוב אהבתי עד מאוד את הטיזר, כאשר דיאנג'לו בחצר תוהה מול הכפופים לו למה הסחר בסמים חייב להיות כל כך אלים. בודי צעק לפני רגע על אחד ה"לקוחות" הקבועים, נרקומן שבא לבדוק אם כבר הגיעה סחורה. הוא לגמרי בתוך המשחק, לא איכפת לו אפילו לסטור לשוטר ולאכול מכות בעקבות זאת. דיאנג'לו, מצוי במובהק תחת השפעת רציחתו של העד במשפטו והשיחה שלו עם הבלשים לאחר מכן, מתחיל להסתכל על המשחק בעין בוחנת יותר, לא רק מתוכו אלא גם מהצד. והוא מכיר את המשחק, הוא מלמד את הצעירים שחמט. המלך נשאר המלך, את זה הוא אומר עכשיו, אבל האם ההסתכלות שלו תוביל אותו לאתגר את המלך, את הדוד שלו?

במשטרה אין מלכים, זה משהו שחזינו כבר בפרק הראשון כשמקנולטי, בז לכל היררכיה, דיבר עם השופט. גם הפעם הוא סירב פקודה ממפקדו הישיר, שבעצמו קיבל אותה בפנים חמוצות מלמעלה. הוא לגמרי סירב לשחק, לא טרח אפילו לעשות את עצמו חולה או לשתף פעולה כאשר דניאלס דרש ממנו הצהרה. הוא ראה נכונה את מטרת העל והבין שזה הולך לטרפד את העבודה שלהם. מדהים לראות את הסיאוב, איך הקודקודים מנסים להכשיל את החקירה רק להביא תוצאות שטחיות, ובמקביל עמיתיו של מקנולטי באים כדי לחמם את הכיסא.

גורם חדש הופיע ב"משחק": עומאר המסתורי שהוביל את השוד על מצבור הסמים בחצר. מגניב. גורם חדש מבליח בחקירה: הבלש לסטר פרימון ממחלקת משכון מראה תושיה ומספק את התמונה היחידה של אייבון ברקסדייל. במקביל הסחר והמכר בטובות שוקק מאי פעם. ואלצ'ק חייב לדניאלס, בורל גם כן. ראולס משאיר שם את האיש שלו כדי שיהווה עבורו עיניים ואוזניים בחקירה ומבטיח לו שיחזור עם טובה בכיסו. מקנולטי פודה את הטובה מחברו שבבולשת. אלה הם הקניות של שם הפרק, לא רק אלה שביצע סידנור עם באבלס במסווה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0840)