שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
את מטריפה אותי

את מטריפה אותי
פורסם לפני 3859 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

קומדיית נעורים עם מליסה ג'ואן הארט ואדריאן גרנייה, שכתב רוב תומאס בימי טרום "ורוניקה מארס". אהבתי אותה מאוד בשעתו, אחרי שנחתתי עליה במקרה בערוצי הסרטים. כך כתבתי: חברים יקרים, השליכו את מטען הדעות הקדומות שלכם במקרה הזה. את מטריפה אותי" לא סתם סרט שמתהדר בשם בנאלי ומפגר, אלא בשורה מהשיר של בריטני ספירס, שאף נשמע בסרט. אבל מה, הוא סוכריה אמיתית. השם הוא המגרעה הרצינית ביותר של סרט הנעורים הזה, כשעל אף היותו חלק מנישה שכבר קשה לחדש בה, הוא מצליח להשאיר את הראש מעל המים באופן מעורר הערכה. סרט נעורים שמצליח להצחיק באמת, לרגש באמת, ואף להיות אינטליגנטי בה בעת. חרוז!

על פניה, העלילה שלו גם כן מנציחה לכאורה את הבנאליות של עלילות סרטי הנעורים; מליסה ג'ואן הארט היא ניקול, הפופולרית בתיכון שמנסה להשיג לפראם את בראד החציך, אבל הוא נדלק על מישהי אחרת. בצר לה, ניקול מחליטה להפוך את צ'ייס, השכן האינדי המגניב שלה, לישות פופולרית ולהיצמד אליו, ובכך להשיג את קנאתו של בראד. גם לצ'ייס יש אינטרס דומה, אחרי שהוא נזרק על ידי חברתו הקודמת בשל מעורבותו החברתית המועטת.

בקיצור, נשמע כמו סרט לוקרים קלאסי, אולי אפילו חביב, אבל הוא מעבר לכך. זה לא פליני כמובן (מי בכלל רוצה), אבל הדמויות מעט עגולות יותר מהמקובל בז'אנר, והדיאלוגים חכמים מספיק כדי לחלוף מעל קהל היעד.

לשם האיזון, אני מביא גם את מה שהגיב לי יושי: אתה מטריף אותי, חבר. על טעם ועל ריח אולי לא אמורים להתווכח אבל ההמלצה שלך על "את מטריפה אותי" עוברת כל גבול. על "לוזר" אתמול עוד הבלגתי (ותודה לגיאחה שזרק שורה קצרה) אבל כאשר יומיים רצוף אתה בוחר בקומדיות נעורים גרועות במיוחד - בהשוואה לא רק לפליני אל לאותו הז'אנר - נדמה כי יש מקום להעיר לך על כך. רבאק, עידו, אתה לא בחורה בחטיבת ביניים שחולמת על הדייט הראשון שלה.

לצערי, מפאת שעמום טוטאלי צפיתי בחצי מהסרט (באמצע פשוט נשברתי) ואני מעריך שמדובר באחד (חצי, למעשה) מסרטי הלוקרים הכי גרועים שאי-פעם ראיתי. הייתי מפרט ומסביר אבל אין פירוט רחב יותר פשוט יכיל את שם התואר "גרוע" ליד כל סעיף רלוונטי. משחק - גרוע. הומור - גרוע. עלילה - גרועה. וכו וכו'.

רק חסר שמחר תמליץ על משהו של התאומות אולסן.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)