שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
את מוכנה להיות קאפו? בכיף


את מוכנה להיות קאפו? בכיף
פורסם לפני 3619 ימים     מאת yaddo     סה"כ תגובות: 19     תגובה אחרונה לפני: 3617 ימים

אחד המערכונים החדים והמפחידים ב"ארץ נהדרת" האחרונה היה זה שבו נבחני אודישנים לריאליטי מכרו את עצמם לתוכנית בשם "המחנה", המשחזרת מחנה ריכוז עם שתי קבוצות, יהודים וגרמנים. היה גאוני ומטריד עד מאוד לראות כיצד ישראלים מוכנים לעשות הכל, לתמרן לכל כיוון, כדי להשתתף בתוכנית ריאליטי כלשהי. כלשהי. הבוקר מדווחים ב"גלריה" שזה הפריע לכעשרה צופים ששלחו תלונות לרשות השנייה. אני תוהה כמה מתוכם הם הנבחנים עצמם.

מערכון "המחנה" ששודר בשישי האחרון בתוכנית "ארץ נהדרת" מעורר תגובות קשות. על פי נתוני הרשות השנייה, הגוף המפקח על ערוץ 2 ו-10 ועל תחנות הרדיו האזוריות, הגיעו אל נציב התלונות כעשר תלונות מטעם צופים בעניין המערכון.

ביום שישי סגר את תוכנית הסאטירה והבידור הפופולרית מערכון סאטירי נוקב. במערכון הוצגה דמותו של מלהק בראיונות אישיים מול מועמדים למשחק ריאליטי חדש, שלא ידעו כי הם משתתפים למעשה במערכון בתוכנית. הוצג בפניהם הפורמט לריאליטי "המחנה", שבו קבוצת יהודים וקבוצת גרמנים בעלי זכויות יתר. המשתתפים נשאלו על נכונותם להשתתף במשחק.

מהרשות השנייה נמסר: "הרשות תביא לידיעת 'קשת' (זכיינית ערוץ 2 המשדרת את התוכנית) את פניות הציבור שהתקבלו ובכוונתה להעיר ל'קשת' לנקוט משנה זהירות בנושאים אלו. 'ארץ נהדרת' היא תוכנית סאטירה ומטבע הדברים, במסגרת תוכניות סאטירה, יש מתיחת גבולות באופן הצגת הנושאים. נושא השואה הוא נושא בעל רגישות מיוחדת בחברה הישראלית והשימוש בשואה, כפי שנעשה בתוכנית, נעשה באופן אשר עלול לפגוע ברגשותיהם של צופים רבים".

ממערכת "ארץ נהדרת" נמסר: "המערכון נועד להמחיש את רוח התקופה שבה אנחנו חיים, תקופה שבה הרצון להתפרסם ולככב בטלוויזיה בכל מחיר גובר על ערכים אישיים ולאומיים. תפקידנו כתוכנית סאטירה הוא לעורר דיון ציבורי ולהציב מראה לפני החברה הישראלית, גם אם מה שנשקף ממנה מטריד מאוד".


במקום הנבחנים הללו הייתי מאוד מתעצבן, אבל בניגוד אליהם מלכתחילה לא הייתי עושה כזה דבר. ברור שהם רק מייצגים של תופעה גדולה בהרבה, זנות אמיתית, וככאלה הם מהווים חוד חנית למשהו איום ונורא, אולם בהנחה הסבירה שאנשי "ארץ נהדרת" החתימו אותם מראש על מסמך שמאפשר להם לשדר זאת, הנבחנים האלה הם ילדים גדולים שצריכים כעת להתמודד עם העובדה שעולמם הצר והנקלה נחשף. אני בטוח לחלוטין שלפחות כמה מהם בכל זאת שמחים שהצליחו להגיע לטלוויזיה.תוקן על ידי yaddo 4/4/2011 12:12

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)