שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
הסמויה 5.04: שינויים


הסמויה 5.04: שינויים
פורסם לפני 3794 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

"שוק של קונים שם בחוץ"
(טמפלטון)"זה שוק של קונים"
(אוסקר רקוור)

אכן, לא רק סקוט טמפלטון אמר את המשפט הזה בפרק. הוא עצמו התכוון לכך שהביקוש עולה על ההיצע בתחום העיתונות. שותפו לשעבר של לסטר אמר זאת בהקשר של הבתים שהוא מוכר, אבל זה ללא ספק קולע היטב גם בנוגע להיצע הכביר של הגופות שיש לבולטימור להציע עבור הקונים, מקנולטי ולסטר.

הפרק הזה היה חזק בסימן "ישן מפני חדש תוציאו". "הסמויה" תמיד גוללה כרוניקה של ריקבון פושה, אבל העונה הזו היא תמונת מצב של דינוזאורים נופלים ושל אימפריות קורסות. זוכרים את הימים ההם שבהם התובע המחוזי לא היה מעלה על דעתו לא לקרוא לנציג מהעיתונות היומית? לא רק התעשיה, אלא גם הפרטים בה. טוויג, כתב המשטרה, הספיק לתת לגאס מתנה אחת אחרונה לפני שהוא הולך, אבל למחרת חסרונו הורגש מרות במערכת, כמו גם של הכתב המשפטי העירוני. השליכוהם חופשי לעת זקנה.

אבל זה כלום לעומת טיהור הזקנים שמרלו אחראי לו. בוצ'י בפרק הקודם רק כדי למשוך את עומאר. הפעם הוא הגיש במתנה לצ'יז את האנגרי מן, הסוחר שצ'יז האידיוט דחק את אנשיו מפינותיו, ובעצמו ניגש עם כריס אל פרופוזישן ג'ו כדי להפיל את המלך. מדהים איזה קרח זורם בוורידיו. ג'ו לקח אותו תחת כנפו, הראה לו את כל הדרכים שבהם יקל עליו לפעול, פתח לו את כל הדלתות שיכול היה לפתוח, וכל זה כדי שלבסוף ירצח אותו בדם קר. מצמרר, וג'ימי הקטור מדהים כמרלו.

במקביל לדיכאון הנובע מכל השאר, עלייתו של דניאלס בדרגות על חשבון הקשיש בורל (שהיה בגלי קלאב, חה חה) מסתמנת כנקודת אור. עם זאת, אני ממש חושש לגורלו המקצועי לאור העובדה שנריס שמרה אצלה את התיק של בורל על דניאלס, שהיה מונח באופן מאוד זמין במגירה שלו. איזה כלי מינוף מעולה לגרום לו לעשות כרצונה בבוא היום. גם בן טיפוחיו משכבר של דניאלס, קארבר (שנורא השמין, חבל), מפגין יופי של חוט שדרה. הולך נגד אחד משלו ונגד מה שמקובל במחלקה כדי לעשות את הדבר הנכון. "אז אני מלשן", הוא אומר לו. כמו רנדי המסכן מהעונה הקודמת, שאף הוזכר בלי שמו בשיחתו של קארבר עם הרק מאוחר יותר.

בנוסף לביקור נוסף מהיווני, האם שמתם לב להומלס עם הכלב (דיק צ'ייני שמו) מתחת לגשר שבו ג'ימי חיפש את מה שחיפש? זה היה לא אחר מג'וני פיפטי מהעונה השנייה, הבקר מהמזח. מדהים! בלי מילים אנחנו רואים עד כמה התדרדר מצבם של הצעירים מהנמל בשלוש השנים שחלפו מאז. איזו סדרה.

קטנות:
הילד המסכן שמשפחתו נרצחה והמשיך לשתוק – שובר לב.

היציאה של קליי דיוויס מהדיון מול המושבעים רק כדי להיתקל בעיתונות הייתה נפלאה, והחשש שהתחלף לכדי חיוך מזויף היה מופת נוסף של משחק.

משפט חזק ביותר של מייקל לאמו: "אני לא אשלם לך להיות אמא שלי".

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)