שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

*עברנו דירה! בואו לבלוג החדש והנאה של קפה+טלוויזיה
חיפוש בפורום

Follow CoffeePlusTV on Twitter
בעיניי הוא היה


בעיניי הוא היה
פורסם לפני 3874 ימים     מאת yaddo     אין תגובות    

מטומטם למשעי. כבר מההתחלה עם הפאדיחה שציינת - סיימון לא אמור לדעת על מה שקרה עם סיימון העתידי - וגם בהמשך הסופר מטופש. מדהים איך הכל התחרבש והתבחבש מאז הפרקים הראשונים המעולים ועד סוף העונה הזו, בסך הכל 13 פרקים. גבבים על גבי גבבים של הבלים הוטחו בפנינו בפרק, כשהגדול מכולם היה הסיפור של ניית'ן עם מארני והתינוק. מה ל-ע-ז-א-ז-ל?-?-? איך הבחור חסר האחריות הזה קופץ כך ראש אל תוך המיטה החולה? לאורך רוב הפרק הייתי בטוח שהוא נתון תחת איזו היפנוזה, שיש למארני כוח כלשהו כמו לתינוק ההוא מהעונה הראשונה (אני חושב שזה היה בעונה הראשונה). בפרק ההוא הובהר לנו מה יחסו של ניית'ן כלפי תינוקות, הפעם לא היה לזה שום שמץ של רסיס של זכר. ועוד לוותר לשם כך על כוחו?! לאילו עומקי טמטום הם סבורים שהצופים שלהם מגיעים?

גם הוויתור של היתר על כוחותיהם היה כל כך לא אמין. ברור שאלישה תוותר עליהם - ותכל'ס אני חושב שרק בגללה עשו את הסיפור הזה, אי אפשר לספר שום סיפור עם הכוח שלה - אבל האחרים? מה הבעיה של קרטיס עם כוח שמאפשר לו לתקן כל טעות קשה וגורלית שהוא או חבריו עשו? מאז ההתחלה הכוח שלו רק שירת אותו, נתן ונתן ונתן, וזו התודה שהוא מקבל? נפטרים ממנו ברגע שיש הזדמנות?

לאלה נוסיף את הסיפור המעפן על ישו וקיבלנו ספיישל כריסמס איום במיוחד. הדברים שהתרחשו בפרק הזה אולי יכלו להיות הגיוניים אם היו פורשים אותם לאורך עונה שלמה. אז הייתי מקבל התאהבות של ניית'ן, תהליכים שעוברים על החבורה ועל הכומר שמביאים אותם לאן שמביאים אותם וכן הלאה. אבל כל הקשקוש הזה בפרק אחד? האמת, גם ככה לא הייתי מאמין בשום אופן שניית'ן יוותר על האלמותיות שלו. בחיים לא. בעונה השלישית בטח יתרצו את עזיבת רוברט שיהאן בכך שהוא בונה בית עם מארני והתינוק. בעכס.

בינתיים אכן מסקרן לראות מה יהיה עם היתר בעונה הבאה, עכשיו כשהם יכולים לבחור להם כוחות על פי דרישה ויש להם המון כסף לשם כך. אני מקווה שהכוח העתידי שיהיה לסיימון הוא כזה שיאפשר לו להיות חסין בפני כוחות של אחרים, כמו למשל נגיעתה של אלישה מהעבר. לעשות איזשהו צדק עם מה שהיה עד כה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
"הסמויה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "הסמויה", הסדרה הטובה ביותר בתולדות הטלוויזיה (הוכח מדעית).
26/9/2010
"מד מן" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "מד מן", AKA "הגברים של שדרות מדיסון".
23/9/2010
"glee" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי glee.
27/10/2010
"אבודים" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת המיסתורין.
30/10/2010
"יומני הערפד" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי סדרת הערפדים.
4/11/2010
"ילדי האנרכיה" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי דרמת האופנוענים של קורט סאטר.
2/11/2010
"צ'אק" - דיוני הפרקים
כל הדיונים שהיו לנו על פרקי "צ'אק".
10/10/2010
"קומיוניטי" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "קומיוניטי".
11/10/2010
"דם אמיתי" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים של סדרת הערפדים של אלן בול.
30/9/2010
"דקסטר" - דיוני הפרקים
דיוני הפרקים שהיו לנו על פרקי "דקסטר".
9/10/2010
"שובר שורות" - דיוני הפרקים
כל הדיונים על פרקי "שובר שורות".
9/10/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)