שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אל תחששו לכתוב, לא נחשוש לקטול!
ובשביל אנשים שלא יכולים בלי חוקים- חוקי הפורום

יאללה, עברנו... :)

יאללה, עברנו... :)
פורסם לפני 4548 ימים     מאת הלל הזקן     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 4544 ימים

אני חושב שהזמן שנתנו "לבית הישן" להתארגן, כבר מיצה את עצמו ועבר את גבול הטעם הטוב. וטוב שאנשים תופסים יזמה ועושים את הצעד. גם להשקיע בכתיבה וגם לאכול חרא ?!...

בכל מקרה, לא על זה רציתי לכתוב לכם כ"קיטור פתיחה" מבחינתי, אלא על המקצוע הבזוי ביותר בעולם לדעתי : פקחי חנייה... זה אשכרה אנשים, שלא מצאו שום דבר אחר לעשות, הם לא מוכשרים בכלום, לא למדו דקה של לימודים פורמאליים בחייהם מאז -נניח- כיתה י' וכל מטרתם ביקום היא - להסתובב אחוזי אמוק סביב מכוניות חונות, לרשום דוחו"ת כמו רובוטים חסרי מחשבה עצמונית ורצוי גם לחטוף צעקות/מכות עשר פעמים ביום ממוצע. תבדקו ב"ויקיפדיה", מקצוע פקח החנייה רשום תחת הערך "סאדו/מאזו"...

בקיצור, כבר דיווחתי בעבר על איזה קטע שהיה לי, שחניתי ליד הסניף המרכזי של רשת פארם ידועה בבאר-שבע, ביום שישי בסביבות השעה 23:30 בלילה (!), במטרה לקנות תרופה לילד שהיה מקורר. אז נכון שרח' "המשחררים" מסומן כחול/לבן בקטע הזה, אבל ראבאק ! שישי בלילה ! וריק לגמרי ! ליל חורף ואין עכבר בחוץ - חוץ ממני !... אז מה ? אז כלום. יוצא מהסניף אחרי שבע דקות מטכליו"ת ורואה שאיזה מניוק הספיק לרשום לי דו"ח ולהיעלם. והאמינו לי : במקום הזה, ביום הזה ובשעה הזו, זה יכול להיות רק מישהו שגר בסביבה, יצא לעשן במרפסת או משהו, ראה את הרנו החמודה שלי - וטס למטה לארגן לי דו"ח ולו בונוס של 3 ש"ח (זה מה ששמעתי שמקבלים בבאר-שבע הפקחים בדרגת האידיוטיזם הגבוהה ביותר).

מאז, חלפו כמה חודשים שקטים - עד אתמול. הגעתי לחניית הדואר המרכזי שמול קניון הנגב. שמתי תו לשעה ויצאתי לסידורים. לרוע המזל, רעייתי שתחיה דווקא אתמול הייתה צריכה איזה ספר פסיכולוגיה בגרוש, שהצריך את כל עובדי סניף "צומת" לחיפושים במחשב המרכזי של הרשת ולהפיכות חצר בחנות עצמה. כנראה שטרם הבינו את שיטת הקיטלוג עפ"י דיואי. מוכן להעביר להם איזו השתלמות בזמני הפנוי...

בקיצור, תו החניה הסתיים בשעה 16:32 ואני הגעתי לרכב -אוי ואבוי- בשעה 16:35. ומה אתם חושבים ? כן, כן ! כבר הונח דו"ח על סך 100 ש"ח על החלון הקדמי... כמובן שלא היה גרם של פקח באזור, דבר המוביל אותי למסקנה, שאם הקקה הזה הספיק לרשום הכל, לתלות ולהיעלם, הוא בטוח-בטוח-בטוח המתין במתח-שיא, לב דופק, זיעה מוגברת, שפתיים קפוצות ויד מוכנה, לקראת השעה 16:32 ושנייה, הכל במטרה להוסיף עוד קרקפת לחגורת השלושה שקלים...

אז אני אומר : גם ככה אתם שנואים, אז עוד להוסיף שמן למדורה ???

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)